www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: В ситуация ...  (Прочетена 58527 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

VladoGJ

  • SuperUploader
  • Карма: +21/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 26, 2008, 04:03:06 pm
  • Публикации: 225
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.14 Firefox 3.0.14
Re:В ситуация ...
« Отговор #300 -: Октомври 27, 2009, 11:33:39 am »
 :D :D :D Понеже явно е интелигенто (знае чужди езици) веднага се договарям с него да се показва веднъж дневно за по 5 мин 2 км. навътре и организирам ескурзия в езерото да го наблюдават хората, като с част от спечелените адски много кинти ше му купувам храна и др. бе от какквото има нужда (ще си го коткам дет се вика че да вадим кинти ).


Така бачкате си вие и си ставате все по богат и все по богат но месния мутрьо разбрал че от това се вадят много кинти и ви идва на посещение с цел да ви заграби бизнеса. Тъкмо сте се прибрали от поредното пътешествие с лодка , хората са заминали и вие си подреждате в каютата, когато изведнъж вратата бива избита с трясък..........
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 11:35:11 am от VladoGJ »
Активен

ta6ev

  • SuperUploader
  • Карма: +6/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 31, 2008, 03:57:04 pm
  • Публикации: 61
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
Re:В ситуация ...
« Отговор #301 -: Октомври 27, 2009, 02:26:45 pm »
аз -

той -

тогава аз -

а той -  

и после -       :D

Намирате се в ситуацията от моя аватар, дърпате жълтата ръчка - ц, дърпате червената - ц, действай нататък!!   ;D
Активен
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

after_never

  • SuperUser
  • Карма: +1039/-1888
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 28, 2009, 10:34:30 am
  • Публикации: 2471
  • Правя, Вземам, Имам, Давам, Съм.....
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:В ситуация ...
« Отговор #302 -: Октомври 27, 2009, 08:25:23 pm »
Визуализирайки систематизираното  , анализирайки констатирах , че ръчки може да се дърпат в трактор , комбайна , танк или БТР. А и дори не ми се налага да дърпам шнурчето защото ми е за първи път и той се отваря автоматично на третата секунда. ;)

И все пак ситуацията ми харесва.Та бяхме стигнали до момента в който сте дърпали всичко там що се дърпа но - Ц  ;).Изпадате в паника и страха така ви сковава ,че неможете дори да изкрещите.Идва ви на ум ,че ако оживеете повече няма да викате на съседката "дърта кикимора" и тогава изведнъж се задейства Осигуряващия прибор.Секунди на неописуемо щастие . Майната и на съседката.Поглеждате с облекчение на горе и виждате ,че оня плейбой, инструктора ,вместо парашута ви е сложил в раницата , сутиена на оная 'плоската' дето стоеше до вас в самолета.......
Активен

Колкото и лоши неща да говорят за мен, аз винаги имам какво да добавя.

ta6ev

  • SuperUploader
  • Карма: +6/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 31, 2008, 03:57:04 pm
  • Публикации: 61
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
Re:В ситуация ...
« Отговор #303 -: Октомври 27, 2009, 08:57:07 pm »
... и понеже така наречения "Осигуряващ прибор" по принцип за по-напредналите, които не са до 3-та секунда на автоматично отваряне "въже"  сработва на около 300м надморска височина(ако си компенсирал преди това надморската височина на терена над който скачаш при настройката на "Осигуряващия прибор" ) ;D при скорост по-голяма от примерно да кажем 35м/с , се оказва че имаме на разположение 300 м в най - добрия случай до сблъсъка със земята, при което прибираме ръцете и краката до тялото, забиваме брадичката в гръдния кош, развръщаме раменете за да оформим необходимия профил и пикираме 200 м отвесно надолу увеличавайки скоростта си на падане до около 220,230 км/ч, след което повдигаме брадичката, пускаме ръцете като задкрилки чупим леко кръста и изпланирваме пързаляйки се по току що заснежения склон убивайки скоростта си изкачвайки наполовина отсрещния връх!!!    :D :P


Такаааа, спасихме кожата, .... временно. Оглеждаме се и виждаме около нас само пустош, бяла пустош. Ами сега?! Нямаме нищо в джобовете, защото гащеризона за скокове няма такива, студено и мъгливо без нищо за оцеляване, далече от цивилизацията.....  :'(
Активен
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

after_never

  • SuperUser
  • Карма: +1039/-1888
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 28, 2009, 10:34:30 am
  • Публикации: 2471
  • Правя, Вземам, Имам, Давам, Съм.....
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:В ситуация ...
« Отговор #304 -: Октомври 27, 2009, 09:17:05 pm »
Такаааа , кофти .Ама понеже разни разбирковци дърпали някви ръчки в самолета той се разбива недалеч от мен и избухва в пламъци.Топлото го осигурихме - поне докато тия от кулата съобщят , че самолета е изчезнал от радарите и изпратят спасителен екип.

Пристига екипа и виждате ,че това са всичките ви бивши гаджета  които по един или друг начин са разбрали ,че номера който им давахте всъщност е номер на няк'во химическо чистене някъде в Радомир ....
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 10:17:21 pm от after_never »
Активен

Колкото и лоши неща да говорят за мен, аз винаги имам какво да добавя.