За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Системата ''дръп и беж'' ? - Не ми харесва!

<< < (2/14) > >>

dragoevobg:
Много добра тема! 2-дена дърпам един торент качен наскоро и никой не ми го сийдва, че за кво го качват тогава? Нека тия които качват да го сийдват повече време ! Новак съм още но си сийдвам всичко изтеглено , хайде всички да правим така!!!

krumdelib:
И аз мисля че трябва повече да се сиидва че за какво е измислена п2п връзката (за споделяне на информация)
а това което правят някои потреители не е споделяне а егоизъм.Не вярвам нещо да загубят ако оставят торента да се посиидва най малко половин час  :angry5: .От скоро започнах да се заимавам с компютърни езици и тям подобни неща и знам горе долу какво им е на хората които поддаржат сайта!!! Моля ви накарайте ги да се гордеят със направенето а не да продължават да правят нещо което можем ние да сторим без никакви усилия !!! 

                             
                                    Моля сиидвайте по дълго !!!
                                   

stregone:
Цитат на: dragoevobg в Септември 07, 2008, 01:55:37 am>>>>Много добра тема! 2-дена дърпам един торент качен наскоро и никой не ми го сийдва, че за кво го качват тогава? Нека тия които качват да го сийдват повече време ! Новак съм още но си сийдвам всичко изтеглено , хайде всички да правим така!!!
<<<<
Аз не говоря само за този който го е качил! Мойте торенти(на пример)ги държа 48ч. Но какъв е резултатът?
пример:

филм             Сийд                   Лийч           Свален
накой си          1 (само аз)         30                16             Мислиш ли,че аз мога да насмогна на 30 заявки ? Колко време трябва да държа компа включен?Къде са другите 16,които
го имат вече филма?За това говоря! Ако тези дето го дръпнат го държат на сиийд поне 3 часа - друго ще бъде! Говоря за тези дето теглят!!!

Това се отнася и за другите които качват,предполагам ,че имат същия проблем! Ние не можем да сме на линия денонощно (като всички)Но когато се редуваме - работата става!

krumdelib:
Точно така и аз съм на това мнение бъдете толерантни към хората които полагат труд за да ви задоволят с каквото могат.Все пак направата на 1 торент не е многого просто само клик и готово ама не е така.

stregone:
Видях нещо интересно в един италиански сайд! Нека го обсъдят АДМИНИТЕ. Ако дръпнеш 1Gb. и не го върнеш до 7 дена,(при положение,че има заявки-явно го решава системата) получаваш съобщение от сорта: "Не можете да теглите нов торент,преди да сийдвате до 100%  торент-еди кой си." И е истина,че нямаше торенти без поне 5 сайдера на линия!!! Помислете! Една позната,чака от ТУК някакъв филм 10 дена - не си спомням...някаква романтика. И оня ден беше само на 5%.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница