www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Инциденти  (Прочетена 330571 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vende7a

  • SuperUser
  • Карма: +7/-10
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 10, 2008, 01:24:27 am
  • Публикации: 25
Re: Инциденти
« Отговор #15 -: Юли 03, 2008, 07:52:56 pm »
Абе вие па кво сте се впрегнали се едно края идва!Споко живота си тече...некви 20 тона тротил...айде,де! ::) ;D
Активен

antonio_90

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #16 -: Юли 03, 2008, 10:58:22 pm »
Абе тоз който, не го е преживял той не знае  пък ако бяха гръмнали всички 15 тона тротил  по близките квартали до взривовите си заминават.
Активен

nenito

  • SuperUser
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 03, 2007, 08:23:25 pm
  • Публикации: 5
Re: Инциденти
« Отговор #17 -: Юли 04, 2008, 12:03:07 am »
Сутринта се чудех кво става, буря ли има!??!, тъкмо щях да си лягам... Ама не звучеше като буря. По-късно научих. Само като знам как прозвуча в Студентски град, а къде е Челопечене. Хората къде са били в близост сигурно са побелели.
« Последна редакция: Юли 04, 2008, 12:53:04 am от nenito »
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #18 -: Юли 04, 2008, 12:21:16 am »
добре че сме още живи и здрави, някой хора не ни мислеха, ама си е проблемация !
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #19 -: Юли 04, 2008, 11:22:20 am »
Браво !!!
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #20 -: Юли 06, 2008, 11:56:20 am »
Стиха на един мой приятел от Бургас !!!!


Тихичко почивали си хората в града, кученца си лаели, пичове си пушели трева, и тъкмо идвал края на нощта, и София била разтърсена от мощна взривничка вълна. “Страхотно” казала си старичка жена, която бавно чакала смъртта, дечица плачели със всичка сила, а пичовете пафнали една трева. Кметчо Бойко станал лекичко смутен, дръпнал пердето и останал изумен, Какво да видят хубавите му очи. Европейската му столица гори. Нахлузил чехлите и в мерцедеса, засилил се от интереса, какъв е този пушек сив, отровен ли е , или прави те щастлив. Оказало се, че военните се заиграли, и складчето им се запали, и хората от близките селца, подишвали дълбоко сярната мъгла. По медии Бареков се поти, Генералчето главата го боли, какво ще правим ний сега, като останем си без столица. И изведнъж изпълни се на Бойко цялата глава, с идея за коварничка лъжа, ще кажем ний на хората сега, че това не е сяра а летничка роса. И хората ще ни повярват ей така, както за всички други подлички неща. И радостни поседнали на зелената трева, ракийка пийнали с по линийка една. Така завършила тази весела история, как решена е поредната пародия, затова мисля да ви пожелая весел ден, последен може би, но пък необикновен.
Активен

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Re: Инциденти
« Отговор #21 -: Юли 07, 2008, 11:00:38 am »
Къде гръмна,бе?
В кой квартал?
Силно ли беше?
Гърми ли още?
Дай информация!

ьхьххьххьььь
Шегаджия  ;D
Не знам дали си давате сметка но АРТИЛЕРИЙСКИ трорил без запалка не гърми !!!
Даже мисля че има 3 -4 механизма да да гръмне снаряда!
Някой го е гръмнал нарочно!!! Може и сами да са си го гръмнали склада - да се прикрият следите на липси.С тротил се трепе риба ...гърмят се вагони ... сгради зе срутване ..
А също ми прилича и на терористичен акт .
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

Gendarmery

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #22 -: Юли 07, 2008, 11:10:45 am »
Не е терористичен АКТ ... знам ги аз ... пияните старшини ... напили са се .. и са взривили складовете, или другата версия : че са изкрадени материалите и е взривено ... ама не се ли сещаш че тези най-разпространените версии ги пускат самите те - да прекрият истинската следа !!!

проста теория на конспирация :P
Активен

Elvaka

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 18, 2008, 01:04:54 pm
  • Публикации: 22
Re: Инциденти
« Отговор #23 -: Юли 07, 2008, 10:52:54 pm »
ДА ЖИВЕЕ НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА "ЖЕНДАРМЕРИЯ" както и нашия колега GENDARMERY !!!

Деяне аиде че се изпонапихме на х. "ПЛИСКА" !
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 10:56:56 pm от Elvaka »
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #24 -: Юли 07, 2008, 11:20:56 pm »
Иво .... ами аз съм  с теб бе кретен !!!

духом поне !
Активен

ENERGOTEAM

  • V.I.P.
  • Карма: +104/-1065
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2007, 11:16:12 pm
  • Публикации: 109
Re: Инциденти
« Отговор #25 -: Юли 14, 2008, 07:42:00 pm »
Много ми е интересно, жертвите в Ирак от началото на годината до сега дали са повече от жертвите по пътищата у нас :sad7:
Както е тръгнало ще се самоизтребим.....
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Инциденти
« Отговор #26 -: Юли 14, 2008, 08:10:01 pm »
EMi понеже динозаврите - не са имали коли и наркотици (алкохол) ги е изтребил МЕТЕОРИТ (според версията) а ние хората сме по интелигентни и имаме КОЛИ и НАРКОТИЦИ, така, че всякакви космически тела са ни ненужни !!!
Активен

starsssss

  • Гост
Пиян шофьор катастрофира, пострада и дъщеря му
« Отговор #27 -: Юли 15, 2008, 10:32:50 am »
15.07.2008



33-годишен водач и 8-годишната му дъщеря пострадаха вчера около 17,30 ч. в пътен инцидент край с.Книжовник, Хасковско.
Управляващият лек автомобил Рено - И.Д. от Хасково, заради движение с несъобразена скорост и употреба на 1,90 промила алкохол, губи контрол над управлението и се преобръща в канавка.
От удара шофьорът е с фрактура на прешлен, а возещата се в колата му Д.И. /8 г./ е с контузно порезни рани по главата.
И двамата са прегледани в болницата и освободени за домашно лечение.


Активен

starsssss

  • Гост
Рибар се удави в язовир Бебреш
« Отговор #28 -: Юли 15, 2008, 07:40:43 pm »


Мъж се удави в язовир Бебреш. Това съобщиха първо от Гражданска защита, а след това и от полицията в Ботевград. Сигналът за удавен човек е получен около 12.30 часа.
На мястото на инцидента са пристигнали водолази от София за да открият трупа, който по последна информация все още не е изплувал. По-късно е станало ясно, че се е удавил Милчо Михайлов от Ботевград, който ловял риба на язовира.
Други риболовци в района на язовира забелязали, че мъжът влиза да се къпе. Когато не го идели да излиза от водата, се обадили в полицията.
Язовир Бебреш се намира на 10 км от Ботевград в посока старият път за София, към Витиня.
Активен

starsssss

  • Гост
Мъж загина при бракониерски лов
« Отговор #29 -: Юли 15, 2008, 07:43:11 pm »


Охранител от частна фирма загина по време на бракониерски лов. Инцидентът е станал в местност край Павел баня. При неволна престрелка загинал 35-годишен мъж.

Според запознати загиналият и негов приятел, който според някои източници бил служител на полицията, отишли на лов за диви прасета.
Активен