www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: PSW !  (Прочетена 2222 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

toretto80

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 08, 2011, 08:06:46 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 8.0 Firefox 8.0
PSW !
« -: Ноември 06, 2011, 01:30:31 pm »
zdraveite ot nqkolko dena se opitvam da si vazstanovq zabravenata PSW ? kato otida na prozoreza za vazstanovqvane si pi6a Emaila i pi6a bukvite i zifrite koito mi dava ot dolu no posle mi dava vinagi gre6ka ot roda na:   string(6) "38cef8"   na bqla straniza , nito email mi idva nito ni6to ,kakvo da napravq po vaprosa zada moga da vlizam otnovo v saita ???
 
 

Нарушен чл.4 от ПРАВИЛАТА НА САЙТА:

Задължително е писането в сайта и във форума на кирилица. Изключения се допускат, когато компютърът, на който пишете, няма инсталирана кирилица. В този случай преди поста си сложете кратко извинение към останалите потребители. Уважавайте БЪЛГАРСКИЯ език! Вие сте БЪЛГАРИ и това е майчиният ви език. Бъдете грамотни. Неграмотно написани постове ще бъдат трити, а при повторни действия потребителите ще бъдат предупреждавани.
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 02:25:01 pm от jodecicall »
Активен

toretto80

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 08, 2011, 08:06:46 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 8.0 Firefox 8.0
Re:PSW !
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2011, 11:11:10 pm »
predvaritelno se izvinqvam za pisaneto s latiniza no na moqt PC nqmam instalirana kiriliza :-( !!zdraveite ot nqkolko dena se opitvam da si vazstanovq zabravenata PSW ? kato otida na prozoreza za vazstanovqvane si pi6a Emaila i pi6a bukvite i zifrite koito mi dava ot dolu no posle mi dava vinagi gre6ka ot roda na:   string(6) "38cef8"   na bqla straniza , nito email mi idva nito ni6to ,kakvo da napravq po vaprosa zada moga da vlizam otnovo v saita ???
Активен