www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: +18 Размерът има ли значение за вас???  (Прочетена 30820 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

mitkoisie

  • SuperUser
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 30, 2008, 09:19:07 am
  • Публикации: 17
Re: +18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #15 -: Май 03, 2009, 10:15:56 pm »
това с рамера не знам ама да ви кажа коя какъвто си го направи такъв ще си го ползва а май забравихте че размера не се състои само от дължина ами има и "ф" какво е мнението ви за него
 ???
Активен

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re: +18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #16 -: Май 04, 2009, 12:43:52 am »
 ;D ;D ;D За фито ли питаш?  ;D ;D ;D Преди много време питах една мацка, кой мъжки член е най модерен, с цел да се избазикам с нея, а тя направо ме закопа с отговора. Не дълъг да ти бърка в червата, а дебел да ти пращят ребрата. ;D ;D ;D
Активен

bobbyy87

  • Гост
Re: +18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #17 -: Юни 07, 2009, 07:48:33 pm »
Размера е най-добре да е среден около 15см откъм предоставяне на по добро чувство.Мъж с голям пенис а с малка издръжливост също няма да задоволи партньорката си.Просто трябва да може да го прави продължително и с не много муден интензитет. ;),а тези които  държат на жените си а не са издръжливи може с повтаряне да постигнат по добро темпо за повечко време ;)
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 07:51:41 pm от bobbyy87 »
Активен

rusalkov

  • SuperUser
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 19, 2007, 03:32:59 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #18 -: Август 29, 2009, 04:34:57 am »
Всичко има значение...Макар че рядко някоя жена да си признае,аз съм мъж и ще говоря от моя гледна точка.На близо половин век съм,за щастие природата ме е дарила-късметлия съм 8).Та през този половин век съм имал доста  жени..(момичета).Ми кво да Ви кажа,имаше такива (над 50%) дето можеха да поберат в себе си и на магарето.Просто структура на тялото (може и ген да е-де да знам).А сега като се върна назад в годините се сещам че доста момичета по на 16-18г.(може и и с някоя година отгоре) си го побираха като у тях си... да речем един 20-22см. "шедьовър".И обратното- омъжена жена с дете,ама тесничка (пак природата  тука има пръст).Изводите сами може да си направите и помнете че никоя жена не се е уплашила от голям *уй-то се едно кучето да се уплаши от голяма луканка. ;D И накрая пожелавам на всички жени да си намерят размера който си предпочитат-а на слука да Ви е ужажаеми дами! :)
« Последна редакция: Август 29, 2009, 04:40:15 am от rusalkov »
Активен

monstabloker

  • SuperUser
  • Карма: +23/-14
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 07:04:29 pm
  • Публикации: 160
  • Торент Клиент: uTorrent
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 4.0.220.1 Chrome 4.0.220.1
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #19 -: Октомври 08, 2009, 03:43:37 pm »
15 см  ;D
Активен

denito_bg

  • Гост
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2009, 12:25:07 pm »
17см  :) но както всички знаем женската ламония граници няма и затова винаги ще го има този въпрос за размера дори и 25 да ти е пак ще се намери някоя да капризничи сигурен съм
Активен

raicho66

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 09, 2008, 07:41:08 am
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2009, 01:10:00 pm »
Вижте-жените не търсят само ..й,а и език.Дайте да обърнем малко разговора,към задоволяване на жената с език,пък ние си знаем че свирката е номер едно.Размера на езика  ;) .
Активен

denito_bg

  • Гост
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2009, 01:41:49 pm »
За езика си прав нито една любовна игра не минава без него но не е ли важно също така колко е гъвкав самия език  :P и най вече човек да знае как и къде да ближе с него
Активен

opaa

  • SuperUser
  • Карма: +31/-40
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 06, 2009, 03:14:48 pm
  • Публикации: 635
  • OS:
  • Linux (Ubuntu 8.04 LTS Hardy Heron) Linux (Ubuntu 8.04 LTS Hardy Heron)
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #23 -: Ноември 12, 2009, 03:09:30 pm »
Малък-голям, тънък-дебел, с език без език ? Това винаги ще е от значение :)

Така в мнението леко ще се отклоня от темата ;)

Аз ще говара за момчетата и момичетата от днешното поколение на възраст от 12 до 18 години.

Какво разбира едно момче/момиче в тази възраст от това дали има значение ? Всичко се дължи на самата психика на дадения човек. За момчетата в тази възраст удоволствието от секса е все едно мастурбация + женска ласка или просо направена от момиче без те да се потят :D ( поправете ме ако греша). Когато едно момче тръгне да прави секс той се панира и в главата му започват да се бушуват разни мисли, като: Дали ми е достатъчно голям; Данеби  да ми е много малък; Дали тя няма да се откаже и да ме зареже като боклук; и т.н. Сега да зачекна малко женската аудитория ;)
Какво разбират днешните жени от това за големината на члена. 70% от момичетата на възраст от 14 до 18 години си търсят някой богат батко, бил то с богати мама и тати или пък леко е преминал от тъмната страна това няма значение. Те са свикнали да ги опъват за 5 минути и то кучешката (сещате се за какво говоря ;) ). Все пак в една връзка не се крепи само на секса нали ?
Обращам се към момчетата защото по мой наблюдения повечето момчета се хвалят на тази тема.
" Еее брат моя член е 18см и ако знаеш как опънах една девойка ллелии" Това повод за хвалба ли е ?
Всеки знае, че тихите води са най-дълбоки ;)

Мога и още да говора по темата за момичетата и момчетата в днешното време ама мисля да спра до тук :)

Един пример от личния ми живот относно мнението за момичетата към мен :)

Аз не пуша, не пия (само по поводи и в компания), по жени не хода, отговрен съм, грижовен, весел, забавен и. т.н.
Според надутите кифли с една дума аз за тях съм мухлю :D ,но според свестните момичета съм мъж мечта  :-[ :D

П.П. Аз все още съм девствен и не ме е огряло още. :D Попринцип  несмятам това за схрамно или за повод за подигравки. както в повечето случай се оказва, а и сами казвали, че жените повече си падат по невинните ;) Темата е за 18+, а аз съм на 17 догодина правя 18 :) Но вече в днешно време вече няма ограничение на възрастта в интернет, по скоро то има ама не се спазва :D :D :D

Та въпроса ми е следния щяхте ли да забележите, че несъм правил секс и, че нямам никакъв опит в тази сфера ? Кажете честно :)

Това е от мен и без лоши чувства :)
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 09:24:28 pm от opaa »
Активен

denito_bg

  • Гост
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #24 -: Ноември 12, 2009, 03:39:50 pm »
Да ти кажа честно докато четох това което си написал нито за миг не допуснах че не си правил секс обаче най ме изненада когато видях възраста ти  ;) в смисъл расъжденията ти който са като на възрастен с богат житеиски опит браво
Активен

opaa

  • SuperUser
  • Карма: +31/-40
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 06, 2009, 03:14:48 pm
  • Публикации: 635
  • OS:
  • Linux (Ubuntu 8.04 LTS Hardy Heron) Linux (Ubuntu 8.04 LTS Hardy Heron)
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #25 -: Ноември 12, 2009, 03:49:39 pm »
Благодаря ти за комплимента :)

То вече е рядко срещано явление (поне според мен). :D Това го дължа изцяло на мойте родители които саме възпитали така тоест са ми дали началния шут. :D  Те вече несе и срещат и такива родители ама какво да се прави такъв е живота сУрав и кУрав :D :)

П.П. Няма ли да чуем някое мнение от женската аудитория защот тях най-много ги опреквах :D

« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 08:49:16 pm от opaa »
Активен

all4all

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 25, 2009, 07:08:13 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #26 -: Декември 17, 2009, 12:27:19 pm »
Размерът има ли значение за вас?

Попаднах на една статия и след като я прочетох се заинтригувах какво мислите по въпроса?

   Размери на пениса

     Е, тази тема вече е тотален хит сред момчетата (обаче истината е, че и момичетата се вълнуват от нея не по-малко). По-голямата част от младите мъже си мислят, че пенисите им са прекалено малки и понякога е трудно да се убедят в противното. Действително е възможно в спокойно състояние „пакетът” на някои юноши да изглежда твърде скромен. Въпреки това обаче е научно установено, че пенисите на повечето момчета във възбудено състояние са с приблизително еднаква дължина, независимо от това, колко са малки в невъзбудено състояние.

     Ето какво казва по въпроса и един от най големите специалисти в областта - д-р Румен Бостанджиев, сексолог и психотерапевт:

     „Единствените размери, които имат някаква стойност, са тези на члена в еректирало състояние. При това, важно е младежът да е завършил пуберитетното си развитие, тъй като темповете на нарастване през юношеските години са строго индивидуални. Наистина в ерекция прелестите на повечето мъже са почти еднакво големи, независимо от разликите в спокойно състояние. Обичайната дължина е между 11 и 13 см. Всъщност повече сантиметри не са и необходими, защото дълбочината на влагалището не превишава 10-12 см. Затова не съжалявай за пропуснатия медал в дисциплината „дълъг член”. Не дължината прави мъжа добър любовник.”


Разбира се че размера има значение как да няма  ;D все едно да носите 38 ми номер обувки а да си купите 46 ти, смешно е...
Не знам защо постоянно се говори за рамера при мъжете нима при жените няма размер?  ;) ако прочете кама сутра ще разберете че има значение както при мъжа така и при жената ето ви пример за жените например има тесни широки дълбоки плитки Всичко е въпрос на късмет да намериш подходящия партньор :)
Активен

tbk515

  • SuperUser
  • Карма: +218/-786
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 05, 2009, 12:12:11 pm
  • Публикации: 97
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Добре приет и нежелан съм аз !!!
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #27 -: Декември 21, 2009, 03:47:58 pm »
я си представете следното: жена в разцвета на силите си, която е широка и плитка и мъж също в разцвета си, но дълъг и тънък ! е сега какво ще кажете ? че нито при едните, нито при другите има значение, а пък може и да няма !
значи като ти е малък, не трябва да правиш "онова нещо" ? така ли ? за почти всичко си има начин, стига да го намериш. като не можеш да задоволиш жената с "патката" си, еми пробвай с език! ето, че пак се стига до размера ! всеки може да каже, че за почти всичко размера има значение!
да зададеш този въпрос е едно и също, ако питаш: "кое е първо: яйцето или кокошката?" не е ли така ?
помислете, ако оня над нас даде на всеки голяма "патка" какво ще стане?
защо след като вавилонците се възгордели, бог ги е наказал да говорят на различни езици?
затова носи си даденото от бога и се гордей с това което си получил на аванта! радвай се на това, че си различен.
това са божи работи да не се бъркаме в тях!
а относно темата: размера НЯМА значение. ако си мислеш, че ти е малък намери си тясна и плитка жена, и ще разбереш, че няма значение!

и така за всичко е виновна ГОРНАТА глава!
Активен


radodd

  • SuperUser
  • Карма: +15/-15
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 17, 2009, 08:29:47 am
  • Публикации: 181
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Opera 9.62 Opera 9.62
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #28 -: Декември 21, 2009, 04:01:13 pm »
Важни са първите 7 см. другото е женска алчност
Активен

chorapki

  • User
  • Карма: +75/-290
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 19, 2009, 11:46:08 am
  • Публикации: 104
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Размерът има ли значение за вас???
« Отговор #29 -: Декември 25, 2009, 02:10:02 pm »
Ъъъъ... да кажа и аз, Не може да се сравнява размера на пениса и влагалището с номара на обувки, защото това не са обувки, освен ако не си го слагате в обувки. Нека ви се завърти главата , пък ще видите, че размера няма никакво значение.Важно е желанието :-[
Активен