www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: В ситуация ...  (Прочетена 58779 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re: В ситуация ...
« Отговор #60 -: Декември 30, 2008, 05:30:14 pm »
Елементарно и просто е. Влизам в първата денонощна заложна къща и залагам парцалките които съм купил, (на другия ден,  ще си ги взема) но ако евентуално не ми ги вземат, ще ги помоля да ми заредят телефона.
Сега може да кажете, да ама ако няма заложна??? Няма такъв вариант, но ще го приема. В такъв случай от десет помолени човека, поне пет ще ми ослужат с дребни пари за билет, и съм сигурен защото аз лично много пъти съм давал на такива закъсали. Варианти колкото искате има, споко ще се приберете. ;)

Извинявам се, че няма да ви поставя в ситуация, но не се сещам за такава. :-[ Нека следващия да продължи.
Активен

MrsSmith

  • SuperUploader
  • Карма: +1035/-1551
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юли 24, 2008, 01:55:44 pm
  • Публикации: 3414
Re: В ситуация ...
« Отговор #61 -: Януари 15, 2009, 11:20:25 am »
  До колкото познавам половинката си, ако си го е наумил никой не може да го спре. Но всяко зло за добро. :) Щом го обичам нека направи това, което го прави щастлив! Пък и със сигурност ще се сдобия с една готина и много, много добра приятелка.Най-добрата приятелка! А това е трудно в наши дни.



  Ммм така-а-а. Ситуацията е следната. Вашата обична половинка си има приятел(ка) от другия пол. Забавляват се заедно, говорят си по телефона, чатат си и т.н.Всичко, което правят приятелите. Но в един момент се оказва, че този приятел(ка) се е влюбил(а) във вашата половинка. ??? Какво ше направите? :)
« Последна редакция: Януари 15, 2009, 11:21:47 am от MrsSmith »
Активен
Приготви се да дадеш всичко от себе си или нищо няма да получиш в замяна.

starsssss

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #62 -: Януари 17, 2009, 11:43:51 am »
Само един въпрос да задам, за да ми стане ситуацията ясна- Само "приятелката" ли е влюбена в "приятеля" или и "приятеля" е влюбен в "приятелкака", защото в едната ситуация се постъпва по един начин, в другата- по друг. Така, че е много важно това да се изясни



Отивате на гости на приятели, които живеят в къща, ходили сте често у тях, затова влизате спокойно в двора. Изведнъж към вас започва да тича огромно куче, опитвате се да се върнете назад и да избягате, но вратата заяжда и не можете да я отворите, кучето Ви наближава, а изход за бягство няма...
Активен

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re: В ситуация ...
« Отговор #63 -: Януари 17, 2009, 12:31:17 pm »
Гледам го разярено директно в очите, и му стоварвам як удар по главата по възможност между очите. Действа безотказно! ;)

Качваш се на такси и по едно време гледаш, че на апарата му се завива свят. Оказва се, че таксиметраджията иска да те натовари с 20 лева от горе. Какво ще направиш???
Активен

RedDeville

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #64 -: Януари 25, 2009, 05:37:26 pm »
Цитат:"Гледам го разярено директно в очите, и му стоварвам як удар по главата по възможност между очите. Действа безотказно!"  ;D

Спират Ви за превишена скорост и изведнъж се сещате за двете водки, изпити по повод рождения ден на колежката и това, че сте си забравили портфейла с документите и парите във въпросната колежка.
Активен

jolyp

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #65 -: Март 15, 2009, 04:26:08 pm »
Тъй като съм си забравила и телефона там ще помоля любезно да ме откарат до колежката-пък може и да поостанем за по едно. ;D
Ако ви спре непознат/а и ви предложи да прекарате вечерта заедно-как ще постъпите ?
Активен

blackie

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #66 -: Март 15, 2009, 05:15:31 pm »
Ако ще черпи, кво ме бърка  ;D ;D ;D

Ако се спускате по непозната писта и виждате изведнъж че свършва?
Активен

jolyp

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #67 -: Март 15, 2009, 06:00:05 pm »
Дърпам парашута ;D
Поканили сте приятелка на кафе у вас-идва си жена ви ;D
Активен

blackie

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #68 -: Март 15, 2009, 06:05:12 pm »
наливаме и на нея  :)

Намирате SMS в телефона на половинката си, който не трябва да виждате?
Активен

jolyp

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #69 -: Март 15, 2009, 07:24:30 pm »
Пускам телефона в тоалетната ;D
Жена ви е в командировка.Обаждате и се-вдига мъж ;D
Активен

blackie

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #70 -: Март 15, 2009, 07:28:16 pm »
никога не се обаждам (за да не вдига мъж)  ;D ;D ;D

Мъжът/жена/ ви влиза в заведение с блондинка/блондин/ и ви вижда че не сте сам/а/ ?
Активен

blackie

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #71 -: Март 15, 2009, 07:36:53 pm »
лошо, много лошо. Как ще проветрим?!  ;D ;D ;D

Печелите от лотария но си загубвате билета...
Активен

DJPlamen

  • SuperUploader
  • Карма: +88/-1081
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 24, 2008, 05:52:24 pm
  • Публикации: 315
Re: В ситуация ...
« Отговор #72 -: Март 15, 2009, 07:39:28 pm »
Дарявам на деца.

Пред дома ви намирате малко коте?
Активен

blackie

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #73 -: Март 15, 2009, 09:13:59 pm »
Това ми се е случвало два пъти.Единият път я излекувахме, но втората - не оцеля. Просто не можеше да живее, ако не е на свобода....

Връщате се от плаж и виждате до колата ви младеж, който се мъчи да свали гумите. Любезно ви иска крик .....
Активен

jolyp

  • Гост
Re: В ситуация ...
« Отговор #74 -: Март 15, 2009, 09:15:56 pm »
Давам му и помпа да ги напомпи че са меки ;D
Карате кола .Маха ви стопаджийка....
Активен