www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Моля за помощ!  (Прочетена 287017 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Моля за помощ!
« Отговор #30 -: Октомври 14, 2007, 06:47:28 pm »
Цитат на: the_end
аре сега да ви видя на мен ще помогнете ли .. преди време си набутах компа в сервиз че ми изгърмя дъното и го смениха но им казах и да ми преинсталнат windows'a и това направиха и от тогава имам проблем с audio'то ... звука си ми върви но микрофона хич го няма .. купих си още 4 микрофона и когато трябва да говоря с някой ми се налага на викам и то до такава степен че саседите от другата пресечка ме чуват при затворени врата и прозорец с PVC дограма ... някой има ли някаква идея от какво може да е това .. аа и драивърите преинсталирах също така .. имам и още един проблем той пак се появи по сущото време само че е с защитната стена .. като си натисна Старт-Контролен панел-Защитна стена и ми се появява това

и неиска да ме пусне в настройките и да я спра за малко че имам и трети проблем с уторента както беше при киткат


По отношение на проблема с микрофона, надявам се да си погледнал във VolumeControl дали не е много намален. Прегледай и PlayBack и Recording сетингите. Друга причина не виждам. На мен лично много пъти ми се е случвало при инсталацията микрофона да е Mute и съответно въобще да не се чува.

По отношение на защитната стена - оня ден един компютър в офиса ми даваше такъв проблем. Много от автоматичните процеси просто не вървяха. Предполагам, че или се е смазало нещо в регистрите или един господ знае какво. Аз го оправих като пуснах една преинсталация на Windows върху съществуващата с Repair и за момента всичко движи ОК.
Надявам се да съм бил полезен.
P.S. Между другото, според мен като процеса на Windows Firewall не работи, това означава и че самата защитна стена е спряна.
P.P.S По отношение на Дисковете аз обикновено действам на Princo - 50 бр. за 12-13 лв. и досега не се сещам да имам брак, заради лош диск. Друг е въпросът, кога ще почна да имам проблеми с четенето на записаната на тях информация, но се надявам да не е в близките 10 г.
Активен

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
Моля за помощ!
« Отговор #31 -: Октомври 14, 2007, 07:01:45 pm »
Цитат на: the_end
аре сега да ви видя на мен ще помогнете ли .. преди време си набутах компа в сервиз че ми изгърмя дъното и го смениха но им казах и да ми преинсталнат windows'a и това направиха и от тогава имам проблем с audio'то ... звука си ми върви но микрофона хич го няма .. купих си още 4 микрофона и когато трябва да говоря с някой ми се налага на викам и то до такава степен че саседите от другата пресечка ме чуват при затворени врата и прозорец с PVC дограма ... някой има ли някаква идея от какво може да е това .. аа и драивърите преинсталирах също така .. имам и още един проблем той пак се появи по сущото време само че е с защитната стена .. като си натисна Старт-Контролен панел-Защитна стена и ми се появява това

и неиска да ме пусне в настройките и да я спра за малко че имам и трети проблем с уторента както беше при киткат


С какъв уйндоус си?Като гледам шота ми прилича на виста ама не съм сигурен.
Ако си със виста съвсем нормално е да имаш проблем със микрофона,моята виста дори не го разпознава като устройство но микрофона си работи само дето не мога да му бутам Volume контрола и другите му настройки.
Пробвай да смениш дупката на жака дето го вкарваш микрофона.
А относно Firewall-а дето ти излиза като са ти го инсталирали уйндоуса в сервиз там са ти пуснали всевъзможните защити на уйна и може би е от там.
Решението:Преинсталиране на Уйндоуса домашно!!!
Аз като си купих PC-то ми го дадоха с инсталиран уйндоус на който беше сложено всичко необходимо и доста излишно дори имах инсталирани 3 антивирусни,които го блокираха за 24 часа.
Активен

the_end

  • Гост
Моля за помощ!
« Отговор #32 -: Октомври 14, 2007, 07:15:00 pm »
аа относно настроиките на звука който спомена az_ еми братче всичко ми е до дупка да му се невиди а пак небачка ...
cempak win'a неми е виста нормален xp professional ми е ... ама си бутнах виста кодекс че ме кефят иконките ...

да си прейнстална win'а сам едва ли ще успея без да истрия абсолютно всичко по харда ... несъм се научил все още .. пък и непознавам някой който да може да го прейнсталне и да ми се запазят фаиловете от D-то и Е-то пък майната му на С-то имам всички програми на дискове .. трябва да намеря някой да ми покаже как става трика и нататак сам ще се оправям ама ще трябва и малко време да намеря че яко го закъсах с тва време все нестига
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Моля за помощ!
« Отговор #33 -: Октомври 14, 2007, 08:10:57 pm »
Цитат на: the_end
да си прейнстална win'а сам едва ли ще успея без да истрия абсолютно всичко по харда ... несъм се научил все още .. пък и непознавам някой който да може да го прейнсталне и да ми се запазят фаиловете от D-то и Е-то пък майната му на С-то имам всички програми на дискове .. трябва да намеря някой да ми покаже как става трика и нататак сам ще се оправям ама ще трябва и малко време да намеря че яко го закъсах с тва време все нестига


Супер елементарно е. Просто слагаш бутабъл диска, рестартваш компютъра и четеш какво те пита. Първият път избираш инстал, след това имаш Press R for Repair. И нататък той всичко сам си прави. Имаш само един код да въведеш и регионалните настройки да си направиш. И евентуално мрежови настройки, ако не са ти по подразбиране. Отнема около 20-40 мин. в зависимост от PC-то ти. Дори и наново да инсталираш, пак няма голяма опастност да си затриеш другите дискове, освен ако не триеш партишъни, което не ти препоръчвам.
Активен

hppavilion

  • V.I.P.
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 25, 2007, 10:10:52 pm
  • Публикации: 2
Моля за помощ!
« Отговор #34 -: Октомври 14, 2007, 08:17:22 pm »
Здравей. Разбирам те, но преди всичко погледна ли Мy computer, десен клик Manage,Device Manager.
Там проверявал ли си как стоят нещата?
Активен

the_end

  • Гост
Моля за помощ!
« Отговор #35 -: Октомври 14, 2007, 09:15:24 pm »
Цитат на: hppavilion
Здравей. Разбирам те, но преди всичко погледна ли Мy computer, десен клик Manage,Device Manager.
Там проверявал ли си как стоят нещата?


ам какво по точно трябва да гледам там ?
« Последна редакция: Октомври 27, 2007, 01:28:17 am от toxic-zone »
Активен

sexsa

  • V.I.P.
  • Карма: +3/-3
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 05, 2007, 09:51:14 pm
  • Публикации: 20
Моля за помощ!
« Отговор #36 -: Октомври 26, 2007, 10:28:09 pm »
Кзк да сложа бг субтитри на двд без да прецакам оригиналното меню
Активен

creation

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 28, 2007, 07:31:19 am
  • Публикации: 1
Моля за помощ!
« Отговор #37 -: Октомври 30, 2007, 03:18:39 pm »
Здравейте, бих искал да ви помоля за паролата на един торент файл.. става въпрос за "Mega pack of Sex ebooks.zip"
Предполагам не само моето време е ценно и затова недоумявам закакво му е било да качва торенти, които са защитени с парола. Ето какво намирам в този *.zip -_- :

*/<> Here is the password.

Step
1. go to http://www.thecameracity.com/gallery_inside.php?gallery_id=278
2. Click "Vote", the page will reload
3. In new page, look on the bottom-right logo.
     The password is the word after "Certified by" xxxxxxxx

Thx ^^
Активен

Diananet

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 16, 2007, 12:54:55 am
  • Публикации: 30
Моля за помощ!
« Отговор #38 -: Октомври 30, 2007, 05:22:06 pm »
ако не съм объркал нещо, че сайта е на арабски - паролата е TRUEHITS
Активен

ku4eto

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 02, 2007, 12:34:50 pm
  • Публикации: 2
Моля за помощ!
« Отговор #39 -: Декември 02, 2007, 01:07:43 pm »
Хора имам проблем със свалянето на 1 торент от този тракер.Торента се казва : EPlan Electric P8 v. 1.7
BitComet-a ми дава следната грешка : Tracker connection error:4unexpected http status code:500.
Кажете от какво може да е.
Активен

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Моля за помощ!
« Отговор #40 -: Декември 02, 2007, 01:44:59 pm »
Цитат на: ku4eto
Хора имам проблем със свалянето на 1 торент от този тракер.Торента се казва : EPlan Electric P8 v. 1.7
BitComet-a ми дава следната грешка : Tracker connection error:4unexpected http status code:500.
Кажете от какво може да е.

Гледам, че в момента го тегли потребител и аз го пробвах, и при мен тръгна без проблем. Аз съм с Юторент, но не вярвам това да е причината, някаде при теб е проблема! Пробвай и други торенти, после пробвай пак този, виж настройките на торент клиента си и машината с интернет.
Успех!
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

ku4eto

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 02, 2007, 12:34:50 pm
  • Публикации: 2
Моля за помощ!
« Отговор #41 -: Декември 02, 2007, 08:05:31 pm »
Други торенти мога да свалям,само този торент нещо не мога.
EDIT:Аааа започна да тегли.Благодаря за помоща :)
« Последна редакция: Декември 03, 2007, 01:28:52 pm от ku4eto »
Активен

Simon44441

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 01, 2007, 10:51:03 am
  • Публикации: 5
Моля за помощ!
« Отговор #42 -: Декември 03, 2007, 06:27:56 pm »
Колеги имам 1 голяма молба : ако може някои да ми каже някакав тракер за вси4ко    които неиска покана??? Ще сам му много благодарен:):thumbsup:
Активен

Diananet

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 16, 2007, 12:54:55 am
  • Публикации: 30
Моля за помощ!
« Отговор #43 -: Декември 04, 2007, 12:46:19 am »
http://p2pbg.com/
има и още един много готин тракер http://127.0.0.1/ ама за него май имаше изискване да си член на клуба на губещите, т.е. от Левски - като мен!!! мога да ти изпратя една невалидна вече покана от името на Сираков :thumbsdown:
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Моля за помощ!
« Отговор #44 -: Декември 04, 2007, 07:30:50 pm »
Цитат на: Simon44441
Колеги имам 1 голяма молба : ако може някои да ми каже някакав тракер за вси4ко    които неиска покана??? Ще сам му много благодарен:):thumbsup:

за какво ти е такъв тракер
Активен