www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com  (Прочетена 332806 пъти)

0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

f.u.l.l.m.o.o.n

  • www.p2pbg.com
  • V.I.P.
  • Карма: +1050/-82
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Март 15, 2009, 01:43:23 pm
  • Публикации: 594
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #45 -: Октомври 17, 2009, 12:20:34 am »

Здравейте Vesy,

Обмисля се вариант да има бутон покажи и скрий " Препоръчани ", но всичко по реда си.
Бутона " Свали " е направен за удобство на потребителите, за да може по - бързо и лесно да изтеглят торента. Вярно е, че го има три пъти като опция, но колкото повече, толкова повече - казал Мечо Пух. Колкото до размяната на покани за чужди тракери с ограничен достъп, ще е в разрез с правилата на сайта. Благодаря Ви за предложенията, очакваме още такива и ще правим всичко възможно за да е най - удобно на потребителите.

Поздрави.
Активен

f.u.l.l.m.o.o.n

  • www.p2pbg.com
  • V.I.P.
  • Карма: +1050/-82
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Март 15, 2009, 01:43:23 pm
  • Публикации: 594
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #46 -: Октомври 17, 2009, 12:30:17 am »

Привет OgranicheN,

Благодавим Ви за милите думи и съдействието.
Активен

f.u.l.l.m.o.o.n

  • www.p2pbg.com
  • V.I.P.
  • Карма: +1050/-82
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Март 15, 2009, 01:43:23 pm
  • Публикации: 594
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #47 -: Октомври 17, 2009, 12:55:36 am »
 :D :D :D

Само за сведение на justbeast, постът му не е изтрит от мен.  ;D ;D ;D
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 01:07:24 am от anna mari miller »
Активен

ta6ev

  • SuperUploader
  • Карма: +6/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 31, 2008, 03:57:04 pm
  • Публикации: 61
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #48 -: Октомври 26, 2009, 09:19:35 pm »


Бутона " Свали " е направен за удобство на потребителите .........

Поздрави.[/b][/color][/font]




 Здравейте, искам да попитам може ли при натискане на бутона "свали" да не се отваря торента след което да се натиска "download", а направо да се  сваля?
Поздрави за новите  облици на тракера! ;)




Активен
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

BYV

  • User
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 17, 2008, 06:06:21 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #49 -: Октомври 28, 2009, 11:05:15 am »
Здравейте, на всички и поздрави за добре направения тракер - всичко е изпипано добре и когато е така, трудно се намират недостатъци!Имам обаче нещо като предложение което е добре да се вземе под внимание от админите на тракера.
Та за какво иде реч - много често и на всеки се случва да изтегли торент, които да не му допада, като цяло което обаче в много от случайте не значи че е торента не става!Моето предложение е следното:
Да се постави някакво предупреждение на потребителите които поставят коментар без основание от рода "торента е боклук" по принцип би следвало това, което се качва да се проверява и най- вече да не се подценява труда и на този които го е качил!
    Благодаря Ви!
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.27 Chrome 3.0.195.27
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #50 -: Октомври 28, 2009, 01:34:54 pm »
Здравейте, на всички и поздрави за добре направения тракер - всичко е изпипано добре и когато е така, трудно се намират недостатъци!Имам обаче нещо като предложение което е добре да се вземе под внимание от админите на тракера.
Та за какво иде реч - много често и на всеки се случва да изтегли торент, които да не му допада, като цяло което обаче в много от случайте не значи че е торента не става!Моето предложение е следното:
Да се постави някакво предупреждение на потребителите които поставят коментар без основание от рода "торента е боклук" по принцип би следвало това, което се качва да се проверява и най- вече да не се подценява труда и на този които го е качил!
    Благодаря Ви!
Ок но това предупреждение каде да бъде пред полето за коментар ли. И все пак всеки има право не мнение, а другите имат правото да го уважат или да не са съгласни с него. Ако забраним на хората да казват кое е хубаво и кое не няма да сме обективни.
Активен

BYV

  • User
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 17, 2008, 06:06:21 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2009, 08:37:46 am »
Здравей!
Ами принципно е добре да се постави на място където да е видно за потребителите,(по ваше усмотрение) но само да поясня, тук не става въпрос за някаква забрана на коментари очевидно е, че не може да се спре изказването на мнение от потребителите - просто при поставянето на коментар да се спазват правилата!
 :)
Активен

Wolf_Larsen

  • SuperUser
  • Карма: +1/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 19, 2009, 09:12:33 pm
  • Публикации: 15
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #52 -: Декември 05, 2009, 10:27:07 pm »
Прочетох коментарите по-нагоре и за съжаление мисля,че Р2Р превъзхожда/и то с много/останалите само с внимателното отношение на екипа и на по-знаещите потребители/което не е малко/.
И все пак в другите неща изостава.Тегля торенти по 2-3 дни което е смешно,а когато ги изтегля сийда е плачевен.Не мисля че проблема е в мен,защото съм регистриран и в друг тракер,където свалям филм 1ГБ за 5 мин.Ъплоуда ми за последните 2 месеца е500ГБ.Искам и тук нещо такова.Не мога да печеля игри и др. такива.Познанията ми не го позволяват,засега!Но сигурно има начин,да се подобрят нещата.Днес се опитвам да изтегля филм,качен днес със 0 сийдъри/трябва да има поне 1,нали/а 3 други торента,нямат и намерение да се теглят.
Колкото до конкретно предложение,мисля че може да се въведе HAPPY HOURS,през който да не се отчита сваленото.Иначе не виждам начин за сериозно вдигане на рейтинг.Надявам се да не съм засегнал никой!
  Приятна съботна вечер,желая на всички!
П.П Защо не виждам до името си ,скромната звездичка която си купих?
« Последна редакция: Декември 05, 2009, 10:43:51 pm от Wolf_Larsen »
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #53 -: Декември 06, 2009, 01:08:58 am »
колега не мисля,че си засегнал някои от екипа.но бих искал да ти кажа, че това в момента е един от най-раздвижения тракер в българия.и ако поостанеш малко повече време ще видиш,че тракера е много по добър от други тракери.всички разбрахме за кой тракер имаш предвит,но този не отстъпва по нищо на които и да е тракер в бг.ако искаш да се научиш да качваш и ако имаш желание и неща които си заслужават гледането ,прочети това и много бързо ще се научиш да сваляш и следователно ще си подобриш коефициента.
« Последна редакция: Декември 06, 2009, 01:12:32 am от sppaiki »
Активен

Turel

  • SuperUser
  • Карма: +6/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 17, 2008, 12:31:11 pm
  • Публикации: 58
  • Торент Клиент: uTorrent
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #54 -: Декември 06, 2009, 05:09:18 am »
Вярно е , че никой от екипа не ми е длъжен да ми дава постоянно отговор за това- онова, но при положение, че торентът ми е изтрит вие давате едни и същи клиширани изречения...А когато задам въпроса защо е така...(може и да греша с тези си обвинения)? 6+ за сайта!
Активен
If you're alone, I'll be ur shadow. If u want to cry, I'll be ur shoulder. If u want a hug, I'll be your pillow. If you’re happy, I'll be ur smile. But anytime you need a friend, I'll just be just ME!

natrapnic

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-10
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 27, 2008, 12:48:16 pm
  • Публикации: 21
  • Торент Клиент: uTorrent
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #55 -: Декември 22, 2009, 11:23:15 pm »
Ето еднонео което не харесвм.
 Чесните конкурси http://konkurs.pampers.bg/gallery_details.php?id=4885
да ви е живо и здраво детето.  ама искате да спечелите по нечестен начин
Активен

ca6o0o

  • SuperUploader
  • Карма: +6/-13
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 19, 2007, 08:02:59 pm
  • Публикации: 44
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: ca6o0o
  • Дърпането без сеедване е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #56 -: Декември 26, 2009, 09:36:01 am »
О не, това изобщо не ми харесва! Имало си всичко.. Да вярно има много неща, но чесно казано доста хора могат да направят същия сайт, като този! Не е хубавото игрите и другите екстри, а това че екипа е толкова добронамерен и отзивчив, а потребителите са така толерантни да качват торенти ;) Така макар и да няма много юзери, който теглят в крайна сметка важен е ъплоада, те даунерите сами ще си дойдат после (това го казвам на сляпо и незнам дали е така, но статистиката, която си направих сам е че имам много ъплод на торенти, а малко доунлоад на торенти)
Поздравии весела Коледа!
Активен

BG БЪЛГАРИЯ Над Всичко BG

luka1

  • SuperUser
  • Карма: +0/-5
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 01, 2007, 02:23:32 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #57 -: Януари 01, 2010, 04:11:00 am »
Здравейте на целия екип и Честита Нова Година.Вие не сте ми първия тракер с които споделям торенти.Вярно е,че саитави е богат,но има още много да се желае за да достигнете големите тракери.Първо,няма поща с която да кореспондират хората в саита.Второ,нямате контрол върху торентите които се качват на саита.За последния месец са  качени три торента на ОС на Windows ХР.Две от тях са  ХР NASA 2010???,а другата е пак ОС на ХР от 2010.Windows 2010 няма такова животно защото Microsoft спря издаването и подръжка на ХР през 2006г.Тези хора които качват тези торенти го правят за да си покачат реитинга, качват стари ОС и ги предсгавят за ОС от бъдещето,най-много да ги поразкрасят малко с някоя снимка.В другите тракери под всеки торент може да си кажеш мнението и така пишман ъплоудерите отпадат.Желая вивсичко добро и успех в бъдещето.

Честита Нова Година!
За да не спамя с нов пост ще ти отговоря тук!
Наистина не сме най-големия тракер в България, но се надяваме това да стане един ден, може би още през тази година.
Не мога да си обясня защо смяташ, че нямаме "Поща". Имаме и има много бутони от които можеш да изпратиш Лично Съобщение до всеки потребител.










За дублирането на торентите ХР NASA 2010 вината е моя и ще бъде изтрит единия, но в тях не се споменава Microsoft. Това е ОС базирана на WindowsXP, но някой е добавил или премахнал приложения от оригинала и го е преименувал на ХР NASA 2010. Това е свободно споделяне и не може да се изискват лицензи или да се качва само оригинален софтуер.
И незабравяйте да се забавлявате с www.p2pbg.com и през Новата 2010 година.
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 10:50:55 am от ogi_nenchev »
Активен

tbk515

  • SuperUser
  • Карма: +218/-786
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 05, 2009, 12:12:11 pm
  • Публикации: 97
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Добре приет и нежелан съм аз !!!
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #58 -: Януари 01, 2010, 12:16:06 pm »
Здравейте и от мен ! Моето мнение е, че сте най-свободния тракер! Не е като някои други, при които ти трябва ранг, скорост и т.н., за да можеш да качваш торенти. Според мен:

1. трябва да има опция, която като си избираш аватар да се оразмерява задължително, т.е. да има определен размер за качването, защото за мен на никой (сигурно) не му харесва да гледа част от аватара, дали собствения или нечий друг ! А не да превърташ, за да видиш и другата част! Според мен това  ще е много полезно, но не зависи от мен.

2. Да има 1 бутон, чрез който да се избира дали да пишеш на кирилица или латиница, защото на всеки може да се скапат личните клавиатурни настройки. Препоръчвам да бъде сложен точно преди и след полето за писане и по възможност да е по-голям, за да не може да се пропусне да го видят "любителите на латиницата".

Извинявам се, ако съм обидил някой, или съм нарушил някое правило, или пък съм бил прекалено дързък.

П.С. Ако не сте ме разбрали, аз съм малко от снощи !
Активен


pagane812

  • SuperUser
  • Карма: +1/-37
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 10, 2010, 10:54:12 pm
  • Публикации: 14
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #59 -: Януари 14, 2010, 08:31:42 pm »
супер сте момчета и момичета казано просто по Пловдивски диалект ЕВАЛЛА
Активен