www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Пари от интернет - по 1$ на ден  (Прочетена 2161 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

CyBorG

  • User
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 30, 2009, 11:32:44 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 17.0.963.66 Chrome 17.0.963.66
Пари от интернет - по 1$ на ден
« -: Март 07, 2012, 02:49:07 pm »
Предполагам,че всеки от вас се чуди как да изкара малко допълнителни пари.Предлагам Ви един сайт,с който аз лично се занимавам от няколко месеца.Идеята на сайта е да се like-ват,oценяват и качват картинки,снимки,клипчета и игри.На ден само от харесвания можете да правите по 1$.Знам,че не звучи много,но имайки предвид,че това ще Ви отнеме по-малко от минута,се оказва,че хич не е малко :) На ден имате право да харесвате и оценявате по 5 снимки,клипчета и др. Друга много интересна и доходоносна операция е ъплодването на горепосочените,като в случай,че някой ваш ъплоуд бъде одобрен от администратор Ви се плаща солидно - за клип 10$,за картинка 5$.Плаща Ви се също и за всеки регистриран от вас реферал.Плащанията се извършват чрез paypal,един месец след събирането на минималната сума. :)

доказателство
доказателство 2

Ако това представлява интерес за вас - Referall link като се надявам да бъдете така коректни и да се присъедините към мен  :rolleyes:

ВАЖНО! - когато теглите картинки от разни сайтове(например 9gag),преди да ги качите в Jokeroo,премахвайте водния знак!

Силно се надявам де не съм прекрачил някое правило на форума :-\
« Последна редакция: Март 07, 2012, 02:49:53 pm от CyBorG »
Активен