www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 148202 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DivGOGO

  • SuperUploader
  • Карма: +161/-19
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 30, 2007, 09:29:51 pm
  • Публикации: 318
  • О, приятели мои! На света няма приятели!
Предложение
« Отговор #90 -: Март 22, 2008, 10:50:40 pm »
И аз имам едно предложение към НАШИЯ КОМАНДЕН ЩАБ , да накараме хората да оценяват торинтите и да дават коментари,няма ли да е добре ако например за 10 оценки или коментари на торенти се дава по 1 сийдбонус точка.Пример 100 оценки или коментари взимаш 10 сийдбонус точки.Кой ти ги дава?БЛАГОДАРЯ:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Активен
Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.

milchevbg

  • SuperUploader
  • Карма: +7/-7
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 06, 2007, 04:05:53 pm
  • Публикации: 53
Предложение
« Отговор #91 -: Март 22, 2008, 11:13:12 pm »
значи и аз си мислех ,че трябва да се направи нещо за оценките и коментарите на торентите.Трябва да се поощтрят по някакъв начин.Предложението на DivGOGO е начало,но ми се струва малко с оглед "цената" на ниво,но е вариант за подобрение на коефицента.Така,че мисля трябва да се обсъди тази идея от екипа.
Активен

gillmour

  • Гост
Предложение
« Отговор #92 -: Март 22, 2008, 11:19:50 pm »
Честно казано, всички мои познати свалят нещо след като са прочели коментарите. Ако няма такива отиват на друг тракер и четат. Аз правя същото.

Радвам се, че мислите по въпроса за коментарите.
Успех в начинанието. :thumbsup:

Аз пък искам тази емотиконка --> :thumbsup: на първо място! ;)

П.П. А относно коментарите: Могат само да се добавят към отговорите във форума или да се сумират отделно, като се изписват под аватара на юзъра.

Отговори Форум:ххх
Коментари:ххх


Gendarmery: Има хляб в думите ти... това е предложено отдавна и се обмисля - както написа колегата по долу - ИМА ОПАСНОСТ ОТ СПАМ, А за твойте приятели: ако толкова се интересуват от инфо IMDB.COM или Wickipedia-ta :)
« Последна редакция: Март 23, 2008, 10:21:54 am от Gendarmery »
Активен

the_end

  • Гост
Предложение
« Отговор #93 -: Март 23, 2008, 12:01:44 am »
Цитат на: DivGOGO
И аз имам едно предложение към НАШИЯ КОМАНДЕН ЩАБ , да накараме хората да оценяват торинтите и да дават коментари,няма ли да е добре ако например за 10 оценки или коментари на торенти се дава по 1 сийдбонус точка.Пример 100 оценки или коментари взимаш 10 сийдбонус точки.Кой ти ги дава?БЛАГОДАРЯ:thumbsup::thumbsup::thumbsup:


ами да речем че идеята ти е добра , ще се хванем да го напишем това за оценяването да е автоматично и то , но настъпва и следния проблем ... СПАМ , ще почнат да пишат и оценяват торентите без даже да са ги погледнали какви са вече и само ще спамят за сийд точки
Активен

CrazyGoD

  • SuperUser
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 11:52:12 am
  • Публикации: 32
Предложение
« Отговор #94 -: Март 23, 2008, 12:16:04 am »
А за тази работа си има модератори.
Както може в другите торент тракери да се редактират нецензурните коментари и тези които не отговарят на правилата, така ще може и тук.
Отделен въпрос е, ако модераторите ги мързи.
Активен

DivGOGO

  • SuperUploader
  • Карма: +161/-19
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 30, 2007, 09:29:51 pm
  • Публикации: 318
  • О, приятели мои! На света няма приятели!
Предложение
« Отговор #95 -: Март 23, 2008, 12:18:12 am »
Цитат на: the_end
Цитат на: DivGOGO
И аз имам едно предложение към НАШИЯ КОМАНДЕН ЩАБ , да накараме хората да оценяват торинтите и да дават коментари,няма ли да е добре ако например за 10 оценки или коментари на торенти се дава по 1 сийдбонус точка.Пример 100 оценки или коментари взимаш 10 сийдбонус точки.Кой ти ги дава?БЛАГОДАРЯ:thumbsup::thumbsup::thumbsup:


ами да речем че идеята ти е добра , ще се хванем да го напишем това за оценяването да е автоматично и то , но настъпва и следния проблем ... СПАМ , ще почнат да пишат и оценяват торентите без даже да са ги погледнали какви са вече и само ще спамят за сийд точки
Ами предлагам да го пуснем пробно 1 месец,АЗ също ще внимавам за коментарите и оценките.ВИЕ обаче ШЕФОВЕТЕ имам в предвид,ще трябва да го дообмислите и реализирате.Дано не звучи нагло и нахално от моя страна.ИЗВИНЕТЕ все пак и БЛАГОДАРЯ!!!!!!!:wave::wave::wave:
Активен
Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.

Sixkiller

  • SuperUser
  • Карма: +10/-11
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 15, 2007, 08:30:02 pm
  • Публикации: 232
Предложение
« Отговор #96 -: Март 23, 2008, 12:21:59 am »
Цитат на: CrazyGoD
А за тази работа си има модератори.
Както може в другите торент тракери да се редактират нецензурните коментари и тези които не отговарят на правилата, така ще може и тук.
Отделен въпрос е, ако модераторите ги мързи.


Модераторите определено не ги мързи  - в това съм сигурен - но не си давайте големи надежди за тея коментари:pope:
Активен

ENERGOTEAM

  • V.I.P.
  • Карма: +104/-1065
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2007, 11:16:12 pm
  • Публикации: 109
Предложение
« Отговор #97 -: Март 23, 2008, 12:27:44 am »
Спрете с коментарите за тия, които са над вас в ерархията. ПРОЧЕТЕТЕ отново правилата. Ако сте ги забравили, мога да дам и линк :grrr:8)
Активен

stomatolog

  • Гост
Предложение
« Отговор #98 -: Март 23, 2008, 10:37:51 am »
Добро утро!:)Хубаво е това предложение за коментарите и за оценяването,НО за да се предотврати спама,който се получава неминуемо,трябва да се въведе изискване за дължината на коментара и за съдържанието му(а това е почти невъзможно-_--трябва поне 100 модератора да редактират коментари с малка дължина на юзъри,които искат да вземат точките,пък след туй ма**ата му:(-извинявам се за силните думи,но си е точно така!!!:grrr:0).Това е мнението ми!Идеята е много добра-трябва още само малко да се дообмисли и смятам,че ще се получи нещо добро!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Активен

  • Гост
Предложение
« Отговор #99 -: Март 23, 2008, 10:43:30 am »
незнам но мисля че интереса ще е твърде малак за коментарите под торентите и бонус точките
Активен

Gendarmery

  • Гост
Предложение
« Отговор #100 -: Март 23, 2008, 11:19:44 am »
OTГОВОР на ПОСТ#9 : В процес на обмисляне е! Еми  нямаме 100 мода. И друго : НЕ МОЖЕ и агнето да е цяло и вълка да е сит ;)

ПОСТ#10:  Интереса според мен няма да е малък, стига да не премине границите и от "КОМЕНТАРИ" да стане "МАЗАЛО" и "Спам за СиидБонус"
Активен

ballantine

  • User
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 02, 2008, 03:22:47 pm
  • Публикации: 8
Предложение
« Отговор #101 -: Март 25, 2008, 11:39:08 am »
само не мога да разбера защо се качват фрий-програми като торенти - mozilla, кодеци разни и т.н. Който иска да си изтегли безплатно от официалния сайт, не е ли така?
Активен

2pac

  • V.I.P.
  • Карма: +56/-57
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 27, 2007, 12:37:06 pm
  • Публикации: 357
  • И сега какво...?
Предложение
« Отговор #102 -: Март 25, 2008, 02:05:50 pm »
Цитат на: ballantine
само не мога да разбера защо се качват фрий-програми като торенти - mozilla, кодеци разни и т.н. Който иска да си изтегли безплатно от официалния сайт, не е ли така?


А не е ли добре нашиат сайт да има всичко???
Активен


  • Гост
Предложение
« Отговор #103 -: Март 25, 2008, 03:34:08 pm »
ами естествено че е по добре да има всичко в р2р
Активен

Gendarmery

  • Гост
Предложение
« Отговор #104 -: Март 25, 2008, 06:11:47 pm »
Цитат на: ballantine
само не мога да разбера защо се качват фрий-програми като торенти - mozilla, кодеци разни и т.н. Който иска да си изтегли безплатно от официалния сайт, не е ли така?


Е да ама и ние като другите гледаме да улесним ДАУНЛОуДЪРА и да има всичко на куп ... кво не му харесваш пък ти ???
Активен