www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: +18 Приятелството между мъжа и жената...  (Прочетена 15959 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Skandity

  • The Vampire Diaries
  • SuperUploader
  • Карма: +775/-33
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Април 10, 2008, 06:17:13 pm
  • Публикации: 648
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
+18 Приятелството между мъжа и жената...
« -: Ноември 17, 2009, 08:29:33 pm »
Искам да изкажете мнение.Според вас има ли такова нещо като истинско приятелство между двата пола, или то ще е невъзможно, защото винаги би съществувало сексуалнотo напрежение? Ако трябва да бъда чесна,мисля че такова жУвотно няма! Нека да обобщя защо стигнах до този извод:

Позната ли ви е следната ситуация: Те прекарват почти цялото си свободно време заедно, споделят си всичко или по-точно тя споделя, а той слуша, доверяват си тайни един на друг. Тя го възприема като най-добрия си приятел, а той…ами…”Спрайт иска да ти каже нещо за най-добрия ти приятел”…

или пък обратната ситуация: тя тайничко си пада по него, но не смее да направи първата крачка. Виждат се всеки ден и си изкарват страхотно. Тя му прави всякакви косвени намеци, но той остава сляп за тях. Просто я възприема като приятел. И ч*ка друга. Обожава друга. Подарява цветя на друга. Говори всички тези красиви думи и прави всички тези жестове на нежност за някаква кифла, която изобщо, ама изобщо не ги заслужава.

Та мисълта ми е,че такова приятелство може да се завърже много трудно и ще е просто чудо ако се задържи на такова ниво...

Също е много кофти е да попаднеш в категорията „приятел” на някоя жена, която харесваш. Това обаче означава, че шансовете връзката ви да се развие до някакво по-високо, жадувано от теб равнище, е нулева.
Има само два варианта:
1) да се примириш с посредствената си роля на безполов, импотентен развеждач и компаньон (кофти тръпка)
2) да не се виждате никога повече. Подобно на мъжете, жените се сприятеляват истински само с хора от противоположния пол, към които изпитват точно 0% сексуално привличане.

Добре де,защо не се получава? Може би защото мъжете се опитват да превърнат приятелки в приятели, а това не се получава, защото те все пак си остават жени и обратното – жената, допуснала те до себе си само като приятел, всъщност се опитва да те превърне в нейна приятелка, с която да си споделяте всичко, да си лакирате ноктите на краката и да си говорите за връзки, а на тебе просто не ти отива тази роля, защото не си гей, а хетеросексуален мъж. Но търпиш и се примиряваш. Страдаш. Надяваш се. Ами успех, пич, никога няма да се получи, от мене да го знаеш. Ще затъваш все повече и повече в унизителната позиция на безполовия хермафродит, който трябва да я успокоява, след като я е зарязал поредният пиян мухльо. И ще си го заслужаваш това положение, защото не са ти ясни правилата на играта...

И сега нека обобщя: Приятелството между мъжа и жената е невъзможно там, където съществува сексуалното привличане, дори и едностранно, дори и под формата на половин процентова, теоретическа вероятност... :)
« Последна редакция: Ноември 17, 2009, 08:35:20 pm от skandity »
Активен

Desert Rose

  • V.I.P.
  • Карма: +444/-15
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 29, 2008, 01:13:49 am
  • Публикации: 564
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #1 -: Декември 20, 2009, 10:30:30 pm »
Дали съществува приятелство между мъжа и жената? Може би, но само “преди”, а в редки случай и “след”.
Повечето признават, че приятелството между жената и мъжа съществува, но когато се стигне до пример от собствения живот, повечето се замислят – добри познати да, но едва ли истински приятели...
Без съмнение приятелските отношения се създават предимно между представители на един и същи пол. Под приятелство между мъж и жена се разбира отсъствие на каквито и да било други чувства и влечения един към друг, а това почти не се случва. Възможно е само когато хората се познават от деца, били са съученици или стари съседи, с две думи - знаят се от много години. Животът на единия е преминал пред очите на другия, затова се възприемат като безполови същества.
Активен

hiks

  • SuperUser
  • Карма: +1490/-849
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 22, 2009, 11:27:42 pm
  • Публикации: 550
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #2 -: Декември 21, 2009, 01:01:37 am »
Кво ви става, бе? На мен много пъти ми се е случвало да си говоря с жена, с която вече съм правил секс и нещата си вървят нормално, нито тя се чуди как да ме накара да си лакирам ноктите на краката, нито аз я уча какво има под капака на колата ѝ или какво правят хората на стадиона. По-скоро с жена, която никога не ме е привличала, или аз нея, отношенията са по-официални и сухи, и е много трудно да приемем, че може да сме приятели, без да се харесваме като мъж и жена. И даже и да стане нещо, оставаме просто познати, които са в добри отношения,  истинското приятелство - поне при мен досега - е само с жени, които възприемам като жени и ги харесвам като жени, не с разни безполови същества. Е, и с мъже, естествено, ама там сексът няма нищо общо, те не се интересуват от лакирани нокти, аз също, и това е, което ни сближава :D.
Активен
Истинският джентълмен трябва да пие много, но с мярка

chorapki

  • User
  • Карма: +75/-290
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 19, 2009, 11:46:08 am
  • Публикации: 104
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #3 -: Декември 25, 2009, 02:13:29 pm »
Разбира се че може, нали питаш  за  ПРИЯТЕЛСТВО  без секс,  напълно възможно е!
Активен

ceco810128

  • V.I.P.
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 12, 2008, 03:33:30 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #4 -: Декември 25, 2009, 07:38:44 pm »
Много редки са случаите в които мъжа и жената остават само приятели, освен ако, се лъжете че това е само приятелство, защото единия може да има и други намерения т.е. ако единия е красавец, то другия знае че няма никакъв шанс за нещо повече, така че приятелството е допустимо.  ;)
Активен

hidko

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 29, 2009, 10:14:38 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #5 -: Декември 25, 2009, 09:09:37 pm »
напълно е възможно,да.не за всички обаче.зависи как възприемаш нещата.за мене например е възможно да правя секс и да сме приятели - едното няма общо с другото.но за някои хора не е така... въпрос на разбирания :)
Активен

kancho

  • Карма: +123/-436
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 08, 2007, 09:52:58 am
  • Публикации: 344
  • Торент Клиент: utorrent
  • Профил в bpoke.com: kancho
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #6 -: Април 16, 2010, 03:36:41 pm »



Моятя теория е, че е невъзможно един необвързан мъж да третира, която и да е жена, като приятел, рано или късно се появява и желание за ... други работи. Разбира се много ще излязат и ще кажат, че имат много добри жени приятелки, но аз няма да им повярвам...

Не, че съм мнителен просто смятам, че "приятелството прераства в любов, любовта в приятелство не" с втората част не съм съгласен, но все пак такава е поговорката. И така... нека да обобщим има някои ситуации в които приятелство между мъж и жена е невъзможно

необвързан мъж + обвързана жена (ако прекарват доста време заедно)
необвързан мъж + необвързана жена (това е като динамит, приятели да, да)

За мен това са 100% предпоставка за мъжа да приеме жената за повече от приятел. Това разбира се, в случай че жената е приемлив сексуален обект... уф малко го скашках ама ме рабрахте нали?
Активен

pecalka

  • User
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 16, 2010, 05:20:31 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.19 Firefox 3.0.19
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #7 -: Април 16, 2010, 05:32:50 pm »
Съвъшен пост! Мисля, че е точно така...Не може жената да е приятел на мъжа...Те са толково различни и в това е чара - те са създадени да правят секс, да общуват по друг начин и са абсолютно различни! Приятелите са друго нещо - не случайно се говори за мъжкото приятелство, а никой не говори за женското такова...Според мен и между жените приятелството е доста условна и относителна категория - жените се надцакват и състезават с една друга, което на практика им убива приятелството....и накрая да кажа нещо, което е точно така /ще го видите с времето/: уважавам жена си, чукам любовницата си, а обичам майка си! Това е голата истина! :-*
Активен

kancho

  • Карма: +123/-436
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 08, 2007, 09:52:58 am
  • Публикации: 344
  • Торент Клиент: utorrent
  • Профил в bpoke.com: kancho
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #8 -: Април 16, 2010, 07:19:36 pm »
Къде се е чуло и видяло женско приятелство завиждане и интриги да но за приателство и дума не може да става но мъжете стига да държът малко 1 на друг могат да бъдат цял живот прятели
Активен

звездююю

  • Гост
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #9 -: Май 03, 2010, 02:11:17 pm »

Моятя теория е, че е невъзможно един необвързан мъж да третира, която и да е жена, като приятел, рано или късно се появява и желание за ... други работи. Разбира се много ще излязат и ще кажат, че имат много добри жени приятелки, но аз няма да им повярвам...
За мен това са 100% предпоставка за мъжа да приеме жената за повече от приятел. Това разбира се, в случай че жената е приемлив сексуален обект... уф малко го скашках ама ме рабрахте нали?

Бай Канчо, на няколко пъти споменаваш обвързан, та затова ще си позволя да те питам, имайки предвид правописните грешки, които правиш, какво разбираш под това - завързан, свързан или просто вързан?
И отговаряйки в "твой" стил: Мисля, че таковата, като това дето онова дето други работи, ама нали ме разбрахте, то това и онова дето таковата при дето нали така....
  ;D ;D ;D
Активен

hiks

  • SuperUser
  • Карма: +1490/-849
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 22, 2009, 11:27:42 pm
  • Публикации: 550
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #10 -: Май 06, 2010, 05:18:37 pm »
Аз го разбрах... Затова имам жени, дето са ми приятелки...
Активен
Истинският джентълмен трябва да пие много, но с мярка

zlostar24

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 02, 2010, 11:39:30 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2010, 01:07:24 am »
НЕ
Активен

seizmolog

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 27, 2010, 07:53:34 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:+18 Приятелството между мъжа и жената...
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2010, 01:42:24 am »
Винаги такова приятелство докарва приятни тръпки между двамата и лека -полека се стига неизбежно до секс...И повярвайте ми - наистина е велико преживяване!!!Който не го е преживял-значи не е живял!
Активен