www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Моля за помощ!  (Прочетена 287878 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

vgklvq

  • User
  • Карма: +5/-6
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 12, 2009, 07:21:32 pm
  • Публикации: 113
Re: Моля за помощ!
« Отговор #120 -: Март 15, 2009, 09:18:15 pm »
Избор на монитор
16:10    или     4:3   за 19"  ?

С    DVI    или   Не     
Даите мнения за   Philips 190S9FB  или    190S8FB  струва ли си    цената   260-270 лв .
1280  х    1024    DVI -  D   19   "    .
или   
LG    W1952S    С  DVI  И 19   "  1440  :  900    .  237   ...лв


Каква  е     разликата   между     TN    И    TFT ACTIVE   матрица    .


мерси   

лека    ве4ер   ;D ;D ;D ;D
Активен

pretty_kitty

  • User
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 09, 2009, 09:22:31 am
  • Публикации: 1
Re: Моля за помощ!
« Отговор #121 -: Април 09, 2009, 06:38:05 pm »
Кой ще ми помогне с малко указания нещо торентите или не ги свалям правилно или компщтара ми не ги 4ете,което не ми се вярва.Знам че съм малко задръстена на тема компютри ама преди малко се логнах в саита и още не съм го разучила
Активен

Nenura

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 21, 2007, 02:24:45 am
  • Публикации: 13
  • Торент Клиент: µTorrent 1.7.7
Re: Моля за помощ!
« Отговор #122 -: Април 11, 2009, 04:41:26 pm »
Кой ще ми помогне с малко указания нещо торентите или не ги свалям правилно или компщтара ми не ги 4ете,което не ми се вярва.Знам че съм малко задръстена на тема компютри ама преди малко се логнах в саита и още не съм го разучила

Проблемът ти решен ли е?
Активен

terlica

  • SuperUploader
  • Карма: +130/-334
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 30, 2008, 10:44:25 pm
  • Публикации: 367
Re: Моля за помощ!
« Отговор #123 -: Април 13, 2009, 07:08:15 pm »
Здравейте!

Имам проблеми със сийда и лийча от тракера. Торент клиента ми дава следното съобщение:
"Грешка във връзката (ConnectException:Connection refused)"
С други тракери всичко е нормално.
Благодаря предварително за съветите.

 ;D Вече всичко е нормално. ;D
« Последна редакция: Април 14, 2009, 10:52:54 pm от terlica »
Активен

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Моля за помощ!
« Отговор #124 -: Юли 27, 2009, 08:16:16 am »
Здравейте и аз искам да споделя проблема си с вас.До петък компа си ми работеше добре,събота и неделя си бях на село и като се прибрах имах проблем с единия от хардовете (този с цялата ми информация снимки,клипчета,музика,програми и т.н.)
Отказа да работи пише че е нечетим :'( незнам какво да правя моля ви за помощ дава ми да го форматирам поне така си мисля но неискам да си изтрия всичко от харда има неща които няма от каде да намеря отново...моля ви за помощ ако има някоя програма или нещо за да си помогна кажете ми

ето снимка на това което ми изписва като искам да си вляза в харда:
много се надявам да ми помогнете
Активен


Специални благодарности на angelov1965

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Моля за помощ!
« Отговор #125 -: Юли 27, 2009, 08:59:04 am »
Здравейте и аз искам да споделя проблема си с вас.До петък компа си ми работеше добре,събота и неделя си бях на село и като се прибрах имах проблем с единия от хардовете (този с цялата ми информация снимки,клипчета,музика,програми и т.н.)
Отказа да работи пише че е нечетим :'( незнам какво да правя моля ви за помощ дава ми да го форматирам поне така си мисля но неискам да си изтрия всичко от харда има неща които няма от каде да намеря отново...моля ви за помощ ако има някоя програма или нещо за да си помогна кажете ми

ето снимка на това което ми изписва като искам да си вляза в харда:
много се надявам да ми помогнете


От това което виждам на скрийншота ми причлиа на заключване с някоя програма за заключване на папки,не на развален диск.Пробвай да отвориш диска със някоя Live OS -ОС която стартира директно от CD -има много Линукси такива или Уйндоуси или се порови във инсталираните програми,обикновено тези програми ги няма в "Add or Remove" и са със съкратени имена.
В краен случай преинсталирай уйндоуса и пробвай да го отвориш :)
Успех
Активен

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Моля за помощ!
« Отговор #126 -: Юли 27, 2009, 09:27:24 am »
Здравейте и аз искам да споделя проблема си с вас.До петък компа си ми работеше добре,събота и неделя си бях на село и като се прибрах имах проблем с единия от хардовете (този с цялата ми информация снимки,клипчета,музика,програми и т.н.)
Отказа да работи пише че е нечетим :'( незнам какво да правя моля ви за помощ дава ми да го форматирам поне така си мисля но неискам да си изтрия всичко от харда има неща които няма от каде да намеря отново...моля ви за помощ ако има някоя програма или нещо за да си помогна кажете ми

ето снимка на това което ми изписва като искам да си вляза в харда:
много се надявам да ми помогнете


От това което виждам на скрийншота ми причлиа на заключване с някоя програма за заключване на папки,не на развален диск.Пробвай да отвориш диска със някоя Live OS -ОС която стартира директно от CD -има много Линукси такива или Уйндоуси или се порови във инсталираните програми,обикновено тези програми ги няма в "Add or Remove" и са със съкратени имена.
В краен случай преинсталирай уйндоуса и пробвай да го отвориш :)
Успех


не съм много наясно какво да търся можеш ли да напишеш името на някоя такава програма,а ако преинсталирам уиндоуса дали ще се оправи...неискам да си изгубя информацията иначе ще ръчкам навсякаде и каквото стане.Четох за една програма дето въстановява FINALRECOVERY но тя май е за изтрити файлове.
Активен


Специални благодарности на angelov1965

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Моля за помощ!
« Отговор #127 -: Юли 27, 2009, 02:02:29 pm »
моля ви се бе хора  :'( вече се отчаях съвсем какво да правя искам си хара благодяря на cempak за отделената минутка но нищо неразбрах как да вляза в харда без да се налага да го слагам на друг комп нямам къде да го сложа,а неискам да го форматирам че ще ми иде информацията има неща които няма от каде да си набава сега  :'( :'( помогнете ми
Активен


Специални благодарности на angelov1965

pepsi81

  • TV Rip
  • SuperUploader
  • Карма: +435/-66
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 18, 2008, 10:33:06 pm
  • Публикации: 1558
  • По-добре як и тъп, отколкото само тъп
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Re:Моля за помощ!
« Отговор #128 -: Юли 27, 2009, 02:30:05 pm »
Преинсталирай Уиндоуса и би трябвало да се оправи. Пробвай дали ще ти го познава под Safe Mode (влиза се с F8 при рестарт)
Активен

звездююю

  • Гост
Re:Моля за помощ!
« Отговор #129 -: Юли 27, 2009, 03:00:06 pm »
моля ви се бе хора  :'( вече се отчаях съвсем какво да правя искам си хара благодяря на cempak за отделената минутка но нищо неразбрах как да вляза в харда без да се налага да го слагам на друг комп нямам къде да го сложа,а неискам да го форматирам че ще ми иде информацията има неща които няма от каде да си набава сега  :'( :'( помогнете ми

 Виж ся, ще ти дам един съвет, защото съветите са безплатни. :)
 Не знам доколко са ти възможностите и затова ти предлагам следното, което може да направи всеки. Вземи от някого един хард с действащ уиндойс. Свържи твоя на слейв към него, измъкни си информацията, пък тогава експериментирай на воля  ;)
Може и да занесеш твоя диск на някого и да го свържете. Свързването е лесно, няма какво да се сбърка.
Хайде, желая ти успех  :P
Активен

roxana_87

  • SuperUser
  • Карма: +14/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 17, 2007, 11:45:19 pm
  • Публикации: 341
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Моля за помощ!
« Отговор #130 -: Юли 27, 2009, 03:32:19 pm »
Преинсталирай Уиндоуса и би трябвало да се оправи. Пробвай дали ще ти го познава под Safe Mode (влиза се с F8 при рестарт)

мисля че ми го отчита а какъв може да е проблема защо ми стана така?Ще преинсталирам но незнам дали ще стане нали ц-то и д-то нямат мищо общо.На мен д-то и ц-то са ми съвсем различни хардове
Активен


Специални благодарности на angelov1965

f.u.l.l.m.o.o.n

  • www.p2pbg.com
  • V.I.P.
  • Карма: +1050/-82
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Март 15, 2009, 01:43:23 pm
  • Публикации: 594
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.1 Firefox 3.5.1
Re:Моля за помощ!
« Отговор #131 -: Юли 27, 2009, 03:40:04 pm »
Не съм много сигурна, че от това може да идва порблема, но провери в Windows Eplorer - Tools - Folder Options сложи отметка "Show hidden files and folders" и махни тази срещу Hide protected operating system files.
Дано се получи. Успех
Активен

звездююю

  • Гост
Re:Моля за помощ!
« Отговор #132 -: Юли 27, 2009, 03:40:32 pm »
Преинсталирай Уиндоуса и би трябвало да се оправи. Пробвай дали ще ти го познава под Safe Mode (влиза се с F8 при рестарт)

мисля че ми го отчита а какъв може да е проблема защо ми стана така?Ще преинсталирам но незнам дали ще стане нали ц-то и д-то нямат мищо общо.На мен д-то и ц-то са ми съвсем различни хардове

Пази си и Ц-то и Д-то!!!  ;D ;D ;D :P
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 03:41:08 pm от звездююю »
Активен

pepsi81

  • TV Rip
  • SuperUploader
  • Карма: +435/-66
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 18, 2008, 10:33:06 pm
  • Публикации: 1558
  • По-добре як и тъп, отколкото само тъп
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Re:Моля за помощ!
« Отговор #133 -: Юли 27, 2009, 03:45:10 pm »

мисля че ми го отчита а какъв може да е проблема защо ми стана така?Ще преинсталирам но незнам дали ще стане нали ц-то и д-то нямат мищо общо.На мен д-то и ц-то са ми съвсем различни хардове

Ако под Safe Mode ти го отчита и можеш да влезеш в него, значи е от уиндоуса. Може да се преинсталира без да се губи нищо. Просто няма да се форматира никое от устройствата. Слагаш нов уиндоус на Ц, после като влезеш в новия изтриваш папката със стария. Успех!
Активен

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Моля за помощ!
« Отговор #134 -: Юли 27, 2009, 04:33:14 pm »
Ето един такъв Live-Windows : http://p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=16287a40b7f29f966c76acc7b308458f4bc31e30 изтегляш го ,следваш инструкцийте от описанието на торента-записваш го на CD ,рестартираш компа,нагласяш го да Буутне от CD-то ,ако те пита да натиснеш някое копче за да бутне от сидито ти му натискаш копче и готово,чакаш 5-10 мин. да се зареди Live CD-то в РАМ-паметта и от там да се стартира съвсем безопасно новата ти операционна система ,от там вече виж дали ще ти се отворят всички дискове :) ,ако се отворят можеш спокойно да преместиш важните ти файлове през LIVe Windowsa на някой друг дял,да форматираш C и да си сложиш нов уйндоус.
 
Активен