www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: +18 Секс-интимна...  (Прочетена 101577 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

v_es

  • SuperUser
  • Карма: +7/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Февруари 07, 2008, 12:53:38 pm
  • Публикации: 224
+18 Секс-интимна...
« Отговор #15 -: Юни 13, 2008, 03:01:03 pm »
Аз мисля че нячма значение на колко години си и с колко годишен си,важното в този живот е да го прекараш пълноценно,да вземеш и опиташ от всичко та нали затова сме на този свят.Несе срамувайте от желанията си а напротив действайте.И не винаги нещата опират до пари понягога на човек му трябват две топли думи и няма кой даги каже.За това нека неви изглежда перверзно.Замислетесе какво му трябва на човек и дали го получава в този кратък живот.
Един съвет винаги казвайте това което мислит по всяко време та дори и по време на секс така нещата са откити и по разбрани няма лъжи и си по близо до човека до теб.:)

Май малко прекалих с лекцията :D
Активен

sweety_tweety1

  • V.I.P.
  • Карма: +35/-61
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 25, 2008, 10:47:08 pm
  • Публикации: 1047
  • По добре черната овца,отколкото просто овца
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #16 -: Юни 27, 2008, 09:13:33 pm »
Аз мисля че нячма значение на колко години си и с колко годишен си,важното в този живот е да го прекараш пълноценно,да вземеш и опиташ от всичко та нали затова сме на този свят.
Тъй като съм напълно съгласна с тези думи .. :) ще допълня само нещо мъничко..."щом се обичат младите,нека се вземат" ахахаххахаха Всеки има свобода на действия,и при всеки е въпрос на личен избор как точно ще живее живота си....има ли любов,годините са без значение...грозна гледка или не,на кой му пука? "Любов гори-катран капе" :) :)
Активен

 Познах себе си в очите ти. Магия, вливаща се на тласъци в тялото ми, разливаща се по вените и възраждаща всяка моя фибра. Събуждане от един ежедневен сън, продължил дълги години наред, за да спре... в очите ти!!!!!

v_es

  • SuperUser
  • Карма: +7/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Февруари 07, 2008, 12:53:38 pm
  • Публикации: 224
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #17 -: Юни 28, 2008, 11:32:15 am »
Благодаря за подкрепата.Радвам се че има хора мислещи като мен,с широк респект за живота.Живейте бе хора и не мислете какво ще кажат другите за вас.Живота е да се живее :) Не му мислете толкова,все пак животът е ЕДИН! :)
Активен

gillmour

  • Гост
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #18 -: Юни 29, 2008, 12:45:52 pm »
Ако аз съм на 30, а тя на 20 пак ли ще се третира като връзка с по-възрастен?
Честно казано на мен ще ми е добре. А това че имам по млада връзка ще ме подмлади и мен. Ако съм на 30 ще се чувствам на 20 и така живота ми ще е много по-хубав.  ;)
Активен

sweety_tweety1

  • V.I.P.
  • Карма: +35/-61
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 25, 2008, 10:47:08 pm
  • Публикации: 1047
  • По добре черната овца,отколкото просто овца
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #19 -: Юни 29, 2008, 06:47:13 pm »
Именно  :) Същото е ако аз съм на 30 а той на 20...и какво от това...? Принципно казано...не разбирам защо това за някои е НЕнормално и извртаено пфффффф,мъж....жена...любов...има ли значение възраста? ;)
Активен

 Познах себе си в очите ти. Магия, вливаща се на тласъци в тялото ми, разливаща се по вените и възраждаща всяка моя фибра. Събуждане от един ежедневен сън, продължил дълги години наред, за да спре... в очите ти!!!!!

gillmour

  • Гост
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #20 -: Юни 29, 2008, 10:05:42 pm »
Именно  :) Същото е ако аз съм на 30 а той на 20...и какво от това...? Принципно казано...не разбирам защо това за някои е НЕнормално и извртаено пфффффф,мъж....жена...любов...има ли значение възраста? ;)

Права си по дяволите
Активен

sweety_tweety1

  • V.I.P.
  • Карма: +35/-61
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 25, 2008, 10:47:08 pm
  • Публикации: 1047
  • По добре черната овца,отколкото просто овца
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #21 -: Юни 29, 2008, 10:21:45 pm »
Абе седя си,че права трудно ще пиша :) Права за себеси...аз така приемам нещата....кво значи стари и млади? Важното е да има разбирателство,хармония,взаимност и още куп подобни определения....тва е малко като зелен боб и зрял фасул ахаххахха ем така де... :) btw един френд като си кани моми у тях и им готви фасул...каза че е мноо ефикасно...и веднага забрявали че е само на 18 ахаххаххахахах така че....обичайте се и не си бройте годинките,че няма време!
Активен

 Познах себе си в очите ти. Магия, вливаща се на тласъци в тялото ми, разливаща се по вените и възраждаща всяка моя фибра. Събуждане от един ежедневен сън, продължил дълги години наред, за да спре... в очите ти!!!!!

ENERGOTEAM

  • V.I.P.
  • Карма: +104/-1065
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2007, 11:16:12 pm
  • Публикации: 109
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #22 -: Юли 01, 2008, 09:38:25 am »
И какво сега?! Като съм на 40 да не съм за изхвърляне...
В края на краищата всичко е между двама души и ако няма принуда, щом са пълнолетни, то техните взаимоотношения не би трябвало да вълнуват околните. Всичко останало си е чиста проба псевдо пуританщина...
Кой какво прави в спалнята си не би трябвало да е обект на обществено обсъждане. Възрастен с млада, млад с възрастна, ами така им харесва.....
Гроздето било кисело.......
Активен

sweety_tweety1

  • V.I.P.
  • Карма: +35/-61
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 25, 2008, 10:47:08 pm
  • Публикации: 1047
  • По добре черната овца,отколкото просто овца
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #23 -: Юли 01, 2008, 10:41:56 am »
Лошото в случея е че никой не гледа в собствената си паница...ами в тази на другия,незнам защо така така се получава може би хората "без работа" наистина си нямат друга работа,освен да обсъждат личния живот на останалите...но пък за това господ е дал по едно устни на всеки човек,за да може да се защити, по малко мозък за да може да разсъждава,и право на избор за да избере сам как да живее живота си.....на мен лично никога не ми е пукало какво ще кажат хората,живуркам си така както ми харесва и ако това означава да бъда с 18 годишен или с 50 ,еми значи така ми харесва.....не плащам данък обществено мнение така че...ай сполайте...ако някой мисли по различен начин...ми негова работа....въпрос на личен избор,важното е да не наднича в мойта чиния...!
Активен

 Познах себе си в очите ти. Магия, вливаща се на тласъци в тялото ми, разливаща се по вените и възраждаща всяка моя фибра. Събуждане от един ежедневен сън, продължил дълги години наред, за да спре... в очите ти!!!!!

Gendarmery

  • Гост
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #24 -: Юли 01, 2008, 06:06:49 pm »
Ta за какво беше тази тема ?


Може да заключим по следния начин: Който има глава на раменете не може да вини останалите, за това, че не я вкарва в употреба, и едно цитатче от НПК "Непознаването на закона не те онеправдава" т.е. искам да кажа, че каквото и човек да прави той си отговаря за себе си :)
малко сложно се изразих за тази НЕсложна тема, ама така е !!
Правете това което считате за добро!
Активен

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #25 -: Юли 02, 2008, 10:57:55 am »
И какво сега?! Като съм на 40 да не съм за изхвърляне...
В края на краищата всичко е между двама души и ако няма принуда, щом са пълнолетни, то техните взаимоотношения не би трябвало да вълнуват околните. Всичко останало си е чиста проба псевдо пуританщина...
Кой какво прави в спалнята си не би трябвало да е обект на обществено обсъждане. Възрастен с млада, млад с възрастна, ами така им харесва.....
Гроздето било кисело.......
:D :D :D
И аз това казвам де -
"Старото оръдие веднъж стреля но си е оръдие!"
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #26 -: Юли 02, 2008, 10:59:42 am »
И какво сега?! Като съм на 40 да не съм за изхвърляне...
В края на краищата всичко е между двама души и ако няма принуда, щом са пълнолетни, то техните взаимоотношения не би трябвало да вълнуват околните. Всичко останало си е чиста проба псевдо пуританщина...
Кой какво прави в спалнята си не би трябвало да е обект на обществено обсъждане. Възрастен с млада, млад с възрастна, ами така им харесва.....
Гроздето било кисело.......
:D :D :D
И аз това казвам де -
"Старото оръдие веднъж стреля но си е оръдие!"
hahhaha pochvate da me radvate s tiq postove.
Ne znam kak e s bednite no znam che bogatite orudiq streqlt zdravo. Mislq che chico murdok predi nqkolko godini beshe se ojenil za nekava 21 godishna qponka ili neshto ot sorta qvno oshte puca zdravo
Активен

starsssss

  • Гост
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #27 -: Юли 02, 2008, 01:12:41 pm »
Какво значение има дали си беден или богат ? Както го правят едните така и другите , не вярвам да е нещо по различно . А и аз лично никога не бих го направила заради парите на някой си или за някакви други облаги . Бих го направила само и единственно заради удоволствието , защото от това сме създадени и за това живеем . Не би ме сбъркало дори и да е с 20 - но момче или с 30 - 40 годишен мъж , но виж ако е над 50 бих се позамислила все пак баща ми е на толкова . Но в крайна сметка аз и само аз съм си господар на мислите , чувствата , желанията и живота си , така  че каквото и да направя мисля че съм достатъчно зряла за да отговарям за действията си , и никой няма правото да ме упреква за това . Но за сега нямам подобни намерения за някаква си странична връзка , защото си имам прекрасен ,мил , нежен и любящ съпруг когото обичам страшно много .
Активен

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #28 -: Юли 02, 2008, 03:06:37 pm »
Какво значение има дали си беден или богат ? Както го правят едните така и другите , не вярвам да е нещо по различно . А и аз лично никога не бих го направила заради парите на някой си или за някакви други облаги . Бих го направила само и единственно заради удоволствието , защото от това сме създадени и за това живеем . Не би ме сбъркало дори и да е с 20 - но момче или с 30 - 40 годишен мъж , но виж ако е над 50 бих се позамислила все пак баща ми е на толкова . Но в крайна сметка аз и само аз съм си господар на мислите , чувствата , желанията и живота си , така  че каквото и да направя мисля че съм достатъчно зряла за да отговарям за действията си , и никой няма правото да ме упреква за това . Но за сега нямам подобни намерения за някаква си странична връзка , защото си имам прекрасен ,мил , нежен и любящ съпруг когото обичам страшно много .

тъй тъй тъй...
четкай здраво че довечера ще го четете семейно ;) 8)
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

starsssss

  • Гост
Re: +18 Секс-интимна...
« Отговор #29 -: Юли 02, 2008, 04:01:23 pm »
Какво значение има дали си беден или богат ? Както го правят едните така и другите , не вярвам да е нещо по различно . А и аз лично никога не бих го направила заради парите на някой си или за някакви други облаги . Бих го направила само и единственно заради удоволствието , защото от това сме създадени и за това живеем . Не би ме сбъркало дори и да е с 20 - но момче или с 30 - 40 годишен мъж , но виж ако е над 50 бих се позамислила все пак баща ми е на толкова . Но в крайна сметка аз и само аз съм си господар на мислите , чувствата , желанията и живота си , така  че каквото и да направя мисля че съм достатъчно зряла за да отговарям за действията си , и никой няма правото да ме упреква за това . Но за сега нямам подобни намерения за някаква си странична връзка , защото си имам прекрасен ,мил , нежен и любящ съпруг когото обичам страшно много .

тъй тъй тъй...
четкай здраво че довечера ще го четете семейно ;) 8)

Това си е лично моя работа с кого ще го чета   ;) , и да ти кажа нямам какво да четкам , защото не виждам нищо срамно или смешно в това да кажеш публично , че ОБИЧАШ СЪПРУГА СИ ! :D
« Последна редакция: Юли 02, 2008, 04:06:15 pm от starsssss »
Активен