www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Какво би ме накарало да сийдвам повече!  (Прочетена 53682 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kuto

  • Лошият
  • V.I.P.
  • Карма: +154/-51
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 06, 2008, 04:34:42 am
  • Публикации: 78
  • Торент Клиент: µTorrent 2.0.4
  • Профил в bpoke.com: Kuto
  • Отбор: Team Movies
  • The Master
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • WWW
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #15 -: Ноември 29, 2009, 06:53:53 pm »
Както Ви беше обяснено малко по надолу, игрите се оценяват по активните торенти, а не качени. Недейте да спамите излишно. Наградата е за ъплоудера, а не за лийчерите.
Активен


If you're talking behind my back, you're in a good position to kiss my ass!

Bradat

  • SuperUploader
  • Карма: +108/-26
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 13, 2008, 05:29:12 pm
  • Публикации: 471
  • Торент Клиент: utorent
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #16 -: Ноември 29, 2009, 06:56:41 pm »
     Извинявам се ,ако не съм обяснил добре нещата !!!
При засичане на играта системата отчита само торентите който Ъплоудера сийдва сам.Ако по някаква причина тракета не отчита сийда торентите не се отчитат за играта. След  засичането на играта се преглеждат резултатите от Екипа и се постват. Никой не може да променя резултатите от играта.

 
          Ако има някакви въпроси ще се отговаря възможно най-бързо .
 
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 06:57:42 pm от Bradat »
Активен

ogi_nenchev

  • SuperUploader
  • Карма: +480/-3
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 23, 2008, 06:14:16 pm
  • Публикации: 678
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: oginenchev
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #17 -: Ноември 29, 2009, 07:07:26 pm »
Аз по принцип не гася компа но има моменти в които не може да се свърже торент клиента с тракера или да рестартирам около часа на оценяване на играта и досега не ми се случвало да нямам оценен торент. Дано отсега нататък да няма проблеми защото игрите са голям стимул за всички ъплоудъри.

flexobg

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-6
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 01, 2009, 05:58:59 pm
  • Публикации: 37
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • WWW
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #18 -: Ноември 29, 2009, 07:08:35 pm »
    Извинявам се ,ако не съм обяснил добре нещата !!!
При засичане на играта системата отчита само торентите който Ъплоудера сийдва сам.Ако по някаква причина тракета не отчита сийда торентите не се отчитат за играта. След  засичането на играта се преглеждат резултатите от Екипа и се постват. Никой не може да променя резултатите от играта.

 
          Ако има някакви въпроси ще се отговаря възможно най-бързо .
Ами ето че това го има , а не се знае каква е причината , а доста народ живо се интересува.... и може би тази "причина" ще накара доста народ да се замисли дали да се хваща с тази игричка , която си е гъделче .....та ........Админи и модератори ....поработете по въпроса ако е възможно ... ще сме ви много благодарни както аз , така и останалите , които се чувствао ощетени по някакъв начин...... !
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 07:10:33 pm от flexobg »
Активен

bygi

  • V.I.P.
  • Карма: +57/-30
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 22, 2008, 06:08:42 am
  • Публикации: 314
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #19 -: Ноември 29, 2009, 07:20:04 pm »
Ами правете по няколко засичания на резултатите от игрите и вземайте осреднените резултати , ако е възможно разбира се.
Лека вечер на всички.  :-*
Активен

opaa

  • SuperUser
  • Карма: +31/-40
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 06, 2009, 03:14:48 pm
  • Публикации: 635
  • OS:
  • Linux (Ubuntu 8.04 LTS Hardy Heron) Linux (Ubuntu 8.04 LTS Hardy Heron)
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #20 -: Ноември 29, 2009, 07:53:01 pm »
Всеки ъплодер, който качва редовно торенти тук, трябва да сийдва по няколко часа денем и няколко часа нощем (от 22:00 до към 04:00 или да го оставя до сутринта). Не е задължително да сийдва по 24 часа в денонощието ;)
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 07:55:01 pm от opaa »
Активен

flexobg

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-6
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 01, 2009, 05:58:59 pm
  • Публикации: 37
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • WWW
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #21 -: Ноември 29, 2009, 07:56:48 pm »
Всеки ъплодер, който качва редовно торенти тук, трябва да сиддва по няколко часа денем и няколко часа нощем. Не е задължително да сийдва по 24 часа в денонощието ;)
....... мдам , и точно в този момент ще те згащи засичането ..... АМА НЕ НА ТОКА !  ;D Мащинката не я спирам защото е на работата , и постоянно има нещо да се рендва на нея .... така , че явно съм попаднал в неква "църна , ама църна" дупка!  :D
Активен

denito_bg

  • Гост
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2009, 07:56:57 pm »
Темата не е ли. Какво би ме накарало да сийдвам повече
А имам чувството че тук се пише за всичко друго само не и за това което трябва  ;D ако толкова ви се говори на тема ъп игрите и свързаните с тях проблеми си направете една тема и го правете там
Нищо не би ме накарало да сийдвам повече правя го толкова колкото преценя е освем ако не почне сийдването да се плаща тогава ще го правя денонощно  ;D
Активен

zarevo

  • V.I.P.
  • Карма: +26/-14
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 17, 2009, 09:22:37 pm
  • Публикации: 157
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: zarevo
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2009, 08:03:44 pm »
Темата не е ли. Какво би ме накарало да сийдвам повече
А имам чувството че тук се пише за всичко друго само не и за това което трябва  ;D ако толкова ви се говори на тема ъп игрите и свързаните с тях проблеми си направете една тема и го правете там
Нищо не би ме накарало да сийдвам повече правя го толкова колкото преценя е освем ако не почне сийдването да се плаща тогава ще го правя денонощно  ;D

Шегаджия, но подкрепям идеята за заплащането !!!  ;D
Активен

DivGOGO

  • SuperUploader
  • Карма: +161/-19
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 30, 2007, 09:29:51 pm
  • Публикации: 318
  • О, приятели мои! На света няма приятели!
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #24 -: Ноември 29, 2009, 08:34:52 pm »
Момент,момент..........................

защо си мисля че тук се пише за друго,но не и по темата.Темата е..........

Какво би ме накарало да сийдвам повече! ..................... всичко друго е за друга тема.ТОЧКА

Мен специално незнам какво ме кара да сийдвам яко ,може би удоволствието да виждам как хората дърпат и после се кефят.Не взимам никакви пари за това или други там облаги.Замислете се малко , аз сийдвам за да го получите ВИЕ Потребителите, БеЗ ПарИ . Така че не говорете глупости.Моя комп също не се гаси и то пак заради ВАС.Играта си е друго нещо,нея я оставете.

Гого.........и ще продължавам да сийдвам за ВАС.Защото ВИЕ сте най-ценното на този сайт.........ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 10:36:03 pm от DivGOGO »
Активен
Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.

pepsi81

  • TV Rip
  • SuperUploader
  • Карма: +435/-66
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 18, 2008, 10:33:06 pm
  • Публикации: 1558
  • По-добре як и тъп, отколкото само тъп
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2009, 08:41:00 pm »
Аз сийдвам за да може другите потребители да си изтеглят това което съм качил. Сийдвам и чужди торенти вече 8-9 месеца без да ги спирам. Сийдвам защото това е идеята на p2p сайтовете. Ако няма сийдъри няма да има от кого да се тегли, ще има само някаква награда от ъп игра.
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 08:41:36 pm от pepsi81 »
Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.25 Chrome 3.0.195.25
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2009, 11:20:09 pm »
Аз мисля, че трябва да се направи класация за "сиид", която да отразява всеки акаунт на кое място е като
влезеш в профилът му .

 И за да се създаде по-голяма конкуренция да има списък на Топ 500 или 1000 сиидъри, което трябва да прецени екипът/според мен не трябва да е много малък списъкът за да е по-достъпен за по-голяма част от потребителите/.

 За да имат стремеж потребителите  да вървят нагоре в класацията трябва да има някакви бонуси като се премине определено място/100 място, 200 място и т.н./. 

Същата класация може да се приложи и за брой качени торенти или гигабайти.

Идеята може да се развие - моля коментирайте.

Съгласен съм стеб.Преди две години когато се регистрирах имаше статистика,ако може да се върне пак.Аз сийдвам денонощно,освен когато спре тока или доставчика се ебава с нета.
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #27 -: Ноември 30, 2009, 12:10:02 am »
така,гледам много коментари относно какво кара всеки да сийдва,а според мен това са сийд точките и игрите за качване на торенти.колкото и да се залъгваме всеки гледа да изкара някаква полза от това че сийдва.това е едно от предимствата на този тракер,че дава всевъзможни награди на хората,които качват и сийдват по дълго.и както се вижда тракера с всеки изминал ден се разширява все повече и повече и е най- раздвижения тракер в момента.за което мога да поздравя екипа за добрия мениджмънт,които води и този които е създал тракера(шуми) ;).и както един колега беше казал преди в тази тема,че ако има класиране на потребителите със най-голям ъплоуд и то разширен,това би накарало потребителите да сийдват големи торенти за много по дълго време.и мойто предложение да се направи такова класиране за да могат потребителите да следят на кое място са по ъплоуд и да се стремят да сийдват по дълго,като за това се дават награди за съответните места.моя компютър е постоянно включен,има моменти когато не съм го гасил с седмици.затова не ми пречи да си пускам торентите,които съм свалил за да могат и другите да свалят,защото си представете момент в които всеки си спре торентите и тогава от къде ще сваляме?просто трябва да има малко колегиялност и да оставяме торентите да се сидват,защото после ние самите няма да има какво да сваляме.
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #28 -: Ноември 30, 2009, 12:37:07 am »
Ей доста теми съм пуснал в този сайт, но тази почти я бях забравил (нищо че беше от сутринта). Не очаквах такъв голям интерес към нея. Нищо, че изглежда, че повечето хора се интересуват от резултата от игрите все пак се прокраднаха няколко идеи .... а предния пост преди моя измеждуредовете му ми проблясна една мнгоо гениална идея и мисля да си я запиша преди да съм я забравил. Тя ще бъде факт като остане малко време и ще ви изненадам.
За игрите които се чужства ощетен от предната игра предалгам следното пуснете си всички торенти и в следащите дни ще изберем произволен момент и в него ще направим повторно оценяване и ще наградим хора които не са били наградени предния път. Няма да Ви кажем точния момент по разбираеми причини :) .
Оценяването става полуавтоматично. Програма се пуска от човек но програмата отчита сийдваните към момента на оценяване торенти. Напълно е възможно да сте си сийдвали торентите цяла седмица и ако в момента който оператора натисне намери торентите на Юзъра Х на Вас ви спре тока .... просто програмата няма как да Ви отчете. Няма как да се води статистика във времето кога сийдвате ( и в момента сървъра ни се гъне като за световното ако го натоаря с подобни щуротии съвсем ще почне да се влачи).
Идеята на темата беше и да се кометира екстрата която добавих, но някои от Вас може да се забелязали ,че пак я махнах защото днес имаше твърде много хора и сайта не издържаше. Ще гледам да изясня до няколко дни дали тя пречи или просто са били много хората. Иначе това е много важен параметър, за който ме питат всичките ми познати, където ме видят - що го няма  :) .
Статистиката, която беше спомената си я има и в момента, но е недостъпна защото се опитваме да запазим правото на хората на несподеляне какво и колко са изтеглили. Работим над връщането и като всеки ще има правото да избира дали да бъде показван в статистиката или не. Когато го направим ще я върнем защото това си е стимул.
Това е засега знам, че прекалих с писането извинете и за правописните грешки
 
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 01:17:40 am от Bradat »
Активен

narrwass

  • Гост
Re:Какво би ме накарало да сийдвам повече!
« Отговор #29 -: Ноември 30, 2009, 01:52:34 am »
Имейла който чакам от 9 ниво пък съм вече на 11.
Вече незнам дали не го отмениха това като награда пък и така и не разбрах как да се свържа с подходящия човек. :'(
Обикновено съм голям сийдър защото PCто ми гасне само когато няма ток (тряя да купувам ups  :D )  ,но като ми отиде желанието...
 
  Прочети си ЛС за имейла какво точно да направиш
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 01:26:38 am от Bradat »
Активен