www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Как да продължа да сийдвам торент файлове след преинсталация ?  (Прочетена 15492 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

TopsyG

  • V.I.P.
  • Карма: +14/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Август 17, 2009, 08:05:47 pm
  • Публикации: 142
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 15.0.874.121 Chrome 15.0.874.121
Нуждая се от помощ -

Как да продължа да сийдвам  торент файлове след преинсталация  на  XP?

Може ли някой да ми обясни какво да направя ,за да продължа да си сийдвам 500-те файла? Стъпка по стъпка кат' за мене   ;) Запазих ги в папка , а торентите също са налични.

Благодаря на отзовалите се.
Активен

SuperI

  • Гост
1. Трябва да ги имаш на компа. Говорим за тези 500 файла като филми, музика и т.н целите папки. 2. Влизаш в тракера и си ги сваляш на ново тези файлове. Торент програмата автоматично ще ги разпознае че са на машината ти и ще ти изписва проверени 1%2%3% и т.н.

Дано си ме разбрал и съм ти бил полезен. :) :P


EDIT: Щом сте ги запазели в папка влезте в торент програмата за сваляне: Настройки->Папки->Поставяй новите задачи в: и избираш папката с самите торенти и чак тогава можеш даги свалиш на ново от тракера, иначе ако него направиш директно пак ще ти се свалят.

Ако се затрудните пишете ми на скайп с удоволствие ще помогна.
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 04:33:40 pm от SuperI »
Активен

TopsyG

  • V.I.P.
  • Карма: +14/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Август 17, 2009, 08:05:47 pm
  • Публикации: 142
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 15.0.874.121 Chrome 15.0.874.121
Тип, стана ми ясно горе-долу. Но няма ли да е проблем ,че повечето торенти ги сийдвах само аз?  И няма значение какъв торент клиент ползваш? Оказа се, че новият уторент хич нещо не ми харесва.. Ще потърся стар вариант и ще опитам. Благодарско
 :)
Активен

SuperI

  • Гост
Няма проблем. За това сме хора кой с каквото може да помогне. ;)Ако има нещо пиши.
Активен

sven_doc76

  • V.I.P.
  • Карма: +8/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 18, 2009, 10:50:08 pm
  • Публикации: 166
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Здравейте! Аз имам същия проблем с ре-сийда след преинсталирането на Уин-а...  :(

Има ли програма чрез която да ресийдна всички торенти наведнъж, понеже ми отнема много време, а понякога и пропускам да ре-сийдна?  :-\

Благодаря предварително!
Активен

konstantin77

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 18, 2009, 11:11:48 pm
  • Публикации: 8
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
Има един много лесен начин, но трябва ПРЕДИ преинсталацията да си копираш някъде самите торент файлове. Значи аз съм с ХР, за другите уиндоуси не знам как е, но сигурно е подобно.
И така отиваш в папката, където uTorrent си записва торент файловете. При мен тя е C:\Documents and Settings\Admin\Application Data\uTorrent където Admin е името на потребителя. Папката Application Data по принцип е скрита, но можеш да я намериш с търсачката, или като отидеш на Tools - Folder options - View и сложиш отметка на Show hidden files and folders. И така в тази папка има много файлове от типа "нещо си.torrent". Копираш си ги на друг дял, или на флашка и след това преинсталираш. Не трябва да триеш филмите, музиката и каквото друго искаш да сийдваш, нито да ги местиш или преименуваш.
След преинсталацията, си инсталираш отново uTorrent (при инсталацията отново се създава същата папка C:\Documents and Settings\Admin\Application Data\uTorrent, само че празна. Слагаш в нея всички .torrent файлове и си готов - uTorrent започва да сийдва.
Надявам се да съм бил полезен, само не знам как става номерът при други торент - клиенти и как се казва тази папка, ако уиндоуса ти е на български, но някой друг може да помогне.  8)
Активен

sven_doc76

  • V.I.P.
  • Карма: +8/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 18, 2009, 10:50:08 pm
  • Публикации: 166
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Благодаря много! Ще пробвам...  ;)
Активен

aixani

  • V.I.P.
  • Карма: +4/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 28, 2008, 11:00:45 pm
  • Публикации: 42
  • Торент Клиент: Vuze   uTorrent2.2   BitTorrent7.2.1
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80

Пробвай това:Как да пуснем сийд на всичките си торенти
http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=da6e1f40399c062f15c0c3baa82ae9dd4fd552eb#comments
Активен

zlato66

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 18, 2015, 03:01:23 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 40.0.2214.111 Chrome 40.0.2214.111
Здравейте, имам проблем с качването на торенти за сийдване без да се налага да ги свалям отново/те са в компа ми/. Направих това, което сте написали: НАСТРОЙКИ-ПАПКИ-ПОСТАВЯЙ новите задачи в....... и давам папката в която са торентите. Получи ми се веднъж с една папка, в която имах 4 филма и толкова. При следващите опити не се получава, т.е мога да ги свалям/което е мн.бавно/, а не се получава с "проверка".....от Настройките-Папки ... следващите полета е посочено къде да се съхраняват и т.н. а накрая кой бутон да натисна? ОК или ПРИЛОЖИ?
Активен

raddiz

  • V.I.P.
  • Карма: +745/-759
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 04, 2008, 05:17:48 pm
  • Публикации: 4953
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 35.0 Firefox 35.0
Пич,на теб ти трябват Торент-Файловете,а ти сигурно не си ги запазил.За всеки Случай провери в Папка Стар Уиндоус-Потребители-/твоята папка/-AppData-Roaming-торентклиента,примерно µTorrent,отваряш и разцъкваш Торентите,като посочваш Папката където е изтегленото вече Съдържание.Може и всички заедно да ги копираш и „пасте" в Полето за свалящи се .Освен това ги има и в потребителският ти Панел.
Друг Път да си я запазваш тая Папка
Успех!
Активен