www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 147747 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Diananet

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 16, 2007, 12:54:55 am
  • Публикации: 30
Предложение
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2008, 02:22:05 am »
Цитат
Потребителите с ранг Boss имат ексклузивното право да пишат на латиница навсякъде в сайта!!!

Все пак живеем в България и се предполага, че не използваме шльокавица, а това което са ни завещали ония двамата... дето напоследък излязоха, че са македонци. Абе сещате се! На мен поне ми се струва обидно да получавам съобщенията от администрацията на сайта на някаква измислена азбука. Още повече, че от нас изискват да спазваме правила, които за някои не важат! ДЕМОКРАЦИЯ?
Активен

Uzunov

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 10, 2008, 11:41:50 am
  • Публикации: 353
Предложение
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2008, 07:45:19 pm »
Мисля че саита ще изглежда по добре с филми от руското кино като например Особености на руския национален риболов; или лов. Мисля че много хора ще си ги свалят аз ще съм първия повярвайте!.:drunk:

Uzunov : Провери по внимателно - да не ти Инсталирам чрез REMOTE ADMIN - нов FleX Type ;)) :lol:
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 08:53:50 pm от Gendarmery »
Активен

mar0sis

  • V.I.P.
  • Карма: +3/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 04, 2007, 09:40:40 pm
  • Публикации: 7
Предложение
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2008, 08:45:00 pm »
Особеностите на руския национален лов го има, не си проверил
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 08:45:17 pm от mar0sis »
Активен

Gendarmery

  • Гост
Предложение
« Отговор #18 -: Февруари 24, 2008, 01:23:13 pm »
p2pbg.com ЕSSENTIALS by (аз): УРОЦИ ПО "ТОРЕНТИ" :
за тези който не знаят (нови и по-малко нови потребители):

1. V.A. - Слагането на VA се прави когато дадена музикална компилация е сборна - т..е пеят различни изпълнители - и вместо да пишете - Изпълнител: DANCE : ЗАГЛАВИЕ : DANCE : пишете : V.A. - DANCE

2. Latinitza / Български - А именно - така да се пишат торентите - първо английско/латинско име после Българско име (ако има такова) така е по-лесно да се намира от търсачката пример : JUMPER ( 2008 ) / ТЕЛЕПОРТ (не е нужно да се изписва годината пак)

3. ПРАВОПИС
- Значи за мен е недупостимо да се обърка заглавието на торента - така няма да може да бъде намерен ... знам че има хора който ще кажат - ама от къде да знам как се пише - еми като не знаете как се пише - има си GooGle i Уикипедия и много други - там се "Ограмотявайте" и аз го правя !!
Допъление: След като го оформите или след това - внимателно гледайте ЗАЛГАВИЕТО за грешки !!!

4. Повтарящи се торенти много се изписа по тази тема и много се коментира - ама не ви ли дразни едно и също нещо да го има хиляти пъти ... ( е не чак, така е думата) дайте да качваме неща дето ги няма (нямам предвид за различните релийзи - значи това важи само за : ДА НЕ Е ЕДИН И СЪЩ РЕЛИЙЗ)

5. Оформление - много от полетата не са задължителни при оформянето на торенти - това до някъде ви олеснява - ама аз съм превърженик на тезата "като правим нещо да го правим КАЧЕСТВЕННО, или хич да не го правим" т.е. примерно : натъквам се на торент (файлово име) за който примерно не знам ква версия е софтуера и има ли крак .. ! друго : примерно музикален албум - няма обложка няма и описание - дари няма и ФОРМАТ - т.е. дали е мp3 Или друг формат - това е важно защото - другите потребители като вас се интересуват - от описанията - преди да свалят - така, че е добре да има почти пълна информазия за дадения торент - ако нямате има - Google i drugi - до сега на мен не ми се е случвало да не намеря нещо !

6. YouTube / Vbox7 трейлъри - според мен е супер полезна функция - направо дар от бога - аз лично съм - за ! В смисъл, че особенно за филми е перфектна - дори и за софтуерни презентации на даден продукт - добре е да се слага когато може :))

7.Тhanks for Аttention! / Благодаря за Вниманието!
Активен

CrazyGoD

  • SuperUser
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 11:52:12 am
  • Публикации: 32
Предложение
« Отговор #19 -: Февруари 28, 2008, 07:05:30 pm »
предлагам ако може раздел "cartoons" да се промени на раздел "animes", защото кртунс са само америнканските рисувани анимацийки от комедиен стил а японската анимация се води аниме и в японските анимета има доста дълбока история и мисля, че не е редно да са под името картуунс...ако е възможно бих се радвал да промените раздела... -_- :)
Активен

sammy_su

  • V.I.P.
  • Карма: +126/-28
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 07, 2007, 08:03:20 pm
  • Публикации: 1260
Предложение
« Отговор #20 -: Февруари 28, 2008, 10:59:32 pm »
Няма ли да е по -добре да се направи нов раздел напр.: Anime & Manga:)
Активен

CrazyGoD

  • SuperUser
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 11:52:12 am
  • Публикации: 32
Предложение
« Отговор #21 -: Февруари 28, 2008, 11:55:40 pm »
manga трябва да е отделно от аниме защото не е анимирано а се чете и е във формат .jpg /най-разпространения/
Активен

  • Гост
Предложение
« Отговор #22 -: Февруари 29, 2008, 01:15:07 am »
Цитат на: sammy_su
Няма ли да е по -добре да се направи нов раздел напр.: Anime & Manga:)

Що пък да не е спорт.
Активен

CrazyGoD

  • SuperUser
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 11:52:12 am
  • Публикации: 32
Предложение
« Отговор #23 -: Февруари 29, 2008, 07:19:59 am »
Цитат
Що пък да не е спорт.


нещо е схващам връзката от японска анимация до спорт...вярно е че има спортни анимета но какав е смисала раздела да се казва спорт ?
Активен

sammy_su

  • V.I.P.
  • Карма: +126/-28
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 07, 2007, 08:03:20 pm
  • Публикации: 1260
Предложение
« Отговор #24 -: Февруари 29, 2008, 08:57:46 am »
Цитат на: CrazyGoD
Цитат
Що пък да не е спорт.


нещо е схващам връзката от японска анимация до спорт...вярно е че има спортни анимета но какав е смисала раздела да се казва спорт ?


Ами... няма връзка...-_--най-вероятно TRAVELER иска да каже ,да забравиш за предложението си!-_-
Активен

CrazyGoD

  • SuperUser
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 11:52:12 am
  • Публикации: 32
Предложение
« Отговор #25 -: Февруари 29, 2008, 09:15:32 pm »
а защо...според мен не е правилно да качвам японска анимация под името картуун...за това и давам това предложение да се промени името на раздела
Активен

Balkanski

  • V.I.P.
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 02, 2008, 09:17:28 pm
  • Публикации: 154
Предложение
« Отговор #26 -: Февруари 29, 2008, 09:21:36 pm »
Моето предложение е за игра(качванията на торенти в тракера)
Така, та предложението ми е за някоя от следващите игри(ако евентуално бъде одобрена де). Да се направи нов форум, както тоя със записванията за международните сваляния( но не този де ), съответно, ако има желаещи да се запишат. Тези, които са се записали да им се възложи някаква задача, или по-точно да се изпрати ЛС и в това ЛС да пише от каква категория да тегли потребителят който е записан. Но за всеки да е различна категория, да не както до сега задват се категориите, и всички почват да качват( ако може само за една игра да е така, просто да се пробва, дали ще стане нещо). Но за съответната категория да си има някакъв специален знак(както p2pbg only). Ето това ми е предложението. Ако някой е съгласен да се направи тази игра нека да ми пише;).

Благодаря!!
Активен

  • Гост
Предложение
« Отговор #27 -: Март 01, 2008, 01:21:54 am »
Цитат на: CrazyGoD
а защо...според мен не е правилно да качвам японска анимация под името картуун...за това и давам това предложение да се промени името на раздела

И кво ще качваш НАРУТО ли.Стига с тва аниме, качвайте хентай за младите лапета.
Активен

gillmour

  • Гост
Предложение
« Отговор #28 -: Март 01, 2008, 01:37:56 am »
a
« Последна редакция: Март 03, 2008, 10:44:13 am от gillmour »
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Предложение
« Отговор #29 -: Март 01, 2008, 02:15:39 am »
Налъпно съм съгласен с гореизказаното!!!!
Активен