www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ - Windows  (Прочетена 51632 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Помощ - Windows
« Отговор #60 -: Май 30, 2008, 08:26:22 pm »
Цитат на: Gendarmery
Цитат на: zombi
Цитат на: cempak
AVG Antivirus Free 8.0

добра ли е ? да не някаква боза ????



Ne e боза как ще е боза - аз съм с нея и неам проблеми - за сега може би една от най-добрите !

ами потам защото мойте проблеми с win. произлизат от вирусите
Активен

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Помощ - Windows
« Отговор #61 -: Юни 02, 2008, 02:32:46 pm »
здр, имам един тунер на рс ми и търся софт да гледам тв изтеглих си honestechTVR2.5 от тук и нещо неще да тръгва някой да ми предложи софт за гледане на тв за виста ?
Активен

3x7azy

  • SuperUser
  • Карма: +10/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 27, 2007, 02:38:55 pm
  • Публикации: 285
Помощ - Windows
« Отговор #62 -: Юни 02, 2008, 03:25:34 pm »
Цитат на: zombi
здр, имам един тунер на рс ми и търся софт да гледам тв изтеглих си honestechTVR2.5 от тук и нещо неще да тръгва някой да ми предложи софт за гледане на тв за виста ?

ами виж какъв ти е тунера и влез в сайта на производителя,там обикновенно има препоръчани програми с които да се използва.А ако си го купил би трябвало към него да има диск със софтуер вътре.
Активен
One Die Is Tragedy,One Million Is Statistic

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Помощ - Windows
« Отговор #63 -: Юни 02, 2008, 03:31:34 pm »
Цитат на: 3x7azy
Цитат на: zombi
здр, имам един тунер на рс ми и търся софт да гледам тв изтеглих си honestechTVR2.5 от тук и нещо неще да тръгва някой да ми предложи софт за гледане на тв за виста ?

ами виж какъв ти е тунера и влез в сайта на производителя,там обикновенно има препоръчани програми с които да се използва.А ако си го купил би трябвало към него да има диск със софтуер вътре.

ами   има си софт но като сложих новите части оригиналния софтуер правеше проблем и зложих друг пак на фирмата обаче за хр , кат си сложих виста видях че същия софтуер има за виста и си го сложих него а той не бачка .
Активен

Gendarmery

  • Гост
Помощ - Windows
« Отговор #64 -: Юни 02, 2008, 05:27:14 pm »
Винаги има три проблема общи взето:

1. В софтуера
2. В хардуера
3. В потребителя

Ако твърдиш, че не е Софтуерен и разбираш какво правиш - значи е проблем номер 2 - т.е. върни го или там ако има гаранция ... предполагам знаеш как се работи с гаранционни карти ?
Активен

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Помощ - Windows
« Отговор #65 -: Юни 02, 2008, 08:12:23 pm »
Цитат на: Gendarmery
Винаги има три проблема общи взето:

1. В софтуера
2. В хардуера
3. В потребителя

Ако твърдиш, че не е Софтуерен и разбираш какво правиш - значи е проблем номер 2 - т.е. върни го или там ако има гаранция ... предполагам знаеш как се работи с гаранционни карти ?

така е правси . смятам че нещо липсва но сега немога да навлезна в проблема имам малко работа .
Активен

mony73

  • SuperUploader
  • Карма: +3/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 05, 2007, 11:06:24 pm
  • Публикации: 7
  • Торент Клиент: uTorrent 2.2
Re: Помощ - Windows
« Отговор #66 -: Юли 29, 2008, 12:32:00 am »
Хора това което написа Екстази е вярно донякъде обаче.Ако лаптопа с Виста готова и инсталирана както ги правят повечето в момента някъде на хардя има един рекавъри дял в който е сложена Вистата поне така са повечето лаптопи с Виста които съм виждал ,а кое без ОС просто влизаш в биоса и си настройваш да ти зарежда (буутва) от СД и мъките не свършват до там ако харда е IDE добре но от доста време близо полвин година много лаптопи са със SATA хардове тигава пак до биоса и търсиш опцоя за режима на SATA-та правиш го на ИДЕ и си инсталваш ХР.
След инсталацията почваш да търсиш драйвери за видео звук и т.н за видеото има една програмка която модифицира драйверите (за сега е тествана май само за ATI)така че да станат за лаптопа.
П.П Програмката ще я кача на тракера днвска ако ми остане време. 
Активен
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

pavelstoykov

  • SuperUser
  • Карма: +5/-15
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 28, 2008, 11:29:28 am
  • Публикации: 52
Re: Помощ - Windows
« Отговор #67 -: Юли 29, 2008, 12:08:01 pm »
Хора това което написа Екстази е вярно донякъде обаче.Ако лаптопа с Виста готова и инсталирана както ги правят повечето в момента някъде на хардя има един рекавъри дял в който е сложена Вистата поне така са повечето лаптопи с Виста които съм виждал ,а кое без ОС просто влизаш в биоса и си настройваш да ти зарежда (буутва) от СД и мъките не свършват до там ако харда е IDE добре но от доста време близо полвин година много лаптопи са със SATA хардове тигава пак до биоса и търсиш опцоя за режима на SATA-та правиш го на ИДЕ и си инсталваш ХР.
След инсталацията почваш да търсиш драйвери за видео звук и т.н за видеото има една програмка която модифицира драйверите (за сега е тествана май само за ATI)така че да станат за лаптопа.
П.П Програмката ще я кача на тракера днвска ако ми остане време. 

Така е,но и ти донякъде си прав...Ще направиш САТА-та да ти е ИДЕ ,ако ИМАШ такава опция в биоса,но доста лаптопи нямат тази опция....Който иска да си качи Windows XP на лаптопа без проблем и без да се рови насам-натам по разни форуми,защото това не ми тръгва или онова...има два релийза на Windows XP със SP3,които(единия е 900 и нещо си мегабайта ,а другия е 1,5гигабайта)са с всички драйвери излезли до средата на годината и разпознават си спокойно всичко ,което имаш на лаптопа(тестван е от мен на Fujitsu-Siemens Amilo x2528)....лошото е че е 32 битов Windows...
Активен

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Re: Помощ - Windows
« Отговор #68 -: Август 06, 2008, 11:18:26 am »
здр , видях че тук сеговори за Windows, затова искам да питам да ли някой да разполага с информция за silverlight.
« Последна редакция: Август 06, 2008, 01:18:46 pm от zombi »
Активен

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Re: Помощ - Windows
« Отговор #69 -: Ноември 24, 2008, 01:48:59 pm »
здр аз съм със виста. сложих си и убунту, искам да споделям фаилове между двете ос.някои може ли да ми обясни как да го направя ?
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Помощ - Windows
« Отговор #70 -: Ноември 24, 2008, 03:37:47 pm »
здр аз съм със виста. сложих си и убунту, искам да споделям фаилове между двете ос.някои може ли да ми обясни как да го направя ?


Ами виж в този раздел  - Computer Help
http://p2pbg.com/smf/index.php/board,40.0.html
Може да откриеш нещо!
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

zombi

  • SuperUser
  • Карма: +3/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 08, 2008, 05:24:02 pm
  • Публикации: 41
Re: Помощ - Windows
« Отговор #71 -: Декември 31, 2008, 07:56:17 pm »
здр, имам проблем с вистата.неще да се изгася.тръгва да се изгася и се изгася но после пак се включва само.неща да го пре инсталирам.хелп
Активен

malipali

  • User
  • Карма: +4/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 02, 2008, 09:55:15 pm
  • Публикации: 27
  • OS:
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Firefox 3.0.4 Firefox 3.0.4
    • WWW
Re:Помощ - Windows
« Отговор #72 -: Август 25, 2009, 11:17:35 pm »
zombi по принцип Убунту си маунтва дялът на който ти е Видоуса но да приемем, че не го е направил при 9.04 маи нещо неставаше, както и да е за да си го маунтнеш сам трябва да знаеш кой деваис е след като разбереш пиши ще ти кажа как да стана номера (в случей че незнаеш разбира се :) ).
Активен
./configure бира --with-картофки

sheytanov585_stz

  • User
  • Карма: +1/-16
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 02, 2009, 03:19:17 pm
  • Публикации: 41
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:Помощ - Windows
« Отговор #73 -: Декември 24, 2009, 10:46:18 am »
А какво е мнението Ви за Windows 7?Ама ако може....  по-простичко,че не съм много напред с мателиала   .При мен проблемите наистина идват по средата м/у компютъра и облегалката  :-[
Активен

flexobg

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-6
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 01, 2009, 05:58:59 pm
  • Публикации: 37
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
    • WWW
Re:Помощ - Windows
« Отговор #74 -: Декември 31, 2009, 05:55:08 pm »
А какво е мнението Ви за Windows 7?Ама ако може....  по-простичко,че не съм много напред с мателиала   .При мен проблемите наистина идват по средата м/у компютъра и облегалката  :-[
Не съм очарован от седмицата ....... доста неща не ми тръгват .... не ме кефи ! XP си ми върши идеалска работа!
Активен