www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: В ситуация ...  (Прочетена 58856 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

troy_kiro73

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #45 -: Август 30, 2008, 08:21:47 pm »
Веднага ставам  абсолютна лезбийка щот като знам кви сме мъжете ....... остави.
Пък и сега си харесвам само жени така че поне това няма да променям.
Лошото е че ще трябва да почна да си правя кола и на карката .... ужаст.



Виждате човек от противоположния пол.Погледа ви застива,краката ви се подкосяват,дъха ви спира.
Забравяте всичко и единственото в което сте сигурни е ,че го искате до края на живота си.
Да но тои нещеш ли е от   " другия бряг на реката"      ........  ?
Активен

Aksiniya

  • SuperUser
  • Карма: +22/-109
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 28, 2008, 09:56:51 pm
  • Публикации: 57
Re: В ситуация ...
« Отговор #46 -: Август 30, 2008, 08:32:22 pm »
Прибирам се в къщи и изпадам в най-умопомрачителната депресия,която може да съществува,до момента,в който здравия ми разум ме спасява от тази лудост и...така ще започна да се смея на самата себе си,че ще се доведа до припадък съвсем сама...

Заспивате си мирно и кротичко и когато се събуждате по някое време се оказва,че се намирате насред бойни действия от Втората световна война.Навсякъде падат бомби,умират хора,а вие...вие сте чисто голички и сте точно по средата!!
« Последна редакция: Август 30, 2008, 08:36:06 pm от Aksiniya »
Активен

troy_kiro73

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #47 -: Август 31, 2008, 11:51:11 am »
Баси.... ти не ми остави никъв шанс,добре поне че не ми пречи да си ходя гол,само дано на германците не им е до еротика....хахахах.
Все пак лягам на земята покривам се с нещо и ........всичко останало е късмет.Наистина кофти ситуация -дано да се събудя преди да ме е тряснала някой бомба.



Празнувате си РД с приятели и е страшен купон.В някъв момент изненадващо за вас се появява огромна торта и от нея изскача........ Джак Изкормвача.......Ами сега...???


Активен

irrealizable

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #48 -: Август 31, 2008, 03:02:06 pm »
Ами ще се наложи да му изкормя главата,щото ми развали тортата  :laughing11: !




...ставате на червено ...  :icon_smile:
Активен

poonanor

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #49 -: Август 31, 2008, 03:11:32 pm »
Баси.... ти не ми остави никъв шанс,добре поне че не ми пречи да си ходя гол,само дано на германците не им е до еротика....хахахах.

troy_kiro73  като те гледам какъв пример даваш на потребителите  почнете да се псувате най добре а


Чувстваш се свободен  да ми правиш забележки (НП), но не се ли чувстваш длъжен да пишеш по темата, А?
« Последна редакция: Август 31, 2008, 10:21:41 pm от troy_kiro73 »
Активен

troy_kiro73

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #50 -: Септември 09, 2008, 09:32:30 pm »
....ставам на червено.... Амииии не е проблем -знам кода от кредитната карта на жената, ще се оправя някак.



Печелите колата на мечтите си и тъкмо качвате снимки в нета за да я покажете на приятели,когато ваш близък ви звъни и ви казва че точно тази кола с точно този номер току що е минала покрай него.А за пълно каско ви се досвидяха ......нали ?
Активен

troy_kiro73

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #51 -: Септември 28, 2008, 11:07:59 pm »
Ами сещам се за всички ония неща които все още не съм направил,за всичко онова  което все още не се е случило и макар без екипировка ,но с всичкия инат който имам вече съм намерил хижа и пия топъл чай с ром.


Как ще се почувставате ако обяват по новините ,че никога повече няма да вали сняг ?
Активен

koceto_lk

  • User
  • Карма: +41/-41
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 24, 2008, 03:35:23 pm
  • Публикации: 972
Re: В ситуация ...
« Отговор #52 -: Октомври 01, 2008, 04:56:51 pm »
Еми ще се радвам много. Щом няма сняг няма да има и много студени дни, а до ските мисля че мога да издържа и без тях:)

Какво ще направите ако ви призоват за фронта? ???
Активен

MrsSmith

  • SuperUploader
  • Карма: +1035/-1551
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юли 24, 2008, 01:55:44 pm
  • Публикации: 3414
Re: В ситуация ...
« Отговор #53 -: Октомври 06, 2008, 11:32:57 am »
   Ами все пак това не е обикновен поход,а екстремен.И раницата на гърба ми не е пълна с храна ,а е парашут.Така,че засилвам се и скачам...


  Отивате на среща с любимия(та) и "О,ужас!" вместо нея(него)от масата в ресторанта ви се усмихва майка му(баща и).
Активен
Приготви се да дадеш всичко от себе си или нищо няма да получиш в замяна.

koceto_lk

  • User
  • Карма: +41/-41
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 24, 2008, 03:35:23 pm
  • Публикации: 972
Re: В ситуация ...
« Отговор #54 -: Октомври 06, 2008, 07:26:58 pm »
За мен това няма да е проблем. Ще се почерпим с баща и както обикновено. И после ще отидем у тях  ;)

Тръгнали сте на екскурзия извън България. На вторият ден от посещението ви отивате да си купите някакъв сувенир и установявате че парите ви ги няма. Връщате се в хотела претърсвате навсякъде и не-можете да ги откриете. Вие сте сам и няма от къде да вземете пари да се приберете а камо-ли да палатите хотела...
Активен

MrsSmith

  • SuperUploader
  • Карма: +1035/-1551
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юли 24, 2008, 01:55:44 pm
  • Публикации: 3414
Re: В ситуация ...
« Отговор #55 -: Декември 08, 2008, 02:08:47 pm »
        След като знам, че съм алергична със всички сили хуквам към мястото, където е най-вероятно да има хора. "Тропясвам" се пред някой и оставям живота си в негови ръце. ::)

        Настъпва Коледа. Всички се нареждат около елхата за да отворят своите подаръци. :) Но какво да видят?! Подаръците са изчезнали...! Какво ще направите?  ;D;)
Активен
Приготви се да дадеш всичко от себе си или нищо няма да получиш в замяна.

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: В ситуация ...
« Отговор #56 -: Декември 10, 2008, 05:25:07 pm »
Ами вадя дългият ми списък от подвъзглавницата, който така и не успях да му изпратя тази година и му го давам, така поне ще съм сигурна, че няма да се загуби по пощата и желанията ми ще бъдат изпълнени! След това правя горещо какао и сядаме да си побъбрим...

Ситуацията е следната: Отивате на уикенд в зимната си вила в планината с любимият човек. Има ли нещо по-романтично от това да сте двама пред камината, когато навън фучи виелица и вали сняг?
Обхват на телефона няма, телевизия също, пълно уединение, провизиите са на привършване, а уикендът е към своя край, а толкова много сняг е наваляло, че даже не можете да излезете на вън, какво бихте направили?
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: В ситуация ...
« Отговор #57 -: Декември 11, 2008, 02:01:05 am »
Ами сега ли??? Че то не е чак толкова трудно, бих помолила някой услужлив батко на плажа за хавлия, знам, че със сигурност ще ми даде  :D , а вие какво бихте направили ако сте в тази ситуация, но все пак никой не иска да ви услужи с хавлията си??
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

troy_kiro73

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #58 -: Декември 11, 2008, 09:47:39 am »
Ейй Кити , а ние да нес ме чак толкова грозни де хайде сега ;D
Все ще си намерим и ние хавлийка , а в краен случай все някой ще е във водата и хавлийката му ще си стои самотна  ;) А аз обикновенно ходя на палатка ,така ,че не е голям проблем да стигна гол до палатката.


Ходили сте на гости у приятели ,пийвате си а  когато си тръгвате докато си казвате ЧАО на стълбите през вас като вихър преминава скиор ..........
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: В ситуация ...
« Отговор #59 -: Декември 13, 2008, 11:36:29 am »
Ами по-скоро стоя кротко и чакам да се изнесат с плячката, пък после полицията да се оправя, наскоро гледах филм за обири в магазини, банки, заведения, там показаха, че в такъв случай е по-добре да не се предприемат  действия, освен ако не си Арнолд или Силвестър, защото в 95% от случаите, когато някой се направи на герои се стига до човешки жертви, а изводът на края на филма, че никаква сума пари не е по-важна от човешки живот!

Отивате на пазар в друг град, да речем на 100 км от вашият, улисани в пазаруването не поглеждате часовника, и така изпускате всякакъв последен превоз и не можете да се приберете, пък сте си похарчили паричките за парцалки и обувки, късно е, тъмно е, пари за хотел няма, пари за такси няма...питате няколко таксиметрови шофьора да ви закарат пък като стигнете да им платите, но те отказват, за късмет батерията на телефона ви пада, не познавате никой в този град...Какво ще правите сега?
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин