www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Аз не сийдвам защото  (Прочетена 136301 пъти)

0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

  • Гост
Аз не сийдвам защото
« Отговор #90 -: Март 18, 2008, 02:47:25 pm »
С коя версия на bitcomet си а и ако имаш много торенти да ъплоудваш може и това да е проблема
Активен

Tonevi

  • SuperUploader
  • Карма: +147/-191
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 16, 2007, 11:32:45 pm
  • Публикации: 4318
  • Торент Клиент:  2.2.1
Аз не сийдвам защото
« Отговор #91 -: Април 02, 2008, 06:52:22 pm »
Не знам тука ли му е мястото но не намерих каде другаде :)

Та по вапроса аз каквото изтелгя ВИНАГИ го сиидвам а например оня ден трагнах да дарпам Half-Life 2 : Episode one и викам има сиидър рано или късно ще го изтегля НО в момента докато пиша отговора са изминали 23 часа от добавянето на торента в Utorenta ми и гледам че са се изтеглили само 300 мегабайта ! И за заключение не казвам това само от мое име казвам това на всеки ъплоудер като качвате торенти не си изключвайте компютрите и сийдвайте поне 2 дена постоянно поне един да я изтегли  и после той ще сиидва затова мойто мнение е на качен торент ъплоудера му да го сиидва поне 2 дена а после ако някой го е изтеглил да сиидва и тои така поне ще има 1 сиидър !
Активен

  • Гост
Аз не сийдвам защото
« Отговор #92 -: Април 02, 2008, 07:23:28 pm »
Цитат на: Tonevi
Не знам тука ли му е мястото но не намерих каде другаде

Та по вапроса аз каквото изтелгя ВИНАГИ го сиидвам а например оня ден трагнах да дарпам Half-Life 2 : Episode one и викам има сиидър рано или късно ще го изтегля НО в момента докато пиша отговора са изминали 23 часа от добавянето на торента в Utorenta ми и гледам че са се изтеглили само 300 мегабайта ! И за заключение не казвам това само от мое име казвам това на всеки ъплоудер като качвате торенти не си изключвайте компютрите и сийдвайте поне 2 дена постоянно поне един да я изтегли  и после той ще сиидва затова мойто мнение е на качен торент ъплоудера му да го сиидва поне 2 дена а после ако някой го е изтеглил да сиидва и тои така поне ще има 1 сиидър
ами сагласен съм с теб  вички качени торенти трябва да си сийдват повечко време  аз не си гася компа 24/7;)
Активен

DeadSilence

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 10, 2008, 09:25:22 am
  • Публикации: 4
Аз не сийдвам защото
« Отговор #93 -: Април 14, 2008, 08:33:49 am »
Seed-вам 24 часа в денонощието, 6 дни в седмицата, а в седмия - лап-топ-а ми е с мен, понеже ми трябва, но това е само за през деня, т.е. след като се прибера - отново го пускам :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
жалко само, че хард-овете имат ограничен размер :lol::lol::lol: Иначе щях да seed-вам и повече, но... със 160Гб хард - няма как :-/
Активен

vasilkg

  • V.I.P.
  • Карма: +667/-43
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 16, 2007, 04:00:18 pm
  • Публикации: 606
Аз не сийдвам защото
« Отговор #94 -: Април 20, 2008, 12:37:30 am »
Сийдвам докато мога :)
Докато не спре тока, нета, не забие компа или не остане грам памет на харда :-O

Имам обаче 1 въпросче? как точно да разбера колко точно торента имам качени и колко общо сийдвам /качени + свалени/ и защо като си отворя "моят панел" ми дава само последните 15 торента които съм качил, а останалите трябва да ги търся в търсачката?
Активен

  • Гост
Аз не сийдвам защото
« Отговор #95 -: Април 20, 2008, 12:48:37 am »
Цитат на: vasilkg
Сийдвам докато мога :)
Докато не спре тока, нета, не забие компа или не остане грам памет на харда :-O

Имам обаче 1 въпросче? как точно да разбера колко точно торента имам качени и колко общо сийдвам /качени + свалени/ и защо като си отворя "моят панел" ми дава само последните 15 торента които съм качил, а останалите трябва да ги търся в търсачката?

Само можеш да видиш колко торента сийдваш, като си щракнеш на името си.
Активен

milchevbg

  • SuperUploader
  • Карма: +7/-7
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 06, 2007, 04:05:53 pm
  • Публикации: 53
Аз не сийдвам защото
« Отговор #96 -: Април 20, 2008, 02:06:53 am »
Цитат на: Ico_O
И аз преди бях така, но откакто си купих 500ГБ хард бая торенти сийдвам - над 100 =)

ахахах аз съм с 320 и сиидвам 486 торента ... ;):)
Активен

toxic-zone

  • V.I.P.
  • Карма: +3/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 14, 2007, 12:54:36 am
  • Публикации: 30
Аз не сийдвам защото
« Отговор #97 -: Април 20, 2008, 08:43:16 am »
Е ся се прайм на големи ли. Аз съм със 160 и сийдвам 1740. Балкански е със 620 и сийдва над 2600.
АМА ТЕМАТА Е "АЗ НЕ СИЙДВАМ ЗАЩОТО"

Ако искате да се изтъквате си направите тема  "най-големия сийдър"......
« Последна редакция: Април 21, 2008, 02:01:26 pm от Balkanski »
Активен

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Аз не сийдвам защото
« Отговор #98 -: Април 21, 2008, 01:56:39 pm »
за мене не е проблем -
това ми е работния комп - от 8-17ч.
пък после компа си бачка цялата вечер докато седна пак на бюрото!Абе суперско за предназначението на сайта :)- работи денонощно!
« Последна редакция: Април 22, 2008, 10:49:10 am от BELINDA »
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Аз не сийдвам защото
« Отговор #99 -: Април 21, 2008, 02:09:09 pm »
Цитат на: the_end
Simon44441
братче кви са тия простотии бе ? ти никой не можеш да задължиш да сийдва .. който иска ще сийдва който неиска нема .. неси прав да пишеш такива обиди насочена към потребителите .. я помисли малко с тая глава и се одъзнай че има 21 000 потребителя който неса свалили твой торент и няма нъжда да ги обиждаш .. ако аз бах шеф директно щеше да получиш бан без предопреждение .. ти така с тези ти думи може да засегнеш една част от потребителите който спазват правилата и те да невлязат повече тука което ще рече че няма да има кой да ти тегли торентите  и тогава ще те видиме кой на кого ще вика "да ви еба майката"... незабравяй че имаш някви си 20-тина торента от който част от тях си ги оставил неактивни и самия ти .. я погледни мойте торенти и ми кжи от 90 торента виждаш ли да има поне един неактивен и ако да кой е той .. аз да съм тръгнал да псувам на ред и д асе оплаквам ??? не нали .. на харда си имах 315 мб от 80 гб хард ония ден добре че шефа видях че е дръпнал 2-3 филм та му казах да ги сийдва и в момента пак мога да ти кажа че имам 278 мб свободни щото имам 4 филма за качване сега ..да съм се оплакал поне веднъж че неми сийдват торентите ? не несъм така че истрий си това в подписа защото като загубим потребителите ще духаме вички супата заради тебе :grrr:


братле - не с рогата де ! -
нека всеки който може и както може !!!!!
мраза некой да ми се катери по главата без да съм го канил
всеки си има дертове
щом сме тука и щом пишем значи има интерес -
банн е тъпа дума и понятие
знам го от CS-a че съм запален фен но имам репутация и никой не ме е бан!
В търпението е силата на българина -
макар че всичко си има The END като тебе! Шегичка де!
Не скачай с кръвното на макс изведнъж - питай патилите !:)Аре брато - успех на тебе и на всички тука !
« Последна редакция: Април 21, 2008, 02:51:58 pm от lazarelli »
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

gillmour

  • Гост
Аз не сийдвам защото
« Отговор #100 -: Април 21, 2008, 02:29:50 pm »
Защо не сийдвам?
Ми забравил съм да пусна торент клиента. :-/ :D


Пусни го, така ше изкараш някой точка :)
« Последна редакция: Април 21, 2008, 06:50:18 pm от Gendarmery »
Активен

sammy_su

  • V.I.P.
  • Карма: +126/-28
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 07, 2007, 08:03:20 pm
  • Публикации: 1260
Аз не сийдвам защото
« Отговор #101 -: Април 22, 2008, 04:43:37 pm »
Аз не сийдвам ,защото днес компютара ми отказа и се наложи да ми го прейнсталират , за което се извинявам на всички .
Надявам се до утре всичко да е наред и да мога да възобновя качените от мен торенти...
Още един път се извинявам на всички и се надявам на малко помощ от потребителите които са дръпнали мои торенти със сийда. Благодаря предварително...:)
Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
Аз не сийдвам защото
« Отговор #102 -: Април 22, 2008, 05:57:59 pm »
Цитат на: sammy_su
Аз не сийдвам ,защото днес компютара ми отказа и се наложи да ми го прейнсталират , за което се извинявам на всички .
Надявам се до утре всичко да е наред и да мога да възобновя качените от мен торенти...
Още един път се извинявам на всички и се надявам на малко помощ от потребителите които са дръпнали мои торенти със сийда. Благодаря предварително...:)


Нямаш проблеми.
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.

DeadSilence

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 10, 2008, 09:25:22 am
  • Публикации: 4
Аз не сийдвам защото
« Отговор #103 -: Април 23, 2008, 12:38:33 am »
Цитат на: DeadSilence
Seed-вам 24 часа в денонощието, 6 дни в седмицата, а в седмия - лап-топ-а ми е с мен, понеже ми трябва, но това е само за през деня, т.е. след като се прибера - отново го пускам :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
жалко само, че хард-овете имат ограничен размер :lol::lol::lol: Иначе щях да seed-вам и повече, но... със 160Гб хард - няма как :-/


Няма да ме има в софия около 2 седмици - от 24ти април до 7 или 9 май и няма да мога да сиидвам :(:(:(
Да не си помислите, че съм се отказал :lol:
« Последна редакция: Април 23, 2008, 12:39:31 am от DeadSilence »
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Аз не сийдвам защото
« Отговор #104 -: Април 23, 2008, 12:44:42 am »
Когато не сийдвам, това означава, че доставчика ми е спрял нета, за което се извинявам на всички, които дърпат мои торенти,че се случва доста често,:-/ иначе сийдвам денонощно!!! Изобщо не гася компа!!!:)
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин