Разни > Лафче

www.p2pbg.com - Тениски

<< < (2/4) > >>

rado84:
Добър опит, ама на това от 100 км му личи, че е дебела щампа и като я изпереш 2-3 пъти щампата ще гушне букета.

denito_bg:
Щампата с логото ми харесва но това админ по надоло никак не му е мястото там :D аз бих си поръчал но ако го няма това админ а си е само логото ;) :)

az_:
http://p2pbg.portokal.bg/ - тук може да си харесаш всякакви модели фанелки с какъвто искаш вариант на надпис, или без надпис.

opaa:
Цитат на: irrealizable в Август 04, 2008, 12:10:53 am>>>>Добра е,но според мен логото на p2pbg.com е по-добре да е на гърба а отпред да е администратор/някакво лого/  :idea1:
<<<<
Това е наистина добра идея :) На гърба да има едно голямо лого на самия сайт, а отпред да се измисли нещо според ранковете на сайта и форума. Да си има собствени лога. Примерно от дясната страна да е логото на сайта и отдолу под него да пише примерно Екип, а от лявата страна да е логото на дадения ранк + наименованието му примерно Администратор ;)

az_:
Сайта на портокал, към който съм дал линк по-горе, поддържа възможност да си направите сами желания от вас дизайн. Така че действайте и покажете резултата. А ако екипът ни го одобри, ще го добавим към стандартните шаблони.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница