www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Левски София 1914  (Прочетена 12478 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

yogi_bera

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 19, 2008, 03:13:26 am
  • Публикации: 1
Левски София 1914
« -: Август 14, 2008, 09:25:42 am »
  Снощи (13.08) футболния отбор на Левски завърши със срамното 0-1 срещу уж слабия отбор на БАТЕ Борисов, в следствие на което старши треньора Велислав Вуцов бе уволнен от ръководството. Освен разочерованието на сините фенове остана и онази горчивина, която се загнезди в сърцата им, когато собственика на клуба Тодор Батков уволни предишния старши треньор Станимир Стоилов.
  Как смятате - при тези сътресения в клуба ще успее ли Левски да се класира в тройката на българското първенство тази година....

  МОЕТО МНЕНИЕ ЩЕ ПУБЛИКУВАМ ДОВЕЧЕРА
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 11:50:56 am от M.Schumacher »
Активен

jorcho

  • Гост
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #1 -: Август 25, 2008, 02:38:16 pm »
 аз сум ливскар но бяхмого изнервен като изтарваха  дуспата :@ но маа4а реванх ЛЕВСКИ 6те БИЯТ :levski:
Активен

mitkoslavov

  • Гост
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #2 -: Август 28, 2008, 10:36:43 pm »
виште и аз сам от левски но сега ме исрам да кажа че сам от левски зашто сам много обиден
Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #3 -: Август 28, 2008, 10:48:53 pm »
По добре че отпаднаха още сега иначе резила щеше да е пълен срещу Реал и Ювентус,че и срещу Зенит.Съжалявам но това е Българската футболна действителност.Да се надяваме на добър жребий за УЕФА.
« Последна редакция: Август 28, 2008, 10:51:19 pm от xubavo »
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.

the_end

  • Гост
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #4 -: Август 28, 2008, 11:04:43 pm »
който си мисли че в българия има такова животно наречено "футбол" значи е по зле и от самите играчи .. аз лично спрях да се занимавам с футбол ... преди непропусках мач без значение кой играе ... вече съм на мнение че футбола е най-глупавата игра която някога е измисляна ... 

22-ма тапаци гонят една топка 90мин и взимат за месец една моя годишна заплата ...

глупости на търкалета ... и лески е прецакан отбор , цска също .. пък за  другите да неговорим ... нито едните нито другите могат да играят .. тва че са уволнили треньора на левски ... че на кой му пука .. да не е само той алчно копеле .. сега ще сложат друг който да си напълни гушата .. винаги е така
« Последна редакция: Август 28, 2008, 11:34:18 pm от starsssss »
Активен

ENERGOTEAM

  • V.I.P.
  • Карма: +104/-1065
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2007, 11:16:12 pm
  • Публикации: 109
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #5 -: Август 28, 2008, 11:06:35 pm »
Левскар съм от как се помня, но такъв резил не мога да го понеса.
Наско си тръгна от отбора. Късно, но си тръгна.....
Сега се чудя коя гадинка още трябва да бъде изхвърлена за да си дойдат нещата на мястото....
Активен

status

  • SuperUser
  • Карма: +1/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 14, 2007, 02:18:59 am
  • Публикации: 8
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #6 -: Септември 11, 2008, 03:25:57 am »
По добре че отпаднаха още сега иначе резила щеше да е пълен срещу Реал и Ювентус,че и срещу Зенит.Съжалявам но това е Българската футболна действителност.Да се надяваме на добър жребий за УЕФА.

Ама не се знаеше левски ако се беше класирал , срещу кого щеше да се падне , все пак това е жребий !!
Активен
**** the burger , suck the pizza only banica sus bozica

koceto_lk

  • User
  • Карма: +41/-41
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 24, 2008, 03:35:23 pm
  • Публикации: 972
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2008, 07:37:07 pm »
[size=10pt][size=10pt]Аз съм Левскар откакто се помня. Последните години съм ходил на всички мачове от евротурнирите. Не искам да коментирам мача с Бате ( се пак те направиха и "x" и то не срещу кой да e ... Ювентус ).
Сега гледаме само напред. Утре предстой много важен мач с Жилина. Те не са претенциозен отбор , но нищо чудно да ни жилнат. В момента сме в много лоша форма, но всеки клуб си има и успехи и падения.
Пожелавам им успех утре.
А вас ви каня на стадиона да ги подкрепим.
[/size][/size]
Активен

reni999

  • V.I.P.
  • Карма: +85/-39
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 29, 2007, 04:40:06 pm
  • Публикации: 720
Връщат Рабех в титулярния състав на Левски
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2008, 05:43:22 pm »
Връщат Рабех в титулярния състав на Левски


Централният бранител на Левски Юсеф Рабех, който не взе участие в мача на сините срещу Миньор, ще бъде върнат в титулярния състав за следващия двубой на тима срещу Локомотив (София). Както е известно мароканецът не игра при неделната победа на сините с 2:0 срещу Миньор поради преумора. В негово отсъствие двойка централни защитници бяха чехът Давид Бистрон и Веселин Минев, който по принцип се подвизава като ляв бек.

sportal.bg
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #9 -: Май 25, 2009, 09:53:39 pm »
тази година левски отново е шампион,колкото и да не се изка на някой хора.в момента левски е наи-подготвения отбор в нашата мила родина
« Последна редакция: Май 25, 2009, 10:01:10 pm от sppaiki »
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
Re: ЛЕВСКИ
« Отговор #10 -: Май 31, 2009, 03:09:14 pm »
Под синьото небе...

Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.
Там, под синьото небе,
Левски пак лети напред.
Смело лъвското сърце
смазва всички врагове.
Там, под синьото небе,
ще плаче армия червена;
Гонзо ще държи в ръце
купата окървавена.
И пак ще седнат на престола,
там, под синьото небе,
пред очите на Апостола,
наш’те СИНИ БОГОВЕ!
« Последна редакция: Май 31, 2009, 03:11:05 pm от sppaiki »
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
Re:ЛЕВСКИ
« Отговор #11 -: Октомври 01, 2009, 05:06:49 pm »

Старши-треньорът на Левски Ратко Достанич говори днес пред представителите на медиите на брифинг преди утрешния двубой от груповата фаза на Лига Европа с Лацио.

                                                                         

„Имаме много проблеми с контузени футболисти. Знаете, че титулярния ни вратар Георги Петков е контузен. Миланов и Дарко Тасевски също имат проблеми и ще видим на тренировката дали ще можем да разчитаме на тях. Левски със сигурност ще изглежда по друг начин. Зарядът на мача с Лацио е съвсем друг. След мача с Черноморец казах, че имам пълно доверие на моите футболисти. Левски има над 3 милиона фенове, длъжни сме да ги зарадваме. Мачът ще е много труден, Лацио е много силен отбор. Ще направим всичко възможно, да зарадваме хората", каза Достанич.

 

„Лацио ще излезе на терена с най-доброто, с което разполага. Сигурен съм, че няма да подценят мача и ще искат да го спечелят. Знам кои са им контузените футболисти, но със сигурност са дошли с най-доброто. Вярно е, резултатите които постигат не са най-добрите, но Лацио си остава между 4-5 най-добри отбора в Италия", каза още Достанич.

 

„Който е притеснен, няма място в групата за мача. Всеки футболист на Левски трябва да покаже, че заслужава синята фланелка. Аз съм реалист и знам, че Лацио са два пъти по-силни от нас. Но Левски има качества и трябва да ги покажем. Футбол е, в една среща всичко се случва", каза още Достанич.

 

На пресконференцията присъства и халфът Георги Сърмов. „Има напрежение в отбора, но това е нормално заради лошите резултати. Вече няма накъде, нужни са ни победи. Трябва да дадем всичко от себе си в утрешния двубой. Имаме нужда от феновете. Очаквам стадиона да се напълни, което е от голямо значение за нас", каза Сърмов.
Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.21 Chrome 3.0.195.21
Re:ЛЕВСКИ
« Отговор #12 -: Октомври 01, 2009, 06:55:36 pm »
Не съм от Левски нито от ЦСКА,ама като гледам играта на левскарите извинявайте ,ама стават само за спаринг партньори на другите отбори от групата им в Лига Европа.Жалко.
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
Re:ЛЕВСКИ
« Отговор #13 -: Октомври 03, 2009, 12:45:16 pm »

Старши треньорът на Левски Ратко Достанич изрази разочарованието си от загубата с 0:4 от Лацио.
„Трудно е да се говори след загуба с 0:4. Резултатът не е реален. Създадохме доста положения, но направихме доста груби грешки и ни наказаха. Трудно е когато не си вкараш положенията в Европа", каза Достанич.
„Аз свърших своята работа на 300 процента. Мога само да се чувствам отговорен, не искам да се чувствам виновен, защото направих всичко възможно за да вдигна тези играчи. Не бива да правим такива грешки, ако не ги бяхме допуснали, резултатът щеше да е различен. Аз съм отговорен човек и знам за какво става дума. Правя всичко възможно, не ми е лесно. Всичко ще дам за Левски. Не съжалявам, че поех отбора, обичам го. Всичко възможно ще направя Левски да стане по-силен, стига да оцелеем. Да, срам ме е. Не търся алиби, това са футболистите, с тези играчи се опитвам да направя всичко възможно. Нуждаем се от победи и нещата ще тръгнат", каза още Достанич.
Старши треньорът на Лацио Давиде Балардини пък похвали своя отбор за добрия мач. „Доволен съм, направихме добър мач. Бяхме агресивни, бързи и със самочувствие. Очаквах Левски да са агресивни. Особено след почивката се видя, че търсят гола, създадоха доста положения, но след третия ни гол всичко свърши. От състава на Левски впечатление ми направиха Жиазоиньо, Минев и Христов, въпреки че е критикуван. Като цяло българите са много силни в офанзивен план. Победата беше много важна за нас, най-вече за самочувствието. Има доста мачове още, нищо още не е решено в групата", каза Балардини.
Активен

jimbeam

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 19, 2008, 09:49:28 pm
  • Публикации: 2
  • Only Gof Can Judge Me
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:ЛЕВСКИ
« Отговор #14 -: Октомври 05, 2009, 09:41:51 pm »
Значи ... левсакр съм от както съм се родил ... и сега ме е срам и ме е яд, че тоя боклук Батков се подиграва така с отбора ни .
Активен
"So I guess this is where I tell you what I learned - my conclusion, right? Well, my conclusion is: Hate is
baggage. Life's too short to be pissed off all the time."