www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Tattoos / Татуировки  (Прочетена 3376 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BeKsY2008

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 09, 2008, 05:39:00 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
Tattoos / Татуировки
« -: Януари 13, 2010, 10:46:43 am »
Здравейте,някой може ли да ми намери сайт за татуировки дето в него да има напримерно някой татос който да гласи примерно : * Бог прощава аз НЕ * ( обаче да бъде на китайски или японски ) ?

Търся нещо за себе си.

П.П : Може да бъде и на Английски !!
Активен

Ивайло

  • SuperUploader
  • Карма: +24/-53
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 10, 2010, 09:42:36 pm
  • Публикации: 30
  • Торент Клиент:
  • Дяволееее....!
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
    • WWW
Re:Tattoos / Татуировки
« Отговор #1 -: Януари 13, 2010, 07:37:34 pm »
Аз бих ти препоръчал друго. Първо си харесваш какво искаш да пише. Съветвам те да го свържеш с нещо с теб, с твоя живот, с положителна или отрицателна случка, за да ти напомня нещо, просто да е нещо стойностно за теб, инъче ти гарантирам, че татуса, ако е безсмислен за теб, ще ти писне много бързо. Трябва да знаеш, че ако искаш да си правиш татус от гъзария - ще сгрешиш, точно за 2 месеца ще се похвалиш на всичките си приятели с него и после какво ? От гъзария става глупава постъпка, защото всеки ще ти знае татуса и няма вече да си актуален. Така, обратно на темата. След като вече си си избрал какво искаш да пише можеш да се поразровиш малко из нета и да си харесаш начин на изписване. Не е нужно да се спираш на точно определен модел, можеш просто да ползваш нещо като идеи. Най-добре отиди при някой майстор татуировчик и там на място виж какви шрифтове и начини на изписване предлага, ще ти ги направи с маркер и ще видиш дали ти седи добре и дали си заслужава. Така някой да ти дава готови и да ти предлага - няма да стане, всичко трябва да ти дойде отвътре.
Лично аз така постъпих и си имам татус вече 2ра година и хич не ми е омръзнала.

Не забравяй - ТАТУСА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА ИМА НЯКАКВА СТОЙНОСТ ЗА ТЕБ! Инъче е просто безсмислено.

п.с. и нали знаеш, само с растителни бой и нови игли, без химии.
Успех.
Активен
Само забравените мечти са неосъществими!