www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: StarCraft II - без достъп до Single player  (Прочетена 2097 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Wilhelm

  • User
  • Карма: +3/-15
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Септември 27, 2010, 05:07:35 am
  • Публикации: 46
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 10.0.2 Firefox 10.0.2
StarCraft II - без достъп до Single player
« -: Февруари 21, 2012, 09:34:59 pm »
Поради някаква грешка, без да искам стартирах Repair и - макар да го прекъснах - от този момент вече не мога да продължа сингъл-кампанията си, дава ми само началния прозорец за Battle.net  ::) Преинсталирах играта, но това не помогна. Ще потърся из нета някакви решения, но в това време, ако някой все пак се е сблъсквал вече с този проблем и има идея как може да ми помогне да си продължа кампаниите..... благодарско :)
Активен

Wilhelm

  • User
  • Карма: +3/-15
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Септември 27, 2010, 05:07:35 am
  • Публикации: 46
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 10.0.2 Firefox 10.0.2
Re:StarCraft II - без достъп до Single player
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2012, 02:43:04 pm »
Не че някой ще ме прочете тук или даде съвет де...  ;D но ми харесва да си водя монолози и размишлявам сам над проблема. С основната версия се справих - копирах някои кракнати файлове, изтрих регистри.. криво ляво, стана. Но после я ъпдейтнах до последна версия на пача 1.4.3 и дотам беше, същият проблем :) Четох какво ли не из нета, това е основният проблем с играта - дори и за много хора със закупена версия. Но решение до момента ми е трудно да намеря. Ако на някой все пак му щукне нещо, но се срамува да сподели тук (макар и да би било в помощ и за други), може да ми пише и на личен. Хев фън и играйте повече  8)
Активен