www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Виц на p2pbg.com  (Прочетена 805116 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #285 -: Август 20, 2010, 09:27:28 am »
Един човек имал болки в лакътя. Търпял, търпял но най-накрая отишъл в болницата. Там обаче имало голяма опашка и една сестра му казала, че не могат да го приемат в следващите две седмици, но има друг вариант за него. В болницата са били току що монтирали супер модерна машина. Само трябва да донесе малко урина за проба, да я сипе в машината, да пусне 10 кинта и тя автоматично ще му определи диагнозата и ще му назначи лечение. Човекът решил да опита. Донесъл малко урина. Сипал я в машината. Пуснал 10 кинта и зачакал. На машината започнали да светкат лампи и индикатори, да бръмчи и трещи и след няколко секунди се подало листче. На него пишело: „Имате приблем в лакътя заради игра на тенис. Не натоварвайте лакътя 2 седмици и му правете топли компреси.” Човекът си отишъл вкъщи, но нещо все го глождело. Той си помислил: „Абе тая машина, дали не е някаква измама, само за да ми вземат парите? Я да направя още една проба.” Наследващия ден той взел едно бурканче, сипал чешмяна вода, малко урина от жена си и от дъщеря си, малко изпражнение от кучето. Размесил всичко това добре и пак отишъл в болницата. Сипал гадорията в машината. Пуснал 10 лева и зачакал. Машината пак забръмчала, засвяткала и след няколко секунди се подава листче. На него пишело:
„Във водата от чешмата ти има олово.
Кучето ти има глисти.
Дъщеря ти се друса. Заведи я на лекар.
Жена ти е бременна, но не е от тебе.
И ако не престанеш да се помайваш и не започнеш да изпълняваш това, което ти написах предния път, лакътя ти няма да мине и за две седмици.”

***

 Един доктор имал любовна афера с медицинска сестра. Един ден тя го изненадала че е бременна. Докторът останал като гръмнат. Сестрата го попитала:
- Какво ще правим сега? Ще се разчуе в целия град.
- Знаеш ли какво – казал лекарят. Ще ти дам пари и отиди на почивка в чужбина. Примерно в Италия. Когато бебето се появи, ми прати картичка. На нея напиши някаква парола. Хммм... да речем думата спагети. Така аз ще знам че бебето се е родило.
Речено, сторено. Тя заминала за Италия. След няколко месеца, една вечер жената на доктора му вика:
- Знаеш ли, че си получил много странна картичка от Италия?
- Така ли? Дай да я видя – казал докторът.
Жена му му я дала. Той я прочел и изпаднал в безсъзнание. Веднага го откарали в болницата където работил. Там колегите му попитали жена му:
- Какво се е случило? Какво така силно го е притеснило?
Тогава жената на доктора казала, че е получил странна картичка и я показала на докторите. На картичката пишело:
„Три порции спагети. Две порции с по една наденичка и с по две малки кюфтенца и една порция без.”

***

 Притеснен човек влиза при доктор.
- Докторе имам голям проблем, но много ви моля, да ми обещаете, че няма да ми се смеете.
- Ама как моля ви се – казал докторът. Аз имам 20 години стаж. Отдавна съм свикнал. Недопустимо е да ви се смея. Не се притеснявайте. Разбира се, че няма да ви смея. В медицинските проблеми няма нищо смешно. От какво се оплаквате?
Тогава човекът си събул гащите и се оказало, че има много малка пишчица. Докторът, като видял това, не се сдържал и избухнал в неистов смях. Хилил се няколко минути. Чак сълзи му потекли от хилеж. Накрая се поуспокоил, избърсал си очите и задъхано казал:
- Много, много се извинявам. Съжалявам че така стана. Досега не ми се беше случвало. Още веднъж много се извинявам. И така. Какъв всъщност ви е проблема?
- Ами не виждате ли сам – казал човека... Малко е подут.
Активен

aXXo

  • SuperUploader
  • Карма: +1/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 23, 2010, 09:31:41 pm
  • Публикации: 26
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #286 -: Август 21, 2010, 01:41:03 am »
Попитали един мъдрец:
- Какво е почтена жена?
Мъдрецът казал:
- Това е жена , която има един мъж и един любовник.
- Това не е ли лека жена?
- Леката жена има един мъж и много любовници.
- Това не е ли пропаднала жена?
- Пропадналата жена няма нито мъж, нито любовник.
- Това не е ли самотна жена?
- Самотната жена има само един мъж.
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #287 -: Август 22, 2010, 09:37:04 am »
Седели в едно купе на влак французин, англичанин и българин.
По едно време жената се изтървала и пръднала. Като джентълмен англичанинът казал:
- Господа аз бях, ядох лоша храна и…
След малко жената пак пръднала, и французинът казал:
- Господа, този път бях аз, имам разстройство и…
...След малко българина станал да изпуши една цигара в коридора и казал:
- Ало, тая ако се насере да знаете че съм аз.

***

 Американците измислят супер сейф и организират конкурс с награден фонд
от 1 000 000 долара за този, който го отвори. Пробват се крадци от цял
свят, пускат най-добрите от затворите, но никой не може да го отвори. На
последния ден пристига Бай Ганьо, влиза в стаята със сейфа и…

...На сутринта заглавие във вестника: “Българинът Бай Ганьо успя да
отвори сейфа с неизвестния до сегa инструмент ‘тесла’ и с вълшебните
думи ''е те сеа ти е*ах мамата!''.

***

    Едно дете син на италиански емигранти в Америка се прибрало в къщи и реве.
- Що ревеш бе, Джовани – попитала го майка му.
- Мамо, мамо, в училище всички ме обиждат. Като се почне от децата и се стигне до учителите и директора. Всички ме обиждат и ме наричат мафиозо – продължило да реве детето.
- Спокойно, утре ще отида в училището и ще се разбера с тоя директор – отговорила майката.
- Наистина ли мамо – зарадвал се Джовани.
- Наистина.
- И мамо. Искам да те помоля нещо. Нали ще го направиш да изглежда като нещастен случай?
Активен

hiks

  • SuperUser
  • Карма: +1490/-849
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 22, 2009, 11:27:42 pm
  • Публикации: 550
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #288 -: Август 22, 2010, 10:37:44 pm »
Когато хан Кубрат усетил, че наближава сетният му час, извикал край своя старчески одър синовете си и поръчал да донесат един сноп пръчки. Хванал старецът с треперещите си ръце една пръчка и я счупил. След това взел пет пръчки (колкото били синовете му) и ги подал на най-големият от тях - Батбаян:
-Счупи ги!
Усмихнал се Батбаян, хванал пръчките с яките си ръце и ги счупил. Хан Кубрат го погледнал изненадано, но си спомнил, че има и дъщери и може би Тангра държи на политическата коректност в притчите. Хванал десет пръчки и ги подал на Батбаян:
-А я счупи тия!
Юначният Батбаян опрял пръчките на коляно, напънал се и ги счупил. Старият хан разбрал волята на Тангра, скочил от одъра и изревал:
-Да е.а и смотаното племе, е това я чака държавата, като станеш ти хан!
Активен
Истинският джентълмен трябва да пие много, но с мярка

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #289 -: Август 24, 2010, 08:00:08 am »
Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите й казва:
- Значи, Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете...Застава тя с гръб, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, оглежда всеки от тях. В един момент посочва един от професорите и тър...жествуващо казва:
- Ти го натисна!




Едно момченце си стои с баба си на плажа и я пита:
- Бабо, мога ли да си поиграя с циците ти?
- Добре, но не се отдалечавай много!




Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
- Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
- Не.
- А би ли искал?
- И питаш. Разбира се!!!
...- Тогава си късметлия. Да вървим у нас!
Пристигат у тях, дамата отключва и подвиква:
"Мамо, спиш ли вече?"
« Последна редакция: Август 24, 2010, 08:02:11 am от krisschan13 »
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #290 -: Август 25, 2010, 08:18:46 am »
Турист карал кола покрай едно село. Едно пиле го задминало с бясна скорост и влетяло в стопанския двор. Човекът слязъл озадачен и попитал пазача на портала:
- Какво беше това нещо?
- А-а, нашият ветеринар е ентусиаст и само експериментира. Създал е пиле с четири крака - четири бутчета, нали разбираш?
- И какво, вкусно ли е?
- Не знаем, никой не може да го хване.




Лекар пита пациент-вегетарианец:
- Защо вие, убеденият вегетарианец, ядете заешко?
- За отмъщение. Те защо ядат зеле?




 Един богат адвокат си купил нова кола и решил да се изфука на колегите. Тръгнал с колата към офиса, но от кеф се бил малко поразсеял и минал на червено. В този момент един камион го нацепил здраво в лявата врата, където седял самият адвокат. Адвокатът се разпищял от ужас, но не за нещо друго, а защото знаел, че колкото и пари да даде, тенекеджийте не могат да му направят вратата, каквато си е била в оригинал. На местопроизшествието пристигнал полицай. Адвокатът излязъл от колата и започнал да крещи:
- Полицай, този кретен ме блъсна и ми смачка вратата. Вижте я на какво я е направил. Знаете ли колко пари ще ми струва ремонта?
Полицаят го попитал:
- Вие да не сте адвокат?
- Как познахте?
- Много лесно. Вие адвокатите мислите само за пари и за материалното. Ревеш ми за колата си, а дори не забелязваш, че заради катастрофата, лявата ти ръка е откъсната от лакътя надолу.
Адвокатът погледанал лявата си ръка и изпищял:
- А-а-а-а-а-а.... Ролексът ми!
Активен

hiks

  • SuperUser
  • Карма: +1490/-849
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 22, 2009, 11:27:42 pm
  • Публикации: 550
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #291 -: Август 25, 2010, 08:18:45 pm »
Седяла си враната на дървото с парче сирене в човката. По едно време под дървото дошли два заека с бутилка ракия, две чаши и чинийка, седнали под дървото и единият попитал: "Врано, искаш ли ракия". "Да" - изграчила враната и сиренето паднало в чинийката.
На другия ден враната пак си седяла на дървото с парче сирене в човката. Пак дошли зайците с бутилка ракия, сложили чинийката и три чаши, единият заек налял в две, започнал да налива в третата и попитал: "Врано, стига ли ти толкова" "Да" - изграчила враната и сиренето паднало в чинийката.
На следващия ден враната си седяла на дървото с парче сирене в човката. Зайците дошли, извадили ракията, сложили чинийката, но враната вече не се връзвала, мълчала и не отговаряла на никакви въпроси. Тогава един от зайците казал: "Врано, мълчиш си щото пак ще те прецакаме, нали". "Да" - изграчила враната.
Активен
Истинският джентълмен трябва да пие много, но с мярка

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #292 -: Август 26, 2010, 08:44:24 am »
Един дребосък си седи в бар и цяла вечност зяпа чашата си. После изведнъж се появява едър рокер, грабва я и изпива съдържанието й.
Рокерът избухва в смях.
-Какво ще ми направиш, а, дребосък?
-Нищо - унило въздъхва дребосъкът.
- Разбираш ли, днес е най-лошият ден в живота ми. Първо се успах и закъснях за важна среща. Шефът ми толкова се ядоса, че ме уволни. Затова освободих бюрото си. Когато отидох при колата си, установих, че е открадната. Взех такси до вкъщи, но след като платих на шофьора, разбрах, че съм си забравил портфейла на задната седалка. Влязох си вкъщи и сварих жена си в леглото с градинаря. Затова дойдох в тоя бар. И тъкмо си мислех да сложа край на всичко, когато се появи ти и изпи отровата ми.
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #293 -: Август 27, 2010, 07:42:33 am »
Малко момче пита майка си:
- Мамо, мамо, защо ти си бяла, а аз съм черен?
- Повече никога не ме питай това... Ох! Като си спомня за онова парти... абе... радвай се че поне не лаеш.

***

Мъж е на посещение при сексолог. Докторът го преглежда отгоре- отгоре и му казва:
- Мда-а-а! Господине ще трябва да престанете да мастурбирате.
- Така ли? И за колко време? Задълго ли?
- Ами,... поне за 3 минути... защото не мога да прегледам подробно члена ви.

***

Млад мъж постъпва на работа на презокеански кораб като юнга. Корабът тръгнал на път. На следващия ден, след като си свършил работа, юнгата излязъл да се поразходи по палубата. Гледа пред себе си, че боцманът се е облегнал на перилата и сладко си пуши от лулата.
- Боцмане ще черпиш ли един тютюн – помолил се юнгата.
- Нямаш проблеми новобранец – казал боцманът. – Ето ти малко тютюн от моята кутия. Свий си сам един фас.
Юнгата си свил фас. Запалил го. Дръпнал си и свитки му излезли през очите. Закашлял се зверски. За малко да се задуши.
- Боцмане, какво има в тоя тютюн? – кашляйки попитал юнгата.
- Ти не знаеш ли?
- Не.
- Всеки морски вълк слага в тютюна си няколко косми от оная работа на любимата си. Така като пушиш през дългите месеци в океана постоянно си спомняш за нея.
Юнгата помислил, че боцманът го е взел на подбив и решил да си отмъсти. Щом корабът акостирал в първото пристанище, юнгата изтичал до най-близкия магазин за тютюн. Купил за себе си качествен тютюн, а отделно купил по малко от най-гадните и долнопробни сортове. Забъркал една гадна смес. Добавил малко птичи лайна и сложил гадорията в една кутийка. На следващия ден юнгата гордо се разхожда по палубата и си пуши от своя тютюн. Кутийката с гадния тютюн си я бил скрил в пазвата. Гледа насреща си боцманът.
- Ей, новобранец – казал боцманът. – Черпи един тютюн от твоя.
- Нямаш проблем, боцмане – казал юнгата и извадил кутийката с гадния тютюн.
Боцманът си натъпкал лулата. Запалил я. Дръпнал и лицето му станало зелено.
- Какво има в твоя тютюн бе момче?
- Как какво? Както обикновено. Косми от оная работа на любимата.
Боцманът се доближил до юнгата и му казал на ухото:
- Момче, скубал си космите много близо до задника.
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #294 -: Август 28, 2010, 07:20:18 am »
Френския национален отбор заминавал на турне в Африка. Затова всички играчи ги имунизирали, за да не хванат някоя болест в Африка. Дошъл ред и на вратаря.
- Тебе няма нужда да те ваксинираме - казал докторът на отбора.
- Защо – попитал учуден вратарят.
- Защото ти, така и така, не можеш нищо да хванеш.

***

 Една жена си вървяла по улицата и изведнъж видяла някакъв старец, който си седял в люлеещ се стол на една веранда. Препичал се на слънце и изглеждал щастлив. „Колко интерсно” – помислила си жената. „Трябва да го питам този възрастен господин за тайната на дълголетието.” Отишла при него и му казала:
- Здравейте, господине. Мога ли да ви питам нещо?
- Може, да.
- Интересувам се каква е тайната на дълголетието? Какъв е вашия живот? Как живеете?
- Ами нищо интересно. Пуша по 3 пакета на ден. Пия по 5 бири и 300 грама ракия на ден. Ям мазни храни. От нищо не се ограничавам.
- Изумително! Невероятно! И на колко години сте вие?
- Ами... на 38.

***

  Някакъв малък хулиган спрял на улицата възрастен човек и го попитал:
- Извинете, колко ви е часа?
Човекът бъркал, бъркал по джобовете си и най-накрая успял да извади един джобен часовник. Погледнал го и казал:
- Часът е 3 и 45.
Тогава хулиганчето казало:
- В такъв случай точно в 4 можеш да ме целунеш по г**а.
- Твойта мама – ядосал се човекът и подгонил хулиганчето да го набие.
Тичал, тичал по улиците да гони хлапето. В следващия момент една възрастна жена го спряла:
- Защо тичате така господине? На вашата възраст това е опасно.
- Едно хлапе ме попита, колко е часа и аз му казах че е 3 и 45. Той представете си, ми каза че точно в 4 мога да го целуна по задника.
- Ами тогава защо сте се разбързали така. Имате още 10 минути на разположение.
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #295 -: Август 30, 2010, 08:24:30 am »
Селянин имал много свине. Един ден дошъл инспектор и го попитал:
- С какво храните свинете?
- Ами, като има царевица с царевица, иначе с отпадъци. Защо?
- Аз съм от Асоциацията за защита на животните. Не ги храните както трябва - те не трябва да ядат отпадъци. - И го глобил.
След два дни дошъл друг и го попитал с какво храни свинете.
- Ами, със сьомга, с хайвер, със скариди. Защо? - попитал селянинът.
Аз съм от ООН. Не може, когато милиони хора измират от глад, да храните свинете с деликатеси. - Също го глобил.
След дни дошъл трети и попитал с какво храни свинете.
- Ами, аз не ги храня - давам им по 4 лева на ден да си купят каквото им се яде - отговорил ядосано селянинът.

***

Вървят майка и син.Вижда един умрял кон.Синът казва на майката:
- Мамо, мамо виж каква трагедия само.Коня умрял, а пък члена му щръкнал.
- Сине, какво разправяш ти бе? В нас е по-голяма трагедия.Баща ти жив, а члена му умрял !

***

Мъж и жена отбелязват двадесет и пет години съвместен живот. Мъжът казва:
- Помниш ли, преди двадесет и пет години, бяхме под наем в един таван, спяхме на един матрак на пода, имахме един черно-бял телевизор. Сега имаме собствена къща, скъпи мебели, кола, плазмен тел...евизор. Но преди двадесет и пет години спях с 21-годишна, а сега се налага да спя с 46-годишна жена.
Жената отговаря:
- Намери си 21-годишна и ще се погрижа да живееш на таван, да имаш отново черно-бял телевизор...
Активен

hiks

  • SuperUser
  • Карма: +1490/-849
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 22, 2009, 11:27:42 pm
  • Публикации: 550
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #296 -: Август 31, 2010, 12:14:11 am »
Ето един за това, колко добре е било по комунистическо време:

Група съветски туристи ги завели да разгледат образцово ТКЗС. Показали им свинарника, ама руският на екскурзовода не бил съвсем разбираем за рускоговорящи и един от руснаците се обърнал към съседа си с надеждата, че той е успял да разбере:
-Ну и что это?
-Кажется, это болгарская резиденция Брежнего - предположил другият.
***

Ето и един колко е лошо сега:

Седнали Христо Ковачки и Николай Банев на чаша уиски и си приказват:
-Абе, ти на твоите работници плащаш ли им - пита Ковачки.
-Как ще им плащам, бе, виж ква е криза. А ти?
-Ми и аз не им плащам. А идват ли на работа?
-Идват. А твойте?
-И мойте идват. Абе, като има такъв интерес, дали да не сложим платен вход?
Активен
Истинският джентълмен трябва да пие много, но с мярка

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #297 -: Септември 01, 2010, 08:14:44 am »
Някакъв се нанесъл в новото си жилище. В 10 вечерта се почва някаква яка барабанна атака от горния етаж. Човека си помислил: "А бе първа вечер ми е, да не почвам със скандали..." и си затраял.На втората вечер пак същата история, яко тропане по барабаните. Човека решил, че това не може да продължава и се качил.
- Добър вечер.Добър вечер.Аз съм новия ви съсед от долу и трябва да ви кажа, че тия барабани просто не се траят, моля ви спрете.
- Няма проблем брато, само тая вечер щото ми е генерална репетиция. Утре имам много важен концерт, моля ти се...
- Е, хубаво, щом е генерална репетиция...
На следващата вечер в 10 вечерта пак се започва яко тропане.
- Кво става бе?! Нали каза, че днес беше концерта?
- А бе извинявай ама го отложиха с един ден та сега ми е генерална репетиция...... Сценката се повторила около 5 пъти като оня всеки път го ментил, че утре му е концерта и човека си отивал с надеждата, че ще приключи най-после с кошмара.На шестата вечер не се качил при барабаниста, оня яко тропал и накрая се притеснил и си рекъл да види да не му е станало нещо на съседа отдолу, че не идва.Слиза и гледа вратата отворена, влиза - няма никой. По едно време чува нещо в банята. Отива и кво да види: съседа седи и яко жули ч***и.
- Кво правиш бе съседе?!
- Генерална репетиция, утре ще ти е** майката!
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #298 -: Септември 02, 2010, 10:02:15 am »
Терминаторът се наведе в банята, за да си вдигне сапуна, и тогава се появи системното съобщение:
"Внимание! Включено е ново устройство!!!"

***

Две блондинки сиговорят:
- Абе прибирам се вчера и гледам мъжа си седнал в кухнята и лъска бастуна...
- И ти какво направи?
- Ами клекнах и му врътнах една свирка.
- Защо?!?!?!?
- По-лесно ми е да си измия устата, отколкото целия под в кухнята!

***

Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка:
"Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки"
Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка:
"Който слезе от дървото, ще го изнасилят."
Той естествено не искал да му се случи такова щастие. Седял на дървото три дни, огладнял, ожаднял, замръзнал. В края на краищата слязъл от дървото. Изнасилили го. Тръгнал към къщи, тъжен, реве му се. Гледа насреща върви полицай. Тича при него и вика:
- Господин полицай, изнасилиха ме!
А полицаят му отвръща:
- Ми ти, що се катериш по дърветата...
Активен

krisschan13

  • V.I.P.
  • Карма: +314/-26
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 06, 2009, 02:03:34 pm
  • Публикации: 2326
  • Торент Клиент:
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Re:Виц на p2pbg.com
« Отговор #299 -: Септември 03, 2010, 08:19:51 am »
Двама шефове си говорят.
- Какво прави готината ти секретарка?
- Уволних я. Извъртя ми страхотен номер. Един ден влизам в кабинета, а тя
ме посреща с "Имам една изненада за Вас" - и излезе. След малко се появава цялата ми дирекция на вратата, носят цветя, бонбони, коняци...
Скандират: "Честит рожден ден, господин Директор"...
- Е, какво лошо има в това?
- Ами аз вече се бях съблякъл.

***

Срещат се двама ловци.. единия тъжен .. другия го пита:
-Какво става бре човек.. що си унил така ?
-А бе мани.. оня ден бях на лов в гората.. срещна ме един голям мечок и ми казва "Избирай - или ще те ям, или ще те н**ба!"
- Лелеее... и кво стана ?
- Еми кво.. поисках да ме изяде, ама той не бил гладен!

***

Учените направили експеримент: затворили българин, руснак и арабин в три стаи с по-една маймуна във всяка. Отворили ги след 2 години.
Българинът с две малки маймунчета.
Руснакът с две малки маймунчета.
Арабинът с едно.
- Защо така бе?
- Какво искате като ме затворихте с мъжка маймуна!
;D
Активен