www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Как може да се разчита скрита реклама в mp3 файловете.  (Прочетена 2627 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jorarium

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 02, 2011, 10:09:06 pm
  • Публикации: 12
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
"Торента Ви: VA - Cafe Del Bar Finest Lounge беше изрит поради следната причина: В файловете на торента има линк и реклама на :...- никъде не съм споменавал тагове на песни. "
Успехи в новата година  на всички!
В това албумче, което SMG бяха качили другаде, явно някакъв сайт си прави реклама, чрез мощно набиване на линка в мп тройката. Добре, признавам че нямам опит  с такъв тип проблем, който може и да е елементарен(не знам),  но никой не се е родил научен и в голяма степен нещата се научават с комуникация. Така че, това е молбата ми-: който знае,  има идея къде да търся информация или директно да каже как се разчита такъв текст, скрит във файла, ако може да помогне.
Вярно, чаках да се възстанови посещаемостта като се възстанови торент секцията, но не можах да дочакам. Да допълня, че не става въпрос за таговете на мп 3. Предварително, мерси за вниманието! :)
 
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 09:04:28 pm от jorarium »
Активен

sisi_92

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 07, 2011, 08:05:45 am
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
Използвай ето тоз Плеар : AIMP2 зареждаш песните от Албума с него и върху съответната Песен,отваряш информация на песента и ще видеш къде пише Линка на съответния сайт. ;) ;) ;) ;)
Активен

zonta12

  • SuperUploader
  • Карма: +48/-44
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 28, 2010, 01:48:14 pm
  • Публикации: 234
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Същият плейър :(AIMP) без значение коя версия е има така наречения "Tag Editor"  с който нещата се правят доста по лесно и не една по една всяка песен .Можете да ползвате и Winamp,програмата също позволява редакция на таговете но един по един.   :)

Активен
IP

jorarium

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 02, 2011, 10:09:06 pm
  • Публикации: 12
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
Пробвал съм го този албум и с двете програми.AIMP го ползвам постоянно с тая цел. Но конкретно в тоя албум на SMG, които отскоро се появиха и тук, в p2p, е имало някаква набита реклама на сайта , от който са изтеглили албума, но не е отбелязан в URL на таговете, а директно в самия файл. За съжаление нищо повече не мога да обясня, иначе нямаше да съм в ролята на питащ :D
Странно, но мой познати програмисти, също не са наясно с тоя въпрос?!
Активен