www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: ДО КОГА  (Прочетена 17253 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
ДО КОГА
« -: Март 06, 2008, 11:27:47 am »
Коментирайте поредната трагедия, която ще бъде брутално покрита:(
Активен

stomatolog

  • Гост
ДО КОГА
« Отговор #1 -: Март 06, 2008, 11:39:42 am »
Какво да коментирам.То е ясно,че пак ще изкарат умрялото момиче виновно.Както става винаги.Все умрелия виновен.Никой за нищо не се признава за сбъркал.Да каже някой-"хубаво сбърках-поемам си вината",но НЕ.Всеки гледа да се покрие и да избяга от закона.Действително за някои хора закони няма.Жалко!Така работите не могат да продължават.Но за жалост ще е така,докато ни управляват...(Без коментар относно политиката...):-/Много ме е яд!:grrr:Все невинни хора загиват!Защо?Питам аз?Защо за един трябва да загиват 30?
« Последна редакция: Март 06, 2008, 11:47:13 am от stomatolog »
Активен

trespass

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 01, 2007, 09:13:25 am
  • Публикации: 1
ДО КОГА
« Отговор #2 -: Март 06, 2008, 02:48:08 pm »
докато тая държава я управляват малоумници няма да я бъде да сложат камери из цяла софия по кръстовищата ама не няма пари за такива работи:grrr:
« Последна редакция: Март 06, 2008, 07:42:45 pm от DJ_AGENTA »
Активен

ENERGOTEAM

  • V.I.P.
  • Карма: +104/-1065
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2007, 11:16:12 pm
  • Публикации: 109
ДО КОГА
« Отговор #3 -: Март 06, 2008, 04:53:32 pm »
Първото условие е ония със сигнално зелените жилетки да не дебнат за превишена скорост зад някой храст на 20 м. от безмислен ограничителен знак,а да излязат на улицата. Там работа колкото щеш.
Второто условие е свързано с първото - докато не започне масово да се търси отговорност за незачитане на светофар, на пътен знак и за агресивно поведение на пътя, нещата няма да се оправят.
Третото, и до тука ще спра, е да няма шофьорски курсове за по двадесет дни. За толкова време може само да се научи палене, гасене и зареждане с гориво 8)
Активен

kordi

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 02, 2007, 03:24:07 pm
  • Публикации: 1
ДО КОГА
« Отговор #4 -: Март 06, 2008, 06:41:56 pm »
на тоя баровец ще му се размине,както на много други.
Активен

Uzunov

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 10, 2008, 11:41:50 am
  • Публикации: 353
ДО КОГА
« Отговор #5 -: Март 06, 2008, 06:59:18 pm »
Винаги им се разминава ня такива, а не трябва!:grrr: Такива хора, които са причинили смъртта на човек
умишлено или неумишлено и особено хора, които са известни като Максим Ставински трябва да бъдат публично обругани и присъдите им да бъдат за пример пред хората. А то в България за тези даже и санкции няма, а за жената от Перник 7 год. затвор, какво Максим Ставински е повече от нея или баровеца с SLK-то. Все пак не сме ли всички хора и защо не носим една и съща отговорност пред човешкия живот, а тои е БЕЗЦЕНЕН!!!:'(
Активен

Uzunov

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 10, 2008, 11:41:50 am
  • Публикации: 353
ДО КОГА
« Отговор #6 -: Март 06, 2008, 07:13:31 pm »
Искам да кажа и още нещо, напълно съм съгласен с ENERGOTEAM, защото глупаците с зелените жилетки не си вършат работата. Много шофори не зечитат сфетофарите, а да не говорим за знаци или пътна маркировка и най-вече пешеходна пътека! Трябва да има не санкции, а бесило за тези!
Инакрая искам да се обърна към всички шофори, които ще го прочетат това: Уважаеми колеги; представете си как вие стоите в креслото си и ви звъни телефона и ви съобщават, че ДЕТЕТО ВИ Е ПРЕГАЗЕНО на път за училище или на път до магазина и ЧОВЕКА отговорен за това е избягал или нема да има вузмездие за него!!! Как ще се почувствате колеги когато синът или дъщеря Ви бъде убита от поредния "Максим Ставински"!!!:'(
Активен

Uzunov

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 10, 2008, 11:41:50 am
  • Публикации: 353
ДО КОГА
« Отговор #7 -: Март 06, 2008, 07:17:26 pm »
ДО КОГА?!? Ще попитам и аз. Изкрени съболезнования за момичето и родителите му. И Бог да ни пази от тяхната СЪДБА! Амин!:(
Активен

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
ДО КОГА
« Отговор #8 -: Март 07, 2008, 09:08:00 am »
Мислех да не пиша в тази тема но размислих като прочетох това :

Цитат от dnes.bg
Цитат
Така днес следобед Д.С. е задържан. Той е направил пълни самопризнания пред съдия.

Д. С. е шофьор от два месеца. Наложена му е мярка за задържане за 72 часа. Работата по случая продължава.


След 72 часа ще го пуснат по живо по здраво,опитния шофьор ,тука трябва да се търси отговорност на инструктура му по шофиране и на изпитващия който му е продал книжката,за което не се съмнявам.
Но нали сме в България и най-важното дори пред закона е това отдолу моя коментар.
Активен

akpe4a

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 02, 2008, 03:08:14 pm
  • Публикации: 1
ДО КОГА
« Отговор #9 -: Март 07, 2008, 01:27:11 pm »
Цитат на: Uzunov
Искам да кажа и още нещо, напълно съм съгласен с ENERGOTEAM, защото глупаците с зелените жилетки не си вършат работата. Много шофори не зечитат сфетофарите, а да не говорим за знаци или пътна маркировка и най-вече пешеходна пътека! Трябва да има не санкции, а бесило за тези!
Инакрая искам да се обърна към всички шофори, които ще го прочетат това: Уважаеми колеги; представете си как вие стоите в креслото си и ви звъни телефона и ви съобщават, че ДЕТЕТО ВИ Е ПРЕГАЗЕНО на път за училище или на път до магазина и ЧОВЕКА отговорен за това е избягал или нема да има вузмездие за него!!! Как ще се почувствате колеги когато синът или дъщеря Ви бъде убита от поредния "Максим Ставински"!!!:'(


Как какво?!? Веднага му слагам червения гердан и отивам да се предам! Т'ва заслужават такива боклуци!
Активен

balark

  • V.I.P.
  • Карма: +13/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 22, 2007, 01:51:42 pm
  • Публикации: 26
    • WWW
ДО КОГА
« Отговор #10 -: Март 07, 2008, 05:07:28 pm »
Ще докопам някой ден някой такъв и ще го лежа като за човек... !
Активен

stormbird

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 05, 2007, 08:03:39 pm
  • Публикации: 1
ДО КОГА
« Отговор #11 -: Март 07, 2008, 10:27:31 pm »
След като е с такава кола на 19 години!?, за която трябва да имам 3-4 живота и да бачкам 24 часа, без всякакви разходи - много се съмнявам да влезе в затвора! Първо ще го усучат, ще протакат, ще видят(какво носи в ръцете - там се гледа)и след много време когато всички вече сме забравили за случая - ще излезе един/на/ съдия/съдийка/ и ще произнесат UNGUILTY НА БЪЛГАРСКИ! Е, може и да се съгласят да му викнат една условна, че и книжката да му вземат на детето! Нали сме "европейци", трябва хуманност! Боже пази България!
Активен

volvofh16

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 18, 2007, 10:08:42 am
  • Публикации: 1
ДО КОГА
« Отговор #12 -: Март 08, 2008, 03:17:41 am »
Той не стига че се трепят по пътищата млади хора, но чак и пешеходци и то бъдеща майка!!!:'(
На тоя му трябва доживотен затвор....
И докато парите властват България няма да се опрай....
« Последна редакция: Март 08, 2008, 03:19:03 am от volvofh16 »
Активен

sashasa

  • SuperUploader
  • Карма: +13/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Ноември 18, 2007, 08:00:54 pm
  • Публикации: 120
  • ако искаш нещо...-бягай и го направи!!!
ДО КОГА
« Отговор #13 -: Март 08, 2008, 11:26:06 am »
Еми аз си спомням една статия ,за един човек който също убива на пътя - човека е получил глоба в размера на шейсет и няколко лева??!!Мисля че ако Ставийски беше по-малко известен нямаше и това да получи!!!
 Добавям че преди години някой ми беше казал- "На нас Българите трябва само да ни дадат бързи коли и до 5 години населението ще е наполовина!!!"
Ако на мен или на някой от семейството ми се случи ,да си кажа толкова ще ми е ...че не знам какво мога да му направя на въпросния шофьор...:grrr:
Активен
When you give me  a sh**t, give a spoon!!!

stomatolog

  • Гост
Re: ДО КОГА
« Отговор #14 -: Юни 29, 2008, 09:36:24 pm »
Да се надяваме,че никой повече няма да пише за трагедии!Тоест,че няма да има повод да се пише!Дано да не се случват лоши неща това лято!  :'( :'( :'(
Активен