www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ от модератор (администратор)  (Прочетена 808716 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Narisimha

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 13, 2010, 06:33:35 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1635 -: Ноември 19, 2010, 01:13:52 am »
Здравейте,
включих се в ъп играта с дискографиите от 29 октомври. Качих 3 дискографии, които според мен отговаряха на всички правила. При раздаването на наградите, се оказа, че... мен просто ме няма. Защо така?!
П.П. Хрумна ми, щом е така, просто да спра да сийдвам, но така само щях да накажа няколко потребители, които всъщност нямат никаква вина.
 
 
    Здравейте,
 
А не Ви ли хрумна първо да прочетете "Условията на играта" преди да  играете, наказвате или обвинявате някой и да пишете тук !!!
Торентите Ви отговарят на всички условия без 1 (най-важното)  ;)
 
          Ще се оценяват само активните торенти на Ъплоудера!
   
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 09:59:09 am от Bradat »
Активен

sqlinjection

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 19, 2010, 11:33:54 am
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.15 Firefox 3.5.15
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1636 -: Ноември 19, 2010, 12:00:42 pm »
Добър ден .  :)

Поради каква причина Потребител с име "pepe®" е Паркиран




и на какво основание, последно качен Торент от същият Потребител "Спомени от *censored*" е като посочената комуникационна връзка е преустановена от органите на реда, което не го пожелавам и най-лошия си враг . Но нека бъдем хора, нека не си прави човек един на друг лошо относно това, че ако се постави човек на мястото на жертвата като е била прекъсната връзка няма да е същият резултат след като връзката към точното място е деактивирана .

Какъв е реда и начина на процедиране за възстановяване Правата на Потребител с име "pepe®" за да радва отново Потребителите и да не си прави нови Акаунти, което се явява МултиАкаунтинг за ползване и от което няма абсолютно никакъв смисъл, затова черно на бяло нека да се вижда всичко по определената присъда към Потребителя и евентуално разбирателство за напред . Мисля, че въпросният Потребител не е обидил никой по никакъв начин с нищо или да е заплашвал, нека ако има и подобни действия бъдат показани публично, защото мисля, че p2pbg.com е един прекрасен свободен за обмен на данни Сайт, нито някой е печелил пари от тази дейност, че е качва нещо тук, по желание на Потребителя се обменя информацията .

Надявам се, че нещата за напред ще се оправят, защото е имало доста Потребители - любители към въпросният Потребител "pepe®" .

Желая Ви лек ден, дано човещината се прояви у хората за да има разбирателство по между си.
 
 
   pepe® Вие сте Parked за грубо и безпрецедентно погазване на Правилата на сайта  !!!

       Забранява се всякакъв вид спам или опити за рекламa на сайтове и продукти .

   Наказанието за подобно деяние е бан на IP адреса ви без предупреждение.



 
По същата причина не сте и част от Екипа вече. Всички знаем че, ст
" Специален " но се оказахте "Прекалено Специален" дори за най-широко скроените разбирания. Досега никой не беше си позволявал да кръщава торент на друг сайт и да го пълни с реклами, пък било и за сайт който не работи. Многократно съм Ви обяснявал... Сайта си има правила и те са за всички. Профилът Ви не беше изтрит незабавно (пак по Правилата) от Уважение и за заслуги към сайта. Но това не ви дава право да не зачитате Правилата и да си правите каквото Ви е кеф на Вас.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 01:46:12 pm от Bradat »
Активен

Narisimha

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 13, 2010, 06:33:35 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1637 -: Ноември 19, 2010, 01:39:06 pm »
Но торентите ми са съвсем активни!!! Това че сийдвам предимно вечер и през ноща (не всеки може да държи компютъра си включен 24часа) не значи че съм се отказал. Защо не попитате какво мисли потребителя nicko_gb за моите торенти. Сийдвам и ще го правя още най-малко година, защото държа да предоставя именно тази информация, рядка, но според мен твърде ценна музика.
С риск да си докарам гнева на администратора, но НЕ СТЕ ПРАВИ!
 
 
      Няма да си навлечете гнева на никой, поне за сега.
 
  Но правилата са си правила. Оценяването на играта се прави автоматичко, систематра е направена така, че се отчитат само активните торентите на Ъплоудера. И това го пише в Правилата на Играта !!!
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 02:05:54 pm от Bradat »
Активен

Narisimha

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 13, 2010, 06:33:35 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1638 -: Ноември 19, 2010, 02:21:49 pm »
Разбирам, че няма смисъл да споря. И все пак това значи, че системата отчита активните торенти в определен ден и час, а не по принцип. Поне казвайте кога е този ден и час, че някой друг като мен да не духа супата :) . Така или иначе, малко се пообидих, та на тоя сайт качване повече няма да има, само ще тегля.
 
 
    Вие какво очаквате да пишем:
" Молим Уважаемите потребители участрвали в играта да си включат компютрите на 19.11.2010 г. в 19:37:016 ч. да можем да им раздадем по една наградка ".
И дали това е честно и справедливо към хилядите, които не си изключват компютрите ???

Условията са обявени и са ясни:   " Който Играи - пИчели , Който ни Играй ни пИчели"   

Това за часа и датата си беше безсрамна проява на сарказъм от моя страна. Приключвам с празните приказки, че изтрих кирилицата на клавиатурата.  :-*
 
 
       Каквото почукало.........такова се обадило  ;)
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 12:40:54 pm от Bradat »
Активен

killian

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 19, 2010, 04:36:37 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1639 -: Ноември 21, 2010, 02:59:24 pm »
Здравейте,

от 2 дена имам проблем с качването на торент. До момента съм качил 3 торента ( единият беше изтрит поради несъвместимост със системата. Пробвах поне 20 пъти, следвайки стъпка по стъпка, но всеки път след като съм въвел цялата информация за торента и натисна бутонът качи, ми се отваря следната страница: "Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'joro'@'localhost' (using password: YES) in /home/joro/include/crk_protection.php on line 56
Access denied for user 'joro'@'localhost' (using password: YES)"
Чудя се дали проблемът е в моят телевизор или просто е някаква засечка на базата данни?
Благодаря предварително за вниманието!
Активен

Deizi_Rock

  • Бебчето
  • V.I.P.
  • Карма: +1049/-1110
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 18, 2009, 10:30:07 am
  • Публикации: 1639
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1640 -: Ноември 21, 2010, 05:41:07 pm »
Здравейте,

от 2 дена имам проблем с качването на торент. До момента съм качил 3 торента ( единият беше изтрит поради несъвместимост със системата. Пробвах поне 20 пъти, следвайки стъпка по стъпка, но всеки път след като съм въвел цялата информация за торента и натисна бутонът качи, ми се отваря следната страница: "Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'joro'@'localhost' (using password: YES) in /home/joro/include/crk_protection.php on line 56
Access denied for user 'joro'@'localhost' (using password: YES)"
Чудя се дали проблемът е в моят телевизор или просто е някаква засечка на базата данни?
Благодаря предварително за вниманието!

Отговорила съм ви на ЛС .....   :)
Активен

mladengeorgiev

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 06, 2010, 07:31:37 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1641 -: Ноември 22, 2010, 10:51:17 am »
ima virosi v tea snimki molia proverete
 
  Поне да беша казал за какво и къде става дума  :D
« Последна редакция: Ноември 22, 2010, 11:19:49 am от Bradat »
Активен

Revanchist

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 21, 2010, 12:32:55 am
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 7.0.517.44 Chrome 7.0.517.44
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1642 -: Ноември 22, 2010, 12:36:37 pm »
Здравеите имам един проблем!Защо не мога да сиидвам?качих един торент но пиърите не могат да се сваржат с мен?какъв е проблема?IP то ми е реално

Как да се свържат с вас като не сийдвате торентите си. В момента и двата ви торента са неактивни. За да почнете да ги сийдвате трябва да ги свалите от сайта и да ги поставите на същото място(директория) където се намира във вашият компютър.
« Последна редакция: Ноември 22, 2010, 08:59:58 pm от cecinikolov »
Активен

sqlinjection

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 19, 2010, 11:33:54 am
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1643 -: Ноември 24, 2010, 01:42:47 am »
Добър ден .  :)

Поради каква причина Потребител с име "pepe®" е Паркиран




и на какво основание, последно качен Торент от същият Потребител "Спомени от *censored*" е като посочената комуникационна връзка е преустановена от органите на реда, което не го пожелавам и най-лошия си враг . Но нека бъдем хора, нека не си прави човек един на друг лошо относно това, че ако се постави човек на мястото на жертвата като е била прекъсната връзка няма да е същият резултат след като връзката към точното място е деактивирана .

Какъв е реда и начина на процедиране за възстановяване Правата на Потребител с име "pepe®" за да радва отново Потребителите и да не си прави нови Акаунти, което се явява МултиАкаунтинг за ползване и от което няма абсолютно никакъв смисъл, затова черно на бяло нека да се вижда всичко по определената присъда към Потребителя и евентуално разбирателство за напред . Мисля, че въпросният Потребител не е обидил никой по никакъв начин с нищо или да е заплашвал, нека ако има и подобни действия бъдат показани публично, защото мисля, че p2pbg.com е един прекрасен свободен за обмен на данни Сайт, нито някой е печелил пари от тази дейност, че е качва нещо тук, по желание на Потребителя се обменя информацията .

Надявам се, че нещата за напред ще се оправят, защото е имало доста Потребители - любители към въпросният Потребител "pepe®" .

Желая Ви лек ден, дано човещината се прояви у хората за да има разбирателство по между си.
 
 
   pepe® Вие сте Parked за грубо и безпрецедентно погазване на Правилата на сайта  !!!

      Забранява се всякакъв вид спам или опити за рекламa на сайтове и продукти .

   Наказанието за подобно деяние е бан на IP адреса ви без предупреждение.



 
По същата причина не сте и част от Екипа вече. Всички знаем че, сте
" Специален " но се оказахте "Прекалено Специален" дори за най-широко скроените разбирания. Досега никой не беше си позволявал да кръщава торент на друг сайт и да го пълни с реклами, пък било и за сайт който не работи. Многократно съм Ви обяснявал... Сайта си има правила и те са за всички. Профилът Ви не беше изтрит незабавно (пак по Правилата) от Уважение и за заслуги към сайта. Но това не ви дава право да не зачитате Правилата и да си правите каквото Ви е кеф на Вас.


Респект към Екипа на сайта, благодаря за разбирането към личността pepe®, че все още стои и сте му дали шанс да остане в сайта дори и без никакви права, при евентуално решение, ако въобще такова за вратичка в закона, както се казва за да радва онвово потребителя, а то е важно потребителя за един сайт по принцип , а тук има доста привърженици и любители на споделеното от личността pepe® .
Човещината е от ваша страна и се видя щом го оставихте, но нека отново дадем шанс на горепосоченият субект .

Поднасям извинения от pepe®, защото и той като човек прави грешки, но е така, който не малко полага труд и усилия за нещо може да допусне не една грешка в процеса .

Поздрави
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 12:52:33 pm от Bradat »
Активен

aden34

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 03, 2009, 06:38:58 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 7.0.517.44 Chrome 7.0.517.44
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1644 -: Ноември 25, 2010, 09:37:35 pm »
Здравейте..
Имам проблем при смяната на бонус точките, еди път тракера  ги отчита а друк път не.

                            Благодаря
Активен

RaparaWestCoast

  • User
  • Карма: +1/-5
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 06, 2009, 01:38:16 am
  • Публикации: 18
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1645 -: Ноември 26, 2010, 11:22:40 am »
ще можете ли да изтриете този торент

http://www.p2pbg.com/index.php?page=edit&info_hash=8c6df86d599562f3b72fbace971bb015d1c129c1&returnto=index.php%3Fpage%3Dtorrents
ще се опитам да го ка4а пак  8)


Готово!
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 11:35:23 am от Skandity »
Активен

deoo

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 24, 2010, 03:44:49 pm
  • Публикации: 5
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1646 -: Ноември 26, 2010, 12:36:30 pm »
Здр моя да ми премахнете следния лин ,че нещо се запъна

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=28a7c169c1ef47261b62836708ea0660fe9e3d80
 
 
       Готов е  ;)
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 12:56:33 pm от Bradat »
Активен

RaparaWestCoast

  • User
  • Карма: +1/-5
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 06, 2009, 01:38:16 am
  • Публикации: 18
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1647 -: Ноември 26, 2010, 12:41:06 pm »
моля да изтриете този торент който не можах да ка4а незнам къде бъркам

http://www.p2pbg.com/index.php?page=edit&info_hash=92e079c143a6fa8999185a62ae27717e660aee3b&returnto=index.php%3Fpage%3Dtorrents
 
 
    Готов е  ;)   може да го качите пак !!!
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 12:51:01 pm от Bradat »
Активен

deoo

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 24, 2010, 03:44:49 pm
  • Публикации: 5
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1648 -: Ноември 26, 2010, 09:57:44 pm »
Здр.искам да ми се изтрие   торента,паради липса на звук

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=28a7c169c1ef47261b62836708ea0660fe9e3d80

Готов си! Може да го качиш пак! ;)
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 10:47:34 pm от krisschan13 »
Активен

vani_baby

  • User
  • Карма: +3/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 25, 2009, 04:32:31 pm
  • Публикации: 13
  • Торент Клиент: µTorrent 2.2 (build 23774)
  • Jesus
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.12 Firefox 3.6.12
Re:Помощ от модератор (администратор)
« Отговор #1649 -: Ноември 27, 2010, 04:21:13 pm »
Имам въпрос отностно торент клиента си, който е BitLord 1.1. Имам следния проблем: Качих торент, свалям го и го пускам отново в торент клиента си и ми изписва следното: Error: Tracker Response Error:unregistered torrent in Tracker: http://tracker.p2pbg.com:2710/a6de11cfa0bd22a713c70f4c1ac9637f/announce, Какво всъщност има предвид програмата с това, Разбирам, че засича торента като несъществуващ в базата данни на сайта, правя го кам 8-9 пъти и задачата си започва нормално да се сийдва. Защо?
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 04:21:39 pm от vani_baby »
Активен
In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the women.