www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Относно p2pbg.com  (Прочетена 67745 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

  • Гост
Относно p2pbg.com
« -: Август 13, 2007, 11:09:22 pm »
Дайте мненията си за развитието,управлението,съдържанието,поднасянето на информация,качеството на поднесената информация.
Темата е изцяло по моя инициатива.
Активен

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #1 -: Август 14, 2007, 12:35:50 am »
Аз имам мнение относно коментарите на торентите,като гледам 70-80% от торентите нямат коментари,а именно от коментарите човек вижда торента дали се харесва или не,за какво служи програмата или каквото и да е там друго като това косвено повлиява на мнението му дали да го свали.Не знам как може да се оправи проблема но може би ако до коментарите се стига по лесно,а не да цъкаш 1-2 пъти докато се появят.
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 01:44:22 am от bobi73 »
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #2 -: Август 14, 2007, 09:24:23 am »
Прав си за коментарите и достигането до тях. Но това е доста трудничко! Ще помисля по въпроса
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #3 -: Август 18, 2007, 06:51:40 pm »
Проблема не е в едно-две цъкания, просто хората не са свикнали явно да дават коментари, а който иска да коментира цъка и повече пъти и това не му пречи! И най-вече коментари май дават съвестните сийдъри, а тези които дърпат и бягат хич не им дреме за коментарите!!!
Иначе сайта върви бързо на горе!!! Продължавайте в същият дух и скоро някои ще ни дишат прахта!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 01:45:49 am от bobi73 »
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

Canko

  • User
  • Карма: +1/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 26, 2007, 04:37:06 am
  • Публикации: 30
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2007, 03:51:51 am »
ни сам аз човека които тряа ви казва кви правила да слагате ама за тос сиид тряат некви по строги наказания  измислете некво накание за сиид например хората дарпат и като си драпнат туи което им трябва веднага спират да сиидват е имам един торен драпнат е 80-пати кажи речи има 5 човека да сиидват не е само при мен еи сега такмо оглеждах торентите и има още по лоши гледки и от моя !! :):):):)
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2007, 09:07:37 am »
Цитат на: Canko
ни сам аз човека които тряа ви казва кви правила да слагате ама за тос сиид тряат некви по строги наказания  измислете некво накание за сиид например хората дарпат и като си драпнат туи което им трябва веднага спират да сиидват е имам един торен драпнат е 80-пати кажи речи има 5 човека да сиидват не е само при мен еи сега такмо оглеждах торентите и има още по лоши гледки и от моя !! :):):):)


По принцип си прав за сийда! Но при системата р2р всичко е въпрос на добра воля и желание, а пък тези които не сийдват това си е за тяхна сметка! Така не правят коефициент, а ще дойде един ден в който това ще им се отрази зле на акаунта!
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

Canko

  • User
  • Карма: +1/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 26, 2007, 04:37:06 am
  • Публикации: 30
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2007, 02:13:28 pm »
то поне по един два часа да сиидват ама те и толкос ни праят :)
Активен

Blue tiger

  • V.I.P.
  • Карма: +10/-11
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 17, 2007, 10:23:34 pm
  • Публикации: 204
  • Йода все някога ще превземе света, дории без лазер
    • WWW
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2007, 05:04:37 pm »
Повечето хора не пишат нищо в коментарите в торента.Според мене като изтеглиш нещо трябва и да напишеш дали ти е харесало.
Активен

r3m1x

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 20, 2007, 02:18:36 pm
  • Публикации: 1
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2007, 02:22:15 pm »
може би някои да ми каже дали ще ми отчита трифик нета ми е МНЕТ!
Активен

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2007, 08:27:58 pm »
Цитат на: r3m1x
може би някои да ми каже дали ще ми отчита трифик нета ми е МНЕТ!

Ако нета ти е М*НЕТ тогава ще ти отчита,но дори и да не ти е М*НЕТ пак отчита.Особено ако си на ограничен достъп тогава е много кофти.
Активен

aloalo

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 10:49:39 pm
  • Публикации: 5
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #10 -: Януари 16, 2008, 05:35:36 pm »
Ей хора направете един раздел "КЪМ ЕКИПА" или нещо подобно!
Човек да се чуди къде да ви похвали:)/укори:P

КАТО ЦЯЛО ЕКИПА СТЕ МНОГО ПРИЯТЕЛСКИ НАСТРОЕНИ!ПОНЕ ЗА СЕГА. БЛАГОДАРЯ ЗА КОЕТО И ДА СТЕ ВСЕ ТАКАДано /потребителите/ не ви изкривим отношението си за напред!
Успех!
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 05:47:58 pm от aloalo »
Активен

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #11 -: Януари 17, 2008, 02:13:59 am »
Цитат
Дайте мненията си за развитието,управлението,съдържанието,поднасянето на информация,качеството на поднесената информация.
Темата е изцяло по моя инициатива.

До тук никой не изрази мнение отонсно управлението, съдържанието, количеството и качеството на поднесената информация, към торентите и във форума! Не пропускайте да го направите, мненията ви са ценни!

Цитат
Ей хора направете един раздел "КЪМ ЕКИПА" или нещо подобно!
Човек да се чуди къде да ви похвали/укори

КАТО ЦЯЛО ЕКИПА СТЕ МНОГО ПРИЯТЕЛСКИ НАСТРОЕНИ!ПОНЕ ЗА СЕГА. БЛАГОДАРЯ ЗА КОЕТО И ДА СТЕ ВСЕ ТАКАДано /потребителите/ не ви изкривим отношението си за напред!
Успех!

Благодаря! Темата "Относно p2pbg.com" ми се струва подходяща за това което пишеш, така че изпозвайте я!
« Последна редакция: Януари 17, 2008, 02:14:55 am от SpawN »
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #12 -: Януари 17, 2008, 05:44:14 pm »
Хайде хора, дайте мнения по темата! Проявете повече активност! :)
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

kibrit

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-8
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 21, 2008, 01:42:53 pm
  • Публикации: 6
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #13 -: Юли 17, 2008, 11:33:51 am »
Въпреки старанието,което се опитвам да влагам,въпреки желанието ми да направя тракера по-търсен и по-посещаван,явно има хора,на които мястото просто не е за тук.Един от основните начини за увеличаване активноста на потребителите,това е всичко от най-новото във всички категории да попада първо тук.Като един от най-добрите,със  доста голям стаж в тракерите,забелязвам,че тук това липсва.За два дни качих филми,които се появявт първо тук с БГ субтитри.Субтитри,които винаги преработвам,нагласявам тайминги и т.н.Въпреки това тези филми не отиват в препоръчани,а биват затрупвани от стари торенти и филми,които отдавна са изгледани и излезли по другите тракери.Т.е. от доста време хората ги имат вече дори и в домашните си колекции.За това именно е секция Препоръчани - да показва нови торенти,които ги има първо на този тракер.Вчера вечерта, качих Бърза писта: Без граници (2008).Филмън вече е свален 73 пъти и продължава да се сваля.Макар,че е нов и го качих първо тук,той си остана незабелязан от екипа.За сметка на това в момента Препоръчани изглежда така:



Смятам,че явно имате друг начин на мислене,различен от моят за прогреса на тракера,затова и временно ще спра да качвам торенти.В началота на м.Август имам разговор с Gendarmery.Ако с него постигнем съгласие за прогреса на тракера,ще опитам пак.До тогава,престанете да мислите само за Вас,МИСЛЕТЕ за потребителите,Мислете като тях.

   
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #14 -: Юли 17, 2008, 12:56:49 pm »
Въпреки старанието,което се опитвам да влагам,въпреки желанието ми да направя тракера по-търсен и по-посещаван,явно има хора,на които мястото просто не е за тук.Един от основните начини за увеличаване активноста на потребителите,това е всичко от най-новото във всички категории да попада първо тук.Като един от най-добрите,със  доста голям стаж в тракерите,забелязвам,че тук това липсва.За два дни качих филми,които се появявт първо тук с БГ субтитри.Субтитри,които винаги преработвам,нагласявам тайминги и т.н.Въпреки това тези филми не отиват в препоръчани,а биват затрупвани от стари торенти и филми,които отдавна са изгледани и излезли по другите тракери.Т.е. от доста време хората ги имат вече дори и в домашните си колекции.За това именно е секция Препоръчани - да показва нови торенти,които ги има първо на този тракер.Вчера вечерта, качих Бърза писта: Без граници (2008).Филмън вече е свален 73 пъти и продължава да се сваля.Макар,че е нов и го качих първо тук,той си остана незабелязан от екипа.За сметка на това в момента Препоръчани изглежда така:

Първо: в момента на постване на твоя коментар посочения от теб филм вече беше в препоръчани.
Второ: сега тече задача за DVD-R и гледам да има и такива филми в препоръчани.
Трето: не съм денонощно пред компютъра и не съм всевиждащ и се случва да пропусна по нещо интересно. Всъщност въпросният филм е с нисък рейтинг в IMDB и го качих в препоръчани, само защото имаше много хора, които са го изтеглили.
Активен