www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ от модератор (администратор)  (Прочетена 762651 пъти)

0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

RedDeville

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #195 -: Февруари 20, 2009, 10:33:35 am »
Те тук некъв мушморок прави реклама на себе си и некви смукалки  ;D
Активен

vasilkg

  • V.I.P.
  • Карма: +667/-43
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 16, 2007, 04:00:18 pm
  • Публикации: 606
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #196 -: Февруари 20, 2009, 12:49:51 pm »
Те тук некъв мушморок прави реклама на себе си и некви смукалки  ;D

Мушморока е предупреден!
Активен

RedDeville

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #197 -: Февруари 20, 2009, 01:43:49 pm »
Те тук некъв мушморок прави реклама на себе си и некви смукалки  ;D

Мушморока е предупреден!

 :)
Активен

wanio11

  • SuperUploader
  • Карма: +92/-97
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 22, 2009, 01:54:17 am
  • Публикации: 166
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: wanio11
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #198 -: Февруари 20, 2009, 06:50:04 pm »
Този тук! торент се дублира с качен по-рано!
Активен
Таралежа е птица упорита,не го ли ритнеш, не излита!

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #199 -: Февруари 20, 2009, 07:07:53 pm »
Този тук! торент се дублира с качен по-рано!


Дублира се с два, качени по-рано:

ТУК
и
ТУК
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #200 -: Февруари 20, 2009, 09:10:13 pm »
Цитат
RedDeville

То хубаво, ама и двете ТУК са с 0 сийдъри :D

Цитат
kitkat

Точно за това е измислен ресийда. Например имаш даден филм, проверяваш дали го има качен, ако го има, просто се включваш в сийда. Аз имах няколко филмчета, които се оказа, че са качени тук, но нямат сийдъри, еми просто им поднових сийда, а не ги качих отново. Доста често се случва, да увиснеш на 99,9%, в такъв случай изчаквам седмица, ако не се появи сийдър, чак тогава го качвам отново.;)
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #201 -: Февруари 20, 2009, 11:03:27 pm »
Цитат
kitkat

Точно за това е измислен ресийда. Например имаш даден филм, проверяваш дали го има качен, ако го има, просто се включваш в сийда. Аз имах няколко филмчета, които се оказа, че са качени тук, но нямат сийдъри, еми просто им поднових сийда, а не ги качих отново. Доста често се случва, да увиснеш на 99,9%, в такъв случай изчаквам седмица, ако не се появи сийдър, чак тогава го качвам отново.;)
[/quote]

Еми то хубаво, ама аз лично успешно съм си играл да съживя умрели торенти на хубави филми. Ефекта е, че си оставам единствен и самотен сийдер на въпросните торенти, даже без дори един да си е направил труда да го дръпне, съответно и нулев коефициент. След време ги спирам от липсата на желание да ги сийдвам по горепосочените причини. Но след време забелязвам, че някои от въпросните торенти се качва и почва да се тегли от много хора, съответно има интерес. Стигам до извода, че болшинството от потребителите гледат и си избират торенти които са качени последните един два месеца. Защо ???
Пак опираме до това, че докато не се направи тека, че да се виждат обложките на филмите  никога няма да има интерес към старите торенти и съответно няма да се оправи проблема със сийда.  Направете си експеримент и качете десетина филма от които последния месец не е теглено и ги качете като нови торенти, и вижте на първия час колко хора ще си го дръпнат. Разберете, заради това, че трябва поотделно да се щрака на всеки един торен за да видиш какъв е, вместо да отвориш определена категория с по десетина обложки на страница няма да събудите интерес и желание на потребителя да тегли съответно и да сийдва.
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #202 -: Февруари 21, 2009, 11:43:28 am »
odnas до голяма степен си прав, на мен също ми е направило впечатление, че дублиращ се, но нов торент се тегли от 20-ина човека, които ако са търсили точно това са могли отдавна да си го изтеглят, но при мен пък става така, че напоследък се теглят торенти, дето съм качила миналата година, като видя в клиента някой такъв се учудвам направо, също така съживих един филм, който някой беше качил, но не беше сийдвал, нямаше нито един път изтегляне на него, след това този филм беше качен още няколко пъти, но въпреки това се намериха хора, които да дърпат и съживеният от мен торент.
Незнам и аз, темата има много страни. Каква е гаранцията, че като се дублира един торент, ще има сийд повече време или отново след месец, ще бъде спрян и ще умре??!!??  Предположенията са много, въпросите също. Но наистина новокачените торенти се теглят, може би потребителите ги мързи да търсят в търсачката определени неща и теглят само това дето им е на първа страница!
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

gillmour

  • Гост
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #203 -: Февруари 21, 2009, 11:52:38 am »

Пак опираме до това, че докато не се направи тека, че да се виждат обложките на филмите  никога няма да има интерес към старите торенти и съответно няма да се оправи проблема със сийда.  Направете си експеримент и качете десетина филма от които последния месец не е теглено и ги качете като нови торенти, и вижте на първия час колко хора ще си го дръпнат. Разберете, заради това, че трябва поотделно да се щрака на всеки един торен за да видиш какъв е, вместо да отвориш определена категория с по десетина обложки на страница няма да събудите интерес и желание на потребителя да тегли съответно и да сийдва.

От достатъчно време си в тракера и познаваш екипа и хората тук! Нали? Според теб кой да го направи това? Редактиране, триене, банване и всякакви такива гъзарий всеки може да разцъква. Идеята на цялата тази работа е супер, но кой по-дя..ите може да го направи ... тук няма да се меся!  :-\
Активен

Nikfen

  • www.p2pbg.com
  • V.I.P.
  • Карма: +468/-12
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 12, 2008, 11:41:56 pm
  • Публикации: 355
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #204 -: Февруари 21, 2009, 12:52:00 pm »
Здравейте,искам да запитам за една аномалия (така ми се струва) забелязвам го вече 3-4 пъти,последния торент (филм) качен и рипнат от мен,когато го пусна да се сийдва съм сам сийдър след около 20 мин. в сайта излиза още някой,че го сийдва а на практика не е изтеглен от мен ?Това някакъв "бъг" ли е или някой опитва да "чийтва" по някакъв начин?Слабо вероятно ми се струва някой да е рипнал същото ДВД със същата програма и със същите настройки на рипа!
Ако някой се опитва да мами системата (чийтва) има ли начин да го засечете ?
Благодаря предварително.


Аз съм забелязъл, че това се случва когато си рестартираш модема без да си рестартирал торент клиента си. Когато си без реално IP и рестартираш модема IP-то ти се сменя и системата те засича като втори сийдър, но след като торент клиента ти обнови дадения торент нещата си идват на място.

Лек ден.
Активен

wanio11

  • SuperUploader
  • Карма: +92/-97
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 22, 2009, 01:54:17 am
  • Публикации: 166
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: wanio11
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #205 -: Февруари 21, 2009, 03:18:30 pm »
Здравейте,искам да запитам за една аномалия (така ми се струва) забелязвам го вече 3-4 пъти,последния торент (филм) качен и рипнат от мен,когато го пусна да се сийдва съм сам сийдър след около 20 мин. в сайта излиза още някой,че го сийдва а на практика не е изтеглен от мен ?Това някакъв "бъг" ли е или някой опитва да "чийтва" по някакъв начин?Слабо вероятно ми се струва някой да е рипнал същото ДВД със същата програма и със същите настройки на рипа!
Ако някой се опитва да мами системата (чийтва) има ли начин да го засечете ?
Благодаря предварително.


Аз съм забелязъл, че това се случва когато си рестартираш модема без да си рестартирал торент клиента си. Когато си без реално IP и рестартираш модема IP-то ти се сменя и системата те засича като втори сийдър, но след като торент клиента ти обнови дадения торент нещата си идват на място.

Лек ден.


Благодаря, но не това аз съм с кабелен нет без модем и IP  ми е реално поне според оператора ми.
Активен
Таралежа е птица упорита,не го ли ритнеш, не излита!

diablo5564

  • SuperUploader
  • Карма: +1/-6
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 12, 2008, 05:39:45 pm
  • Публикации: 27
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #206 -: Февруари 21, 2009, 10:01:06 pm »
в моя панел където ми показва къкви торенти съм къчил ,таблицата не показва всички и как да се сетя какво е каченоот мен,преди се слаидваше маи тази таблица
Активен

Tonevi

  • SuperUploader
  • Карма: +147/-191
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 16, 2007, 11:32:45 pm
  • Публикации: 4318
  • Торент Клиент:  2.2.1
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #207 -: Февруари 21, 2009, 10:05:37 pm »
Даваш Промяна на профил после на Торенти на страница: пишеш примерно 200 или там колкото торенти мислиш ,че имаш просто числото трябва да е по-голямо от броя на торентите , които си качил.
Ако не си разбрал нещо питай пак  ;)
Активен

diablo5564

  • SuperUploader
  • Карма: +1/-6
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 12, 2008, 05:39:45 pm
  • Публикации: 27
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #208 -: Февруари 21, 2009, 10:16:17 pm »
стана :D по просто и точно обяснение нямя как дасе даде мерси
Активен

Nikfen

  • www.p2pbg.com
  • V.I.P.
  • Карма: +468/-12
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 12, 2008, 11:41:56 pm
  • Публикации: 355
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #209 -: Февруари 21, 2009, 10:20:31 pm »
Даваш Промяна на профил после на Торенти на страница: пишеш примерно 200 или там колкото торенти мислиш ,че имаш просто числото трябва да е по-голямо от броя на торентите , които си качил.
Ако не си разбрал нещо питай пак  ;)

Всичко е добре, но там бройката е ограничена на 255 и тези които са над тази бройка наистина няма как да се видят там.
« Последна редакция: Февруари 22, 2009, 02:07:05 am от nikfen »
Активен