www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Работата мечта ?  (Прочетена 18652 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gendarmery

  • Гост
Работата мечта ?
« -: Май 16, 2008, 02:07:34 pm »
Тук в тази тема искам всеки един от вас да напише коя е работата мечта за него (то има ли такова животно?!?!) O:-

Та както и да е чакам предложения за работата мечта :cool:
Активен

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #1 -: Май 16, 2008, 02:19:14 pm »
Моята мечта е да почна работа в полицията а защо не и в тайните служби.

Gendarmery: Не ти треа! :cool:
« Последна редакция: Май 16, 2008, 05:42:04 pm от Gendarmery »
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Работата мечта ?
« Отговор #2 -: Май 16, 2008, 02:52:40 pm »
Работа мечта??? Естествено да работиш за себе си, какво по-хубаво от това???;)
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

gillmour

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #3 -: Май 16, 2008, 03:02:47 pm »
Я! Каква темичка сте опънали!

Работата мечта е една. Тази която ти доставя удоволствие. Да те влече и да имаш идеи за развитие. 15 часа на ден да работиш и да не ти прави впечатление. За мен лично това е ... е не казвам!:)

Не е задължително да седиш на бюро и да цъкаш по компа. Движението и общуването с хора е най-важно.
Активен

milpro

  • SuperUser
  • Карма: +31/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 04, 2008, 07:44:41 pm
  • Публикации: 638
Работата мечта ?
« Отговор #4 -: Май 16, 2008, 03:04:29 pm »
Аз сбъднах моята работа мечта, но сега не съм толкова доволен!Беше ми по-добре като си мечтаех!
« Последна редакция: Май 16, 2008, 06:25:34 pm от milpro »
Активен

the_end

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #5 -: Май 16, 2008, 03:10:50 pm »
И аз си сбъднах мечтата да работя жичкаджия,след като завърша.А сега 7 месеца след това ми се повръща от кабели,ама ми е готино.
« Последна редакция: Май 16, 2008, 06:29:32 pm от BELINDA »
Активен

aquiles

  • SuperUser
  • Карма: +4/-3
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 22, 2007, 03:07:49 pm
  • Публикации: 32
Работата мечта ?
« Отговор #6 -: Май 16, 2008, 03:24:01 pm »
Работа мечта ... това е може би както каза gillmour работата, която ще ти доставя удоволствие като работиш. Аз все още не съм си сбъднал моята мечта за работа. След няколко години, мечтата ми може би вече ще бъде реалност. А това е да си направя собствена продуцентска къща и студио. :) Засега само съм управител на интернет зала и си работя като частник. Надявам се след години да постигна това което съм си пожелал. O:- Пожелавам Ви и на всички вас, да ви се сбъднат всички мечти. :)
Активен

Armani_style

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #7 -: Май 16, 2008, 03:39:56 pm »
Работата мечта, както се спомена по горе е да работиш за себе си и да си финансово обезпечен.
Примерно собствен бизнес, който ти носи добри приходи.
Защо да работиш за някой друг, като можеш да работиш и за себе си, но не винаги е така, защото за добро начало ти трябва и добре да инвестираш и от там да прецениш дали ще потръгне или не.

За мен работата мечта е да си имам петролен кладенец на село в двора.Е това си е далавера ;):cool:
Активен

Drilling90

  • SuperUser
  • Карма: +1/-5
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 03, 2008, 12:28:53 pm
  • Публикации: 114
Работата мечта ?
« Отговор #8 -: Май 16, 2008, 05:16:22 pm »
Така какво е работата мечта:
Работата мечта е нещо което трябва да ти носи приходи ,но без да влагаш голямо усилие ,тоест да си седиш по цял ден и да се чудиш каде да си пилееш кинтите изкарани от работата мечта ,тоест най-хубаво е да работят за самият теб ,а не ти за някого!
Активен

Gendarmery

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #9 -: Май 16, 2008, 05:47:34 pm »
Цитат на: milpro
Аз сбъднах моята рабста мечта, но сега не съм толкова доволен!Беше ми по-добре като си мечтаех!



И аз като теб ... мечтаех за една слубжа отидох и кво и нищо оказа се работата-кошмар !

Иначе работата мечта си я представям по следния начин :

Графичен дизайнер или системен Администратор с нормално работно време по КТ ( 8 часа с 1 час обедна почивка) почивка - Събота и Неделя - с 30 дни платен отпуск, Здравни осигуровки над това което получавам и добра заплата (1500 лева в момента ме устройва) 8)
Активен

BELINDA

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #10 -: Май 16, 2008, 06:33:06 pm »
За мен работата мечта е тази която ще ти доставя удоволствие до такава степен че да не усещаш кога минава времето и да не ти тежи,но да работиш и за себе си разбира се:smile:
Активен

shumiv

  • SuperUser
  • Карма: +28/-12
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 30, 2007, 07:48:41 am
  • Публикации: 684
  • Сините сливи са червени - значи са зелени.
Работата мечта ?
« Отговор #11 -: Май 16, 2008, 06:43:28 pm »
Да си пишеш по цял ден из форумите и да ти плащат по 1000 евро на месец, за да го правиш 8)
Активен

3x7azy

  • SuperUser
  • Карма: +10/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 27, 2007, 02:38:55 pm
  • Публикации: 285
Работата мечта ?
« Отговор #12 -: Май 17, 2008, 01:56:27 am »
За сега работа мечта нямам.То в наща държава може ли да имаш.Хората с виши образования мият кенефи за някой допълнителен лев.Ква работа мечта.Може би след 10-20 години нещата ако са по добре може и новите поколения да си имат мечта за работа.Но като гледам на каде сме тръгнали може до година да не сме в Евро съюза.Хората ни дадоха доверието си ние си мислим та*ак работа.Ами сега ще си сърбаме попарката
Активен
One Die Is Tragedy,One Million Is Statistic

Gendarmery

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #13 -: Май 17, 2008, 09:31:19 am »
Цитат на: 3x7azy
За сега работа мечта нямам.То в наща държава може ли да имаш.Хората с виши образования мият кенефи за някой допълнителен лев.Ква работа мечта.Може би след 10-20 години нещата ако са по добре може и новите поколения да си имат мечта за работа.Но като гледам на каде сме тръгнали може до година да не сме в Евро съюза.Хората ни дадоха доверието си ние си мислим та*ак работа.Ами сега ще си сърбаме попарката


Да, Насйтина си прав колега, само да допълня, че Работата мечта я имат Американците, ама "те" са тъпаци, като коне с капаци, ако треа да си жертвам мозъка за RDIF чип та да имам работа мечта и да съм като тъп US гражданин ... и т.н. ... :-/
Активен

stomatolog

  • Гост
Работата мечта ?
« Отговор #14 -: Май 23, 2008, 03:44:26 pm »
Работа-мечта->хем да има парички,хем да не работиш много!Ей това е!!!
Активен