www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Сбогом, Цецо!  (Прочетена 60038 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Jasen

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 17, 2009, 08:07:51 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.16 Firefox 3.6.16
Re:Сбогом, Цецо!
« Отговор #180 -: Април 17, 2011, 09:36:24 pm »
Моите най искрени съболезнования,поклон пред паметтати  приятелю!
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.16 Firefox 3.6.16
Re:Сбогом, Цецо!
« Отговор #181 -: Април 20, 2011, 01:45:06 am »
Аз съм Вероника Сълева и съм сестра на Цецо. Той почина преди една седмица на 28 години,почина от бездействието на лекарите в тази шибана държава.Лекарите на държава ,чието знаме стоеше и стои над вратата в стаята на брат ми...той се определяше като пат...риот и националист.... Мили братко ,държавата ,която обичаше и величаеше те уби.....отказаха ти да те лекуват ,защото лекарите се превърнаха в търговци отказаха ти да те лекуват ,защото пътеките за твоята диагноза са скъпи и ще се похарчат парите ,а няма да влязат в нечий лекарски джоб,отказаха ти да те лекуват ,защото майка ни е на ръба на оцеляването и нямаше пари да подкупва и да плаща за лечението ти ,което ти се полага ,защото цял живот е плащала осигуровки и данъци,а си плащал и ти за кратки си 28 годишен живот... Захвърлиха го гол в една носилка в коридорите на военна болница в безпомощно състояние и го изхвърлиха ...след половин час той почина... ОТВРАТЕНА СЪМ ОТ ВСИЧКО.... Моля ви препратете това писмо до всички ваши приятели нека знаят какво се случва в тази страна и да не се премиряват с всичката тази помия около нас.....




ПОСТАВЕТЕ ТОВА В ФЕЙСБУК НА СВОИТЕ  ПОСТОВЕ АКО МИСЛИТЕ ЧЕ БЪЛГАРСКИТЕ ЛЕКАРИ ТЪРСАТ САМО ИЗГИОДА ОТ ТОВА , ВМЕСТО ДА ЛЕКУВАТ И ДА СПАСЯВАТ ЖИВОТИ.ЦЕЦО НЕ ПОЗНАВАМ ТВОЯТА СЪДБА,НЕ СЪМ ИМАЛ ВРЕМЕТО ДА ТЕ ОПОЗНАЯ КАТО ЧОВЕК,НО ТОВА КОЕТО ЧУВАМ ОТ СЕСТРА ТИ, ЗНАМ ЧЕ СИ БИЛ ЧОВЕК КОИТО СЕ Е БОРИЛ И ОБСТОЯВАЛ ЦЕЛИТЕ СИ И ЗАТОВА ТЕ ХАРЕСВАМ КАТО ЧОВЕК.ТРЯБВА ДА ИМА ХОРА ХОРА ДА ПОМАГАТ НА ДРУГИТЕ ВЪПРЕКИ ТЯХНОТО НЕУДОВЕРИЕ.ЗАТОВА СЕ ВЪЗХИЩАВАМ НА ТОВА КОЕТО ПРАВЕШЕ И ГО ПРАВЕШЕ ДО ПОСЛЕДНО- ДА ДОСТАВЯШ ОДОВОЛСТВИЕ НА ДРУГИТЕ ХОРА,ЧРЕЗ ТВОЙТЕ ТОРЕНТИ.
МНОГО КОФТИ СЪДБА.ОТНОВО ИЗКАЗВАМ ИЗКРЕНИТЕ СИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ
« Последна редакция: Април 20, 2011, 02:11:11 am от sppaiki »
Активен

texmex

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 28, 2011, 05:55:12 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Сбогом, Цецо!
« Отговор #182 -: Май 22, 2011, 08:05:28 pm »
Най искрени съболезнования на всички близки и приятели на това младо момче
Не ви познавам мили хора но споделям напълно болката ви
Много ми стана мъчно като прочетох че толкова млад човек ни е
напуснал завинаги
Покланям се пред паметта му и затова че е допринесъл за този
сайт - едничката радост през много самотни мои дни
покланям се пред паметта му и затова че е имал смелостта да бъде патриот
-аз не успях-аз съм далече от родината си където преди години нашите доктори успяха да убият и член от моето семейство
Аз съм далече но не съм забравила
Не забравяйте и вие мило опечалено семейство
Може и да не можем да направим много
и роднините си няма обратно да върнем
но ако малко поне успеем да внушим на хората че не е виновен тоя който яде баницата а този който му я дава -може би пък ще ни чуят и рушветите които пълнят гушите на тези касапи да спрат-защото в милото отечество на това се разчита - много лош и вреден навик който  е време да заменим с нещо по полезно- око за око, зъб за зъб например
Активен

vassabot

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 05, 2011, 06:22:49 pm
  • Публикации: 9
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 11.0.696.68 Chrome 11.0.696.68
Re:Сбогом, Цецо!
« Отговор #183 -: Май 23, 2011, 06:21:01 am »
 :'(  :'( Съжалявам за загубата Ви .  Разкажете нещо повече за него . Когато имате сила за това .
Активен