www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложения за подобрения / поправки  (Прочетена 158190 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

flexobg

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-6
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 01, 2009, 05:58:59 pm
  • Публикации: 37
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • WWW
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #30 -: Декември 15, 2009, 04:06:00 pm »
по моя въпрос ПАК ни вопъл , ни стон!!!!! >:(
Активен

Wold

  • V.I.P.
  • Карма: +6/-10
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 09, 2008, 02:51:52 pm
  • Публикации: 61
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6b4 Firefox 3.6b4
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #31 -: Декември 17, 2009, 12:41:15 am »
Моето предложение е секцията "Каталог" да премине в торенти - над/под препоръчани.
Активен

spamer_nomer1

  • Гост
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #32 -: Декември 17, 2009, 01:05:02 am »
Toва с тея игри е голяма измама може да сийдваш постоянно 7 дни в седмицата и за минута ако ти спре нета или тока точно тогава ще хване тва засичане според мен трябва да се гледа колко е качено от даден торент а не това засичане когато ви скимне поради ред причини юзерът може да не сийдва в този момент но за целия период да е качил 3или или 4 пъти размера на торента и каква полза като в крайна сметка е прецакан >:( >:( :D
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #33 -: Декември 17, 2009, 01:09:23 am »
Реших и аз да се разпиша не мисля да давам съвети не е моя работа все едно да тръгна да давам съвети на министрите е като изключим факта че повечето са тиквеници само бих споделил една моя мисъл.
Няма ли да е супер ако докато сърфираме из форума или в самият сайт четем или пишем да слушаме радио или пък нещо подобно едно малко плеърче някъде от страни и който иска да си пуска ::) :-\
Това е правено няколко пъти за съжаление не много успешно. Просто потребителите търсят при нас торенти. Рядко слушат радио. А и правенето на сериозно такова нещо струва пари или ако го правим без пари можем да си навлечем неприятности със закона.
« Последна редакция: Декември 17, 2009, 09:23:30 am от Bradat »
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #34 -: Декември 17, 2009, 01:11:40 am »
Аз съм с Google chrome и бутона на анкетата липсва...


този проблем е решен. Ако случанйно при теб пак не се вижда кажи в коя тема на сайта го гледаш. То зависи от коя тема си сложил. Мисля че на минт грийн трябва да работи вече
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #35 -: Декември 17, 2009, 01:14:21 am »
Здравей, Шуми :)
Има ли възможност да се сложи малък чат, като този при преводачите от subs.sab.bz ? И пак на същия принцип, т.е. да бъде активен за потребителя само ако има поне 1 публикация във форума?

Благодаря!
имаше подобна опция но е излишно натоварване на и без това изстрадалата ни машинка и поредната мишена на хейтърите с която могат да опитват да забавят отварянето на сайта ни и по този начин да развалят потребителското усещане в п2п. Краткия отговор е - не. Имаме скайп чат на потребителите който иска може да се включи в него.
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #36 -: Декември 17, 2009, 01:16:29 am »
УНИКАЛЕН НЕДЪГ е торентите да НЕ могат да се подреждат по сийд и лийч !!!
Абсолютно правина забележка. Пак повтарям имамепроблеми с перформънса. И за това тази екстра е временно спряна. Може би ако не намерим адекватно решение ще я разрешим само за лоялните си потребители.
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #37 -: Декември 17, 2009, 01:20:57 am »
Искам първо да Ви заявя,че това е моя торент!И понеже го чувствам като такъв ,искам той да е най-добрия торент,за това и правя следното предложение:Моля тези, от които зависи(с много малко опит съм и не зная от кого) да обърнат внимание на правописа в целия сайт.Винаги се пише "пишете на кирилица","уважавайте българския език" и т.н.,а в същото време четем думи написани с цифри (6те,4е и т.н.),а също така и на страшен диалект(ко прайш,къф е тоа и други подобни) особенно в коментарите.Бих искал,ако може и ако не обиждам никого да предложа такива коментари да бъдат изтривани моментално,защото съгласете се,че човек, който не знае да чете и пише на български език,не бива да дава мнение за каквото и да било.Може би някакъв прост редактор на правописа,през който да се редактират, би помогнал.Това не е обида,не се сърдете,това е призив да не замърсяваме излишно НАШИЯ език.И без нас,той е толкова изменен.А иначе всичко в сайта е супер-няколко пъти съм търсил помощ и винаги сте се отзовали,за което ВИ БЛАГОДАРЯ
По приницп предложението ти не е лошо, но спомни си какъв е резултата от матурите и как се говори, че 50 % от българските младежи са неграмотни. Ако един човек не може да напише правино мислите и знанията си в матурата си (от която той зависи) защо мислиш, че нашия малък тракер ще го накара да отвори граматиката и правописния речник?
Аз не правя изключение пиша неграмотно, което доста почва да ме дразни. Просто такава ни е действителността. Найстина може би трябва да се направят дребни корекции в граматиката ( и да се добави 6 и 4 като официални букви :D) Шегувам се :)
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #38 -: Декември 17, 2009, 01:28:13 am »
A Какъв си ти че да забраняваш на хората да говорят на диалект в който се говори в родния им край  :D >:( не всички трябва да се съобразяват с теб или с който и да било друг щото искал да чете постове и коментари на книжовен български Пловдив има своя ако мога да го нарека диалект Варна също Русе също Враца Видин Монтана и много други ти ли ще си този който ще каже на всички хора от тези градове да загърбят диалекта на който са говорели цял живот Хората обичат този тракер защото ръководния състав уважава юзерите си без значение от кой край на България и как пишат стига да спазват правилата на тракера няма нужда от глупави забрани
Не си прав има разлика между говоримия диалект и писането. Официалният език и правопис във всички области в България е един. Той се учи в училище и не се ика в Пловдив и не се мйека нъв варна и въйка във Бургас в писмена форма. Начина на писане е един и не е лошо да се пише правилно, но да не забравяме, че сме тук да разпускаме и ако някоя "строга господарка" тича след нас и ни се кара как пишем във форума в свободното си време ще започнем да се чувсваме, че пак сме в училище или на работа и това вече няма да е забавление. Замисли се над това.
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #39 -: Декември 17, 2009, 01:31:42 am »
Здравей, аз съм съвсем нов тук - снощи се регистрирах за да сваля нещо и поразгледах...
Днес качих един торент, та... доста време търсих картинка за него и мисля, че за програмите не би трябвало картинкитте да са със звездичка (да не са задължителни).

Освен това, ми беше трудно при избора на категория (разни там "Move..." и други щуротии). Не може ли да се напишат по-разбираемо или на български език?
Също и не наметих къде се слагат програми за Windows (видях само за Linux и MacOS - може да не съм довидял де (аз качвах ISO и го сложих в "... PC ISO)).


Юзъра който спомена за правописа, мисля, че сгреши думите - имаше предвид да не се пише на ЖАРГОН, а е написал "диалект" и от там идва недоразумението...

Решението за тази звездичка бе мое. Ако поразгледаш, който и да било торент сайт в момента ще се убедиш, че сериозен сайт, който не слага картинки на всеки торент няма. След появата на Google нещата в интернет се промениха много. Ето и моя съвет:
напиши в браузера си: http://images.google.com там в полето за търсене напиши каквот ти дойде на акъл, ако не ти намери снимка пак ми пиши
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #40 -: Декември 17, 2009, 01:38:38 am »
Преди време бях писнал темичка ....
http://p2pbg.com/smf/index.php/topic,2003.msg156074.html#msg156074
... но май си остана "глас в пустиня"
До колкото забелязах става дума за раздел заявки. За сега този проблем е решен във форума има си теми за тия неща. За напред се надявам да ни остане ресурс да направим и истински заявки.
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #41 -: Декември 17, 2009, 01:40:41 am »
Това за търсачката не мисля,че за момента ще стане.Самата торент система е създадена да търси в заглавията на торентите. :)
Не си прав за това има го вече решени в някой сайтове. Може да се направи да се търси в описанието. Това ми е една от приоритетните задачки отдавна. В момента няма време за това. Но ще стане
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #42 -: Декември 17, 2009, 01:41:47 am »
Моето предложение е секцията "Каталог" да премине в торенти - над/под препоръчани.
тогава няма да е навигация, както беше замислено, а ще е част от търсачката. Така че за сега това няма да се случи
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #43 -: Декември 17, 2009, 01:45:28 am »
Toва с тея игри е голяма измама може да сийдваш постоянно 7 дни в седмицата и за минута ако ти спре нета или тока точно тогава ще хване тва засичане според мен трябва да се гледа колко е качено от даден торент а не това засичане когато ви скимне поради ред причини юзерът може да не сийдва в този момент но за целия период да е качил 3или или 4 пъти размера на торента и каква полза като в крайна сметка е прецакан >:( >:( :D
Значи игрите се оценяват всеки път по едно и също време. Това може би не е добра идея защото хората, които искат да ни "измамят" могат да си пускат торентите тогава само. За това може би ще почнем да ги оценяваме в различно избрано от нас време за да се налага на хората да си ги сийдват постоянно. А относно проблема с 1 та минута липса на сийд ако това е случая на някой нека се обади и да му разгледаме торентите колко трафик е навъртян то си личи ако наиситна ги е сийдвал 1 седмица или ги епуснал само за играта. И ако случаят е такъв ще го добавим в наградите за игрите. Така че не се безпокойте няма да останат "ненахранени" потребители :)
Активен

flexobg

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-6
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 01, 2009, 05:58:59 pm
  • Публикации: 37
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • WWW
Re:Предложения за подобрения / поправки
« Отговор #44 -: Декември 17, 2009, 04:43:02 am »
Цитат
........................А относно проблема с 1 та минута липса на сийд ако това е случая на някой нека се обади и да му разгледаме торентите колко трафик е навъртян то си личи ако наиситна ги е сийдвал 1 седмица или ги епуснал само за играта.
Ами моите нещо се губят "някъде по трасето" ................
« Последна редакция: Декември 17, 2009, 12:18:39 pm от diss »
Активен