www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Създаване на торенти!  (Прочетена 146494 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #30 -: Март 20, 2009, 01:51:13 pm »
Добре де качих го на ново направих всичко както трябва едно по едно от наръчника,но пак не ми го сиидва като го пуснах да се сваля ми излезе,че е на 0% направих му и ръчна проверка,но пак не ми го сийдва излизам като лийчър а не сийдър.Моля ви помогнете ми.Какво бъркам  :'(
Не съм променяла нищо в папката след като създадох торента...
Активен


Специални благодарности на angelov1965

veti

  • User
  • Карма: +1/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Януари 27, 2009, 11:09:23 am
  • Публикации: 24
    • WWW
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #31 -: Март 20, 2009, 02:57:22 pm »
Моля за помощ:направих всичко както си го пише в наръчника точка по точка обаче после като му казах да се изпрати то ме прати в началото на сайта и не само това ами и ми се бъгна самата страница и се намали резолюцията доста и не се оправя.Затрворих отвроих отново и пак така.Кажете както да правя моля.Благодаря
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #32 -: Март 20, 2009, 03:15:28 pm »
Добре де качих го на ново направих всичко както трябва едно по едно от наръчника,но пак не ми го сиидва като го пуснах да се сваля ми излезе,че е на 0% направих му и ръчна проверка,но пак не ми го сийдва излизам като лийчър а не сийдър.Моля ви помогнете ми.Какво бъркам  :'(
Не съм променяла нищо в папката след като създадох торента...

А като го свали, указа ли мястото, където всъщност се намира торента???
Пример: Качвам филма Час Пик, след като ми излезе прозореца: Свали, свалям торента и му указвам мястото, където ми се намира самият филм Час Пик. Ако задам която и да е друга папка, ще стана лийчър.

Ако имаш пак проблем, пиши ми на ЛС, ще ти пратя скрийн точно как става качването.
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

starsssss

  • Гост
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #33 -: Март 20, 2009, 03:22:50 pm »
Моля за помощ:направих всичко както си го пише в наръчника точка по точка обаче после като му казах да се изпрати то ме прати в началото на сайта

Сайта има анти хакерска защита. Няма да обяснявам, каква и коя за да не се злоупотребява. Проблемът, който имаш е породен от текст съдържащ се в съдържанието на описанието на торента или в адресите на снимките. В такъв случай просто трябва да елиминираш зловредните думи и нещата ще се оправят. Пример за думи но без интервали между тях. Това са най - често срещаните грешни думи:
S E L E C T , U N I O N , H O M E


Цитат
и не само това ами и ми се бъгна самата страница и се намали резолюцията доста и не се оправя.Затрворих отвроих отново и пак така.Кажете както да правя моля.Благодаря

Задръж Ctrl и развърти скрола на мишката докато си нагодиш резолюцията на страницата  ;)
« Последна редакция: Март 20, 2009, 03:24:37 pm от starsssss »
Активен

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #34 -: Март 20, 2009, 03:24:04 pm »
Да самата игра ми е в локален диск Е и когато ми излезне за сваляне я свалям пак там
Активен


Специални благодарности на angelov1965

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #35 -: Март 20, 2009, 03:25:45 pm »
Моля за помощ:направих всичко както си го пише в наръчника точка по точка обаче после като му казах да се изпрати то ме прати в началото на сайта и не само това ами и ми се бъгна самата страница и се намали резолюцията доста и не се оправя.Затрворих отвроих отново и пак така.Кажете както да правя моля.Благодаря

За това, че те връща на начална има обяснение: и starsssss го е написала.

Относно смяната на резолюцията нямам идея какво е станало, пробвай в настройките на компютъра да си върнеш старата резолюция. (Не разбрах, смяната на резолюцията само на страницата на сайта ли е или изобщо десктопа си е сменил резолюцията, ако е второто в настройките ще се оправи)
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

starsssss

  • Гост
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #36 -: Март 20, 2009, 03:26:25 pm »
Да самата игра ми е в локален диск Е и когато ми излезне за сваляне я свалям пак там

Изтрии само торент задачата от торент клиента си. Свали отново торент файла от торента си и опитай пак да го пуснеш да го сийдваш.
Активен

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #37 -: Март 20, 2009, 03:27:41 pm »
 :D след хиледи опити успях открих си грешката благодарение на вас естествено  :D
Активен


Специални благодарности на angelov1965

starsssss

  • Гост
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #38 -: Март 20, 2009, 03:30:30 pm »
:D след хиледи опити успях открих си грешката благодарение на вас естествено  :D

Браво, радвам се, че успяхме да помогнем, кажи къде е била грешката
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #39 -: Март 20, 2009, 03:37:16 pm »
:D след хиледи опити успях открих си грешката


Знаех си, че ще се справиш :)
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #40 -: Март 20, 2009, 03:42:21 pm »
Ами аз пак го пускам да се сваля в Е-то но в самата папка на играта и о там започва да я сваля наново,а то трябвало да посоча просто Е-то  ;D занапред ще го запомня,ма нали съм русо и по-трудно загрявам ;D
Активен


Специални благодарности на angelov1965

veti

  • User
  • Карма: +1/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Януари 27, 2009, 11:09:23 am
  • Публикации: 24
    • WWW
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #41 -: Март 23, 2009, 12:31:25 pm »
Благодаря за помоща преди :)
Но сега възникна отново проблем:качих торент,но след това ми се разпадна нета и не можах да го сваля веднага.После реших ,че не е станало и се опитах да го кача пак,но ми каза ,че е същесвуваш торент.Проблема е ,че не мога да го намеря за да го сийдвам.Моля кажете има ли начин да го открия.Става дума за Harry Potter 1-5.Благодаря предварително
Активен

Bradat

  • SuperUploader
  • Карма: +108/-26
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 13, 2008, 05:29:12 pm
  • Публикации: 471
  • Торент Клиент: utorent
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #42 -: Март 23, 2009, 12:57:53 pm »
Благодаря за помоща преди :)
Но сега възникна отново проблем:качих торент,но след това ми се разпадна нета и не можах да го сваля веднага.После реших ,че не е станало и се опитах да го кача пак,но ми каза ,че е същесвуваш торент.Проблема е ,че не мога да го намеря за да го сийдвам.Моля кажете има ли начин да го открия.Става дума за Harry Potter 1-5.Благодаря предварително

Торента ти е там но не е активен ,затова  избери " Всички " на статус и си ОК 
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #43 -: Март 23, 2009, 12:58:54 pm »
Благодаря за помоща преди :)
Но сега възникна отново проблем:качих торент,но след това ми се разпадна нета и не можах да го сваля веднага.После реших ,че не е станало и се опитах да го кача пак,но ми каза ,че е същесвуваш торент.Проблема е ,че не мога да го намеря за да го сийдвам.Моля кажете има ли начин да го открия.Става дума за Harry Potter 1-5.Благодаря предварително

Ще го намериш в неактивните торенти. Натисни в търсачката Dead only и би трябвало да излезе!
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Създаване на торенти!
« Отговор #44 -: Март 23, 2009, 01:01:20 pm »
Открих ти торента, ето ти директен линк http://p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=11794a51af43502a217d982c7a511c92e20249fb  ;)
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин