www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ от модератор (администратор)  (Прочетена 808663 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

daniel4o_79

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 30, 2010, 04:41:42 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.9 Firefox 3.5.9
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1395 -: Юни 08, 2010, 09:49:39 pm »
Моля проверете правилно ли е качен този торент.(За 1-ви път правя торент и не съм сигурен дали всичко е ок)

П.С. Торента е Глория-Целувай още
http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=bb672dcdfea77a97820c8f29b3829951ae6f7879

Качен е нормално.
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 10:22:19 pm от expressel »
Активен

stooth

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 07, 2009, 12:13:32 am
  • Публикации: 6
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.55 Chrome 5.0.375.55
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1396 -: Юни 08, 2010, 10:38:22 pm »
При положение че само при вас има такъв проблем, защо решихте че дефекта е в сайта, а не във вашият "телевизор" ?

Пробвайте да влезете през "поща" , а не през "прословутите", подчертани в червено съобщения!

Поздрави!!!

Там, където писах първо за темата, още един човек, каза че има същия проблем, но не са му обърнали внимание. Там никой не реагира.
Понеже съм тъпа и проста, пробвах да вляза от трите линка  - "Имате нови съобщения", "поща" и "входящи" - и от трите места не става.

Няма да ви досаждам повече, защото има места, където "телевизорът" ми не дава дефект.
Благодаря за вниманието.
Активен

igrek

  • Parked
  • Карма: +32/-8
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 18, 2010, 06:50:09 pm
  • Публикации: 33
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1397 -: Юни 08, 2010, 11:43:24 pm »
С удоволствие бих цитирал моят приятел Конфуций:
Който говори много, все ще каже нещо, което не е трябвало да казва.
но нарушавайки това му златно правило ще се питам да ти помогна - Събщенията не се четат в тракера, това е възможно само във форума  ;)
 Пробвай първо да ги прочетеш от форума (те са си същите), мисля, всъщност опитвам се да мисля след 3 водки, че така ще успееш  ;D
Активен
Благородният човек предявява претенции към себе си, подлият - към другите
Конфуций

stooth

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 07, 2009, 12:13:32 am
  • Публикации: 6
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.55 Chrome 5.0.375.55
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1398 -: Юни 09, 2010, 12:49:31 am »
Активен

zarevo

  • V.I.P.
  • Карма: +26/-14
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 17, 2009, 09:22:37 pm
  • Публикации: 157
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: zarevo
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1399 -: Юни 12, 2010, 11:31:56 am »
Някой би ли изтрил този торент ~ тук ~, че съм забравил уйндоуса !!!
 
 
                                    Готово !
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 11:42:39 am от jodecicall »
Активен

stefanzl1978

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1400 -: Юни 14, 2010, 08:09:22 pm »
Нещо странно става?  ??? >:(
Днес отново се оказва,че от 2 и нещо ТВ,ъплоуда ми изведнъж е 2 и нещо GB!Само не ме наричайте отново чийтър,защото това ми се случва за втори път.Интернет връзката не ми е много силна,но PC-то работи почти по 24 ч. всеки ден,така че не е толкова много ъплоуда.Ще помогна с всичко,което е във възможностите ми да се разбере какво става.Ако аз нещто бъркам или нарушавам някои от правилата на сайта,извинявам се,не го правя нарочно - посочете грешката ми за да не я повтарям.     :'(
На PC-то работят едновременно BitComet и µTorrent,но с BitComet само свалям торенти а µTorrent е основно за торенти,които аз качвам.
Ето и резултат от speedtest.net:


 
 
    След последния Ъпдейт на тракера и изцяло обновената античийт система се появи проблем с Вашият профил.
  Системата отчита торенти за който Вашият Ъплоуд е по-голям от възможния за торента.Затова Вашият Ъплоуд е занулен автоматично.При трети опит за чийт профила Ви ще бъде изтрит !!!
 Най-добре си ревизирайте системата за програмки забързващи или оптимизиране на Ъплоуда.
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 10:17:26 pm от Bradat »
Активен

stefanzl1978

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1401 -: Юни 14, 2010, 10:21:28 pm »
Нещо странно става?  ??? >:(
Днес отново се оказва,че от 2 и нещо ТВ,ъплоуда ми изведнъж е 2 и нещо GB!Само не ме наричайте отново чийтър,защото това ми се случва за втори път.Интернет връзката не ми е много силна,но PC-то работи почти по 24 ч. всеки ден,така че не е толкова много ъплоуда.Ще помогна с всичко,което е във възможностите ми да се разбере какво става.Ако аз нещто бъркам или нарушавам някои от правилата на сайта,извинявам се,не го правя нарочно - посочете грешката ми за да не я повтарям.     :'(
На PC-то работят едновременно BitComet и µTorrent,но с BitComet само свалям торенти а µTorrent е основно за торенти,които аз качвам.
Ето и резултат от speedtest.net:



Сега пък ъплоуда расте със скорост,която няма как да постигна?   :o
От 2,87GB на 4,22GB ? Невъзможно!   :o :o :o
 
     Ако продължава така да .........  ще има нова регистрация  ;)
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 10:26:11 pm от Bradat »
Активен

stefanzl1978

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1402 -: Юни 14, 2010, 10:37:12 pm »
Нещо странно става?  ??? >:(
Днес отново се оказва,че от 2 и нещо ТВ,ъплоуда ми изведнъж е 2 и нещо GB!Само не ме наричайте отново чийтър,защото това ми се случва за втори път.Интернет връзката не ми е много силна,но PC-то работи почти по 24 ч. всеки ден,така че не е толкова много ъплоуда.Ще помогна с всичко,което е във възможностите ми да се разбере какво става.Ако аз нещто бъркам или нарушавам някои от правилата на сайта,извинявам се,не го правя нарочно - посочете грешката ми за да не я повтарям.     :'(
На PC-то работят едновременно BitComet и µTorrent,но с BitComet само свалям торенти а µTorrent е основно за торенти,които аз качвам.
Ето и резултат от speedtest.net:


 
 
    След последния Ъпдейт на тракера и изцяло обновената античийт система се появи проблем с Вашият профил.
  Системата отчита торенти за който Вашият Ъплоуд е по-голям от възможния за торента.Затова Вашият Ъплоуд е занулен автоматично.При трети опит за чийт профила Ви ще бъде изтрит !!!
 Най-добре си ревизирайте системата за програмки забързващи или оптимизиране на Ъплоуда.



Нямам инсталирани такива програми.Инсталирал съм веднъж акселератор за µTorrent,но не съм го използвал ( свалих го от p2pbg.com .Пишеше,че програмата подобрява самата интернет връзка а не,че чийтва ъплоуда),защото прочетох в някой форум,че на практика при интернет връзката която имам,не върши никаква работа a интернета ми е от кабелен оператор.Мисля че програмата се казваше µTorrent Acselerator или подобно,не съм сигурен.Но от друга страна,когато тегли някой от локалната мрежа,ъплоудвам с до 7-8 Mb/s (ako тегля от vesko_8209,ospamox например,то тегля с не по-малко от 4 Mb/s).Дали това е проблем?
 
   Говорим за Чийт...... той се мери в количество ( Gb Ъплоуд ) , а не в качество ( Mb скорост ) !!!
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 10:53:55 pm от Bradat »
Активен

stefanzl1978

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1403 -: Юни 14, 2010, 10:57:11 pm »
Щях да забравя - един приятел идва,рови нещо из машинката и каза,че ми е увеличил полуотворените връзки.Не знам какво е това,но възможно ли е да е от него?
 
       По-добре го викнете да ги притвори малко......... понеже Системата не толерира некоректните потребители и при трето провинение ще Ви изтрие автоматично .
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 11:09:54 pm от Bradat »
Активен

stefanzl1978

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1404 -: Юни 14, 2010, 11:12:27 pm »
Няколко човека от екипа на сайта(Bradat,skandity,norito...)сте ми правили забележки за първите ми торенти,понеже бях "мнооого разбрал"  ;D как се прави торент.В края на февруари се оказа,че ospamox ми е пряк началник  :P та ми показа как да слагам картинките,малко цвят,линкове и т.н. - а сетете се колко разбирам от компютри.   :-\ :-\ :-\
Кажете какво да направя да ви убедя,че не чийтвам,защото половината от нештата дето ги пишете на мен ми звучат все едно са на "суахили".
 :'(
 
   Незнанието не променя нещата.......... и да напомня наказания има и за СПАМ ! Коментарите по темата се спират до тук.
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 11:29:32 pm от Bradat »
Активен

stefanzl1978

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1405 -: Юни 14, 2010, 11:29:49 pm »
Ъплоуда пак скочи а нямам пуснат нито BitComet,нито µTorrent в момента?
Активен

jodecicall

  • Агресивен Дипломат
  • SuperUploader
  • Карма: +286/-169
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 20, 2008, 11:13:07 am
  • Публикации: 740
  • Обичай враговете си! Това ги кара да полудяват...
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1406 -: Юни 14, 2010, 11:30:28 pm »
Съветвам Ви да спрете торент клиента си, докато не си премахнете чийтващите програмки, които най-вероятно е сложил приятеля ви. Колкото до тези "полуотворени връзки" - кажете му да не ги отваря повече, защото единственото, което ще отвори е пътят към изтриването на акаунта ви.
Бих искал също така да ви помоля да спрете да спамите тук - мисля, че ви бе обяснена и причината, и какво да правите от тук нататък относно "проблема".

Поздрави!!!
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 11:34:37 pm от Bradat »
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.9 Firefox 3.5.9
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1407 -: Юни 16, 2010, 08:18:29 pm »
добър вечер от мен.имам един въпрос.как точно се оценяват торентите от игрите.става въпрос за торентите от категория,които съм качил.защото тези торенти които съм ги качил през този период са все още активни,но не са оценени в играта,а компа ми е почти винаги включен.

благодаря предварително.
 
  Оценяват се само торентите, който се сийдват от Ъплоудера. Ако по някъква причина в момента не са активни системата не ги отчита(за съжаление няма начин да се отчетат ако временно Ви е прекъснал нета). Или отговора се крие в думите Ви    " а компа ми е почти винаги включен.
"
« Последна редакция: Юни 16, 2010, 08:39:52 pm от Bradat »
Активен

masterpc

  • SuperUploader
  • Карма: +3/-22
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 10, 2010, 07:08:06 pm
  • Публикации: 13
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1408 -: Юни 17, 2010, 03:16:25 pm »
Моля само за пояснение кои се водят "Препоръчителни" торенти(дали те са 1-те 10,които виждам като кликна на таб "торенти"...) и дали все още се дават по 10 точки за сийдване на такъв торент?
Активен

pepsi81

  • TV Rip
  • SuperUploader
  • Карма: +435/-66
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 18, 2008, 10:33:06 pm
  • Публикации: 1558
  • По-добре як и тъп, отколкото само тъп
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1409 -: Юни 17, 2010, 09:26:40 pm »
Препоръчани се водят 15-те торента най-горе на страницата над търсачката и да, дават се по 10 точки за сийд на всеки от тях.
Активен